Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonra nasıl etki etti sana canım gebe oldun mu
daha bu ay yaptim sogan kurunu ilk defa insallah faydasini gorurum adetime 1 hafta war. Ben asilama falan da oldum ama doktorum sagolsun catlama gununu tutturamams asilama olduktan 6 gun snra yumrtalar catladi. Bende dogal yollara baswurmaya karar verdm, bazı doktorlarin para icin yapmicagi sey yok maalesef

Aynen öyle canım düzgün tedavi yapan doktor bulmak zor oldu artık. Sen soğan suyuna adetin bitince mi başladın

Kızlar ben sanırım adet olucam karnım ağrıyor belim agrıyor akıntımda var sogan kürü işe yaramadı bende belki sonraki aya fayda eder bu ayda kırmızı kart gorecek gibiyim sizlere bol bebekli bir ay diliyorum Allahtan :)

Kizlarr ben 6 aydr cocuk istiyordum adetim duzensizdi geen ay sogan kuru uyguladim ve gecen ay adetim cok kanamali gecti veeeee bu ay hamile kaldimm 4 haftalik henuz keseyi goremedik ama Allahimm insallah saglikla buyutmeyi kucaga almayi nasip ederr...ben de bu postla baslamistim sogan kurune hamile kalirsam yazacagin demistim kendime o yuzden yazdim...hic umudunuzu kaybetmeyin kizlar sogan kurune de inanin ve azimle devam edin Allahim isteyen herkese nasip eder insallah

Reactions: 10N
Maşallahhh canım Allah bağışlasın sana :)
Ne zaman başladın soğan kürüne ne kadar kullandın başka bir şey yaptın mı ayrıntı verir misin

Ya ne güzel bi haber bizlerede nasip etsin rabbim sağlıklı kucagına alırsın inşallh

Maşallahhh canım Allah bağışlasın sana :)
Ne zaman başladın soğan kürüne ne kadar kullandın başka bir şey yaptın mı ayrıntı verir misin
Canim adet bittkten 2 gun sonra basladim hergu sabah aksam yemekten 10 dk once taze kaynatip ictim bildigimz kahverengi kabuklu soganla ve hazir su kullandim, onun disinda bu iki ay ovulasyon testi ve kendi belirtilerimi gozlemleyerek yumurtlama gununu hesapladim ve yumurtlama gununden emin olunca 3 gun bilirtelik oldu ve birlikteliklerden sonra kalkmadim hatta birinde uyuya kalmisim..bu arada esimde hergun keci boynuzu ozu icti yediklerimize dikkat ettik

Sogan kurunu 15 gun uyguladim sadece

Ben soğan kürünü adet söksün diye adetten 6 gün önce içtim adette içtim ve adetten sonra 4-5gün falan içtim. Acaba yine içsem mi adetim biteli 1 hafta olmuştur.???? Ayrıca Eşime bu ay keçiboynuzu kürü veriyorum.Olabildiğince kalkmamaya çalışıyorm ama o tavana dikme yapamıyorum ya

Maşal
Maşallah canim cok sevindim... allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah darisi hepimizin basina

Slm kızlar ben sogan kurü nun 13. Günündeyim incir Kurune ne zaman baslayayim nasıl yapayım yardımcı olur musunuz

İnşallah değildir canım ne yaptın öğrenebildin mi nasıl bebişin ve sen soğan kürü kullanırken kalmışsın hamile demi ben adet oldum ama bir gün sürdü ilk böyle kılcal damar şeklinde kan pıhtısı geldi pembe kan ile sonra da sulu pembe geldi bitti bu doktorları hastaneyi ne yapacaz bilmiyorum ya bende gittim doğru düzgün ilgilenmedi kan verdim makine bozuk dediler çıkmadı ertesi gün gittim yine çıkmamış internetten bakıyorum sonuç çıkmadı yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…