Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 ay kaldi hatta sinava cnm valla inanamiyorum cnm yarin kan testi yaptircam emin olmak ivin
ilk kez sogan kuru yaptim cnm bu ay
incir kurunu de yarim yamalak yapiyodum ki 4 gun gecikince merak ettim :)
Inan tüylerim diken diken oldu yaa cok sevindim inşallah sağsaglim kucağına alırsın canm hiç kötü düşünme guzel düşün güzel olsun ne güzel bende bu ay ilk defa deniykrum sogan küru inşallah hamile kalirım bende dua et nolur

amin amin insallah cnm hissetmisim ki dun dusunup durdum vallahi icimde bi his vardi
hakkimda hep hayirlisini istedim cnm belki de ondan 3.5 yil bekledim
ne olursa olsun hayirlisi olsun cnm hakkimizda illa olsun demedim hic inanki hep icime attim hayirlisi buymus demekki
ama dedigim gibi ister istemez havaya girdim ama yine de umitlenmek iatemiyorum yarin sonucu aliyim oyle sevinmek istiyorum insallah degerik yuksektir cnm
esime hic bisey demedim ve esim isten yeni geldi tam resmini cekcektim ekran goruntusu aliyim oyle atiyim diye atamicam zaten atsam da yanlis cikar artik 1 saati gecem testler yanlis oluyo ama inaninki silik gibi bile degil bariz belliydi bi tık daha olsa tam cizgi olurdu ve hayatimda ilk kez 2 cizgiye bu kadar seviniyorum inanamiyorum hala kendi icimde seviniyorum yarin ogreniyim degerim yuksekse esime supriz yapcam

Bende dun sana msj yazarken bide hamile kalırmıs bu ay diye icimden gecirmistim inanki. Ne guzel merak etme yüksek çıkar degerin sen sürprizi düşün bence bana da dua et son 12 gün

Bende dun sana msj yazarken bide hamile kalırmıs bu ay diye icimden gecirmistim inanki. Ne guzel merak etme yüksek çıkar degerin sen sürprizi düşün bence bana da dua et son 12 gün
hadi insallah cnm ben ilk kez sogam kuru yaptim 3 kere asilama 2 kere catlatma ignesi derken olmadi Allah im ne buyuk nimetmis sogan suyu mutlaka icin kizlar
sagol cnm benim
dua etmez olurmuyum Allah im hepimize hayirli saglikli evlatlar versin daha fazla ugrasmayalim insallah kizlar
minik ayakkabi ve zıbın alcam uzerinde baba yazan falan komik zıbınlar varya oyle koycam yatak odasina yatagon uatune gidip bakicak şok :) bizimkinin hicbiseyden haberi yok yazik :)

Reactions: 10N
:) super fikir vallahiii Bende bu ay içiyorum ama sadece sabahları 1 bardak olmazsa bidahaki ay sabah akşam içicem sen nasıl icmiştin sabah aksammı akıntı durumun nasıldı mesala ay biraz bahset neler yaptın çok sordum bende affet

cnm sabah aksam iciliyo ve her tuvalete gittigimde seffaf akintim vardi inanki bu ne ya zirt birt akinti hic bitmiyo demistim ve ben hep burda da yazdim tmm hamile kalan var ama bu ay olmamasi buyuk ihtimal cunku sogan suyu icimizi temizliyo diger aya belki hamile kaliriz demistim...
her sabah aksam taze yaptim soganj soydum 4 e boldum 1.5 2 bardak suyu koydum caydanliga soganlari ekledim fokurdayana kadar bekledim fokurdayinca 5 dk saydim gecmemesine dikkat ettim zehirleyebilir tadi acilasabilir falan diye dusundum saracoglu kesinlikle grcirmeyin dedi cunku sonra ıliyinca ictim ilk gun zor oldu ama alistim bazen aksam unuttum yemek yerken bile ictigim gun oldu 2 kere sonra yumurtladigim gunun 3 gun oncesi ve yumurtlama gunumde her gun iliskiye girdik o gun yattim ertesi gun sabah banyomu oldum o kadar sogan suyu iciyorum belki tutar bu ay diye yumurtlama gununu degerlendirdik esimin sperm degerleri iyiydi o bisey hatta yumurtlama gununden 3 gun sonra da iliskiye girmemiz gerekiyodu ama esim bıktı :))) olmadi zaten dedim bu ayda olmaz o zmn heralde incir kurune basladim iki uc gun ictim ama adetim 2 gun gecikti tmm ama 3.gun iskillendim biraktim iki gundur icmiyorum
mutlaka igrenmeyin kizlar belki test yanilir kanda negatif cikarsa benim yine de devam etcem cunku gercekten nimet her gun akintim geliyodu insanin icini temizliyo cidden
bu suprizi de hep yapmak iatemistim insalah nasip olur ve hepimiz insallah guzel haberler aliriz kizlar ben cok imrendim burda hamileyim diye yazanlara silik cizgiyi gormeme ragmen hala hamileyim diyemiyorum orasi ayri ama silik cizgi gormek bile mutluluk veriyo

