Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar gittim ama kacirdim benim salak doktor bugun gec geliyomus gelmis gitmis yerine bakan doktor da gec kaldin dedi pislik ya on bucuga kadardi kan ben 2 dk kacirmistim
tabi sabah 8 de kalktim gittim baktim doktor yok acim eve geldim biseyler yedim gittim 2 dk kacirdim sadece adiler
yarina kaldi

Canim simdiden hayirli olsun yazismalari yeni okuma firsatim oldu... darisi hepimizin basina yarin mutlaka kan testini yaptir sonucu merak ediyorum

Baska bi hastaneye git yaptır ki bence zaten hamilesin :))

Canim simdiden hayirli olsun yazismalari yeni okuma firsatim oldu... darisi hepimizin basina yarin mutlaka kan testini yaptir sonucu merak ediyorum
cok sagol cnm sevinemedim bi turlu dogru durust bugun doktor yoktu gittim 2 kere gittim 2.cide kacirdim falan insallah yarin kesin sonucu alicam cnm
aile hekimliginden randevu almaya gerek yok dimi kan icin ben almadan gitmistim ama doktor yoktu zaten
Allah im tum isteyenlere nasip etsin cnm darisi basiniza insallah

Baska bi hastaneye git yaptır ki bence zaten hamilesin :))
Allah razi olsun cnm 3.5 yildir olmayinca inanki inanamiyorum o idrar testine yine de ne biliyim icim rahat degil bi de hic belirtim yok dogru durust anlamadim ondan da
cnm esime supriz yapmak istiyorum simdi ta hastaneye gidersem benimki zirt birt arar anlar anlasin istemiyorum şok olsun istiyorum :) acikcasi cok da yoruldum sabahtan beri 2 kere gittim geldim sinirlerim bozuldu yarin zinde bi sekilde gitmek istiyorum cok uykusuzum 6 dam beri uyuyamadim

Sabah erken gidiyosun zaten kan vermeye ranfevuye gerek yok canim ... Ama kacirmaman lazim belli bir saattte kan testlerini gonderiyorlar

Sabah erken gidiyosun zaten kan vermeye ranfevuye gerek yok canim ... Ama kacirmaman lazim belli bir saattte kan testlerini gonderiyorlar
cnm cok karisikti bugun sabahin korunde gittim aç aç hevesle doktor yoktu 1 saat sonra gelir deyince bari dedim eve gidiyim biseyler yiyim heyecan da var dusup bayilmayim dedim baktim saate ciktim evdem gittim sadece 2 dk geciktim doktor gecti dedi 2 dk icin olurmusunuz baksaniz yani kan saatleri 10 bucuga kadardi yarin yine erken gitcem yarin olcakmis bakalim bi de beni aile hekiminin gormesi gerekiyomus illa sacma geldi kadin dogumcu degil sonucta neye bakacaksa
nasip kismet simdi oturdum ders calismaya caliaiyorum dusunmemeye calisiyorum
sogan kurunu birakmayin kizlar ben neler yaptim olmadi sogan kuruyle oldu

merhaba arkadaşlar geçen ay ben soğn suyunu uyguladm adetim 10 günde geçse bi şekilde adet oldum çok şükür çok gecikmedi pko vardı. hala var. ilaçlı usg çektiricem şimdi pazartesi günü. yalnız bişi sorucam size bu soğan suyunu tekrar adet dönemim bitince iki gün sonra başlayabilir miyim ? yoksa 6 ay mı beklicem yani. eğer soğan suyu ikinci kez olmuyorsa incir kürü denemek istiyrm emin değilim yardımcı olur musunuz

Canım iste bazen doktorlar gıcık olabiliyor.. aile hekiminin seni görmesi cok sacma dedigin gb kadin dogumcu degil sonucta..... neysee sabret bakalim ... yarina az kaldi sen bu gece heycandan da uyuyamazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…