Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım iste bazen doktorlar gıcık olabiliyor.. aile hekiminin seni görmesi cok sacma dedigin gb kadin dogumcu degil sonucta..... neysee sabret bakalim ... yarina az kaldi sen bu gece heycandan da uyuyamazsin
Allah hepinize bu heyecani kat be kat yasatsin cnm

arkadaslar sogan suyu 2 ay üst üste içiliyormu bilen varsa yazabilirmi bende merak ettim

Canım napiyosun kan tahlili verdin mi??

Canım napiyosun kan tahlili verdin mi??
saglik ocagina yine veremedim gerizekali doktor yokmus gittim ozelde verdim
Allah ima bin sukur pozitif cnm :))))
Allah im hepinize nasip etsin insallah kizlar dualarimdasiniz ben ruyada gibiyim hala...
sadece degerimi ogrenemedim degerini ogrenemezsin burda dedi poztif ama dedi
hayirli haberler verin insallah kizlar hakkimizda hayirlisi olsun

Reactions: 10N
Allah razi oldun cnm darisi basina insallah :)
Amin inşallah bata 9 gün kaldı akintı falan da yok kasık agrımda yok sadece ani kalkışlarda bi batma oluyo kasıklarımda başka bi belirti yok ne adet olacakmışım gibi ne de hamile olacakmışım gibi ama hayirlisı artık

Cok sevindim canim hayirli olsun bebisi saglikla kucagina alirsin insallah Rabbim bize de nasip etsin... benim bi kizim var ben ondayken ozelde vermistim tahlilimi degerler cikan test kagidinda yazar ama???

Cok sevindim canim hayirli olsun bebisi saglikla kucagina alirsin insallah Rabbim bize de nasip etsin... benim bi kizim var ben ondayken ozelde vermistim tahlilimi degerler cikan test kagidinda yazar ama???
ben ozel bi tio merkezi var cnm oraya gittim en son care dedi bana bastan degerin yazmaz bak ama hamilelil varmi yok mu yazar dedi tmm olsun ciksin da yeter ki dedim
yarin bi daha saglik ocagina gidip kan veririm heralde cnm degerlerimi gormem lazim yuksek mi dusuk mu merak ediuorum hormonlarima da bakar hem hastaneden randevu aldim da taa haftaya kadar da bekleyemem
ne guzel cnm masallah ben senin de ilk saniyordum Allah nasip etmis birinciyi insallah ikinciyi de nasip eder cnm
benim nasipse birinci olcak cnm

cnm ben adetim gecti 2 gun oyle hafiften hissetmeye basladim o da ya yok sacmala falan diyorum kendime alnimda svilcelenme ve gaz problemi fark ettim kendimde
bi de adetimin gecimtigi 3. gun bende bi his olustu garip bi his tarif edemiyorum..
inan ki adetim daha 6 gun gecti bugun daha yeni kasiklarim agriyo o da Allah in cezasi aile hekimi yoktu ozele gitmek zorunda kaldim bi suru yol yurudum sacma sapan bi yerdeydi ondan agriyo dinleniyorum kac saattir insaallah kotu bisey degildir kanama olsaydi korkardim ama
merak etme cnm insallah bir gun sizde guzel haberler alacaksiniz Rabbim nasip etti cok sukur o kadar asilama catlatmadan sonra ben artik heralde cocugum olmicak diyodum inan ki..esim bile hic artik hamilemisin gunun gecti mi falan diye sormuyo adam dusun artik..
bu ay da antibiyotik mi kullanmadim Allah dan 3 4 tane kullanmistim yan etki yapti diye ev isleri mi yapmadim agir mi kaldirmadim neler neler..bilsem asla ama asla yapmazdim
ama Allah nasip edince olmayanlar oluyo inan ki

Öyle tabi yok zaten bu ay bende beklemiyorum çünkü antibiyotik igne vurundum 7 yada 8 tane ilaç kullandım antibiyotik bi beklentim yok bu ay zaten artık üztune düşmeyeceğim düstükçe gecikiyor. Elbet zamanınıbilir rabbim. Allah hamile kalan herkese saglıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin inşallah

vallla cnm bende beklemiyodum antibiyorik kullandim falan ama nasip cidden sen yine de umidini birakma
evet dusunmemek en iyisi cnm bende artik o kadar zmn gecince dusunmemeyi ogrenmistim
sagol cnm insalah darisi basiniza

Canim evet ben 2.yi istiyorum Allah insallah nasip eder ... bende de kist var sol tarafimdan 2 cm bakalim sogan kurunun 13. Gunundeyim dua et benim icin..

Canim evet ben 2.yi istiyorum Allah insallah nasip eder ... bende de kist var sol tarafimdan 2 cm bakalim sogan kurunun 13. Gunundeyim dua et benim icin..
kisti olanlarin hep temizliyo cnm sogan suyu merak etme olacak insallah Allah a guven ve sadece hayirlsini iste ..

Reactions: 10N
kisti olanlarin hep temizliyo cnm sogan suyu merak etme olacak insallah Allah a guven ve sadece hayirlsini iste ..
Insallah canim... ben kasik agrısı sikayetiyle gitmistim şok oldum.. doktor ilac falan vermedi 2. Adetinde geleceksin dedi 2.ye az kaldi bakalim insallah.. sogan kurum de bitmis olacak bakalim.. doktor eger kist kuculmezse emar cekecem falan dedi
. Onlara gerek kalmasin diye dua ediyorum

Canım adetlerin düzenli miydi neden bekledn 3.5sene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…