@mushi2317 cnm seni de merak ediyorum valla bayagidir girmiyosun senin 10 gun falan gecikmisti haberdar et insallah guzel haberler ver cnm

Ooo sen baya 3 haftalık falan hamilesin kuzum maşallah hadi yarin kan sonucunu da söyle bize gozun aydın tekrar
gercektin mi ay
ben şok bakip bakip şoka giriyorum 3 haftalik hamile falan deyince bi tuhaf oldum aglayasim var ama esime belli etmek istemiyorum offff cok duygulandim...
Allah im hepinize yasatsin kizlar ya inanim cok icten istiyorum bunu Rabbim hayirli haberlerle sevindirsin sizi insallah...
cnm adetim 4 gun gecikti supheli iliski 3 nisan netten hesaplayicidan ogreniyim dedim ama anlamadim son adet gunu diyo da benim simdi geciktiya bu adetimi saycam yoksa onceki ayi mi bilemedim fikrin varmi

20 mart en son adet tarihin heralde onu baz alacaksin canm

Müsade edersen bir şeyler sormak istiyorum sana
1.si soğan suyuna be zaman başladın
2.si yumurtlamanı ovulasyon testlerinden mi takip ettin
3.sü incir kürünü yumurtlamana ne kadar
yakınken başladın
4.adetlerin düzenli miydi pko falan var mıydı
kusura bakma canım merak ediyorum ben adetime 1 hafta kala döksün diye soğan suyu içtim de şimdi bitti incire başlasam mı bıraksam mı kuşkuda kaldım

sogan kurune adet bitiminden 7 gun sonra basladim
ben yumuetlama gunlerimi adet takvimi indirmistim ordann takip ediyorum ama bazen yumurtlama gunu takvime uymayabiliyo ben de her zamankinden daha fazla akintim oldugu gun anliyorumki yumurtlama gunum onu da tam hangi gun kestiremedigimden internette okumustum yumurtlama gununden 3 gun once yumurtlama gunu ve yumurtlama gununden 3 gun sonra iliskiye girin garanti olsum diye yaziyodu ona uymaya calistik yumurtlama gununden sonraki 3 gun ikiski olmadi ona uyamadik ama yumurtlama gunu ve onceki 3 gun uyduk iliski gunu ustune uyudum ertesi sabah banyo yaptim
incir kuru yumurtlamadan sonraki gu lere denk geldi incir kurunun faydasina gerek kalmadi diyebilirim
sogan suyu ictigim 2.gununden akjntilarim her tuvalete gidisimde vardi seffaf uzayan bi akintiydi son 1 hafta falan azalmisti adet gunume denk gelmedi sogan kuru ama adet gunune denk gelirse de ic saracoglu dedi
cnm bende de esimde de sorun yoktu ama ona ragmen 3.5yil olmadi 3 asilama 2 catlatma oldum tutmadi
2 sene oncesi prolaktinim yuksekti o da ilacla dusmustu o sadece
ne kusuru cnm darisi sana ve tum isteyenlere Allah nasip etsin valla boyle hep yazarlardi ah keske bende bi gun yazsam derdim Allah nasip etti insallah sevincim kursagimda kalmaz
Allah hepimize hayirli saglikli evlatlar versin cnm

Çok saol canım kan testi yaptırınca yazıver içini de ferah tut güzel olacak inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…