Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah canim... ben kasik agrısı sikayetiyle gitmistim şok oldum.. doktor ilac falan vermedi 2. Adetinde geleceksin dedi 2.ye az kaldi bakalim insallah.. sogan kurum de bitmis olacak bakalim.. doktor eger kist kuculmezse emar cekecem falan dedi
. Onlara gerek kalmasin diye dua ediyorum
kalmocak bence gor bak sogan sutundan herkes memnun hatta benim hic biseyim yok doye ben diyodum bana nasil yaricak diyodum asil kisti olanlara birebir cnm merak etme

Canım adetlerin düzenli miydi neden bekledn 3.5sene
cnm butun testleri olduk kendi kendimize denedik yunurtlama gunlerini olmadi bal tarcin kuru yaptim olmadi
3 kere asilama 2 kere catlatma oldum tutmadi kpss hazirlanmaya basladim yoruldum hastanelerden surda dedim 4 5 ay var sinava calisiyim asilamama devam ederim dedim oyle oyle gecti gitti zman bi de ilk zamanlar cok stres yapiyodum herkes soruyodu falan ortama giremiyodum
sogan suyundan hep cekindim adini bile duyunca igreniyodum icemem ben onu diyodum hayat iste icirtiyo :KK66:

cnm butun testleri olduk kendi kendimize denedik yunurtlama gunlerini olmadi bal tarcin kuru yaptim olmadi
3 kere asilama 2 kere catlatma oldum tutmadi kpss hazirlanmaya basladim yoruldum hastanelerden surda dedim 4 5 ay var sinava calisiyim asilamama devam ederim dedim oyle oyle gecti gitti zman bi de ilk zamanlar cok stres yapiyodum herkes soruyodu falan ortama giremiyodum
sogan suyundan hep cekindim adini bile duyunca igreniyodum icemem ben onu diyodum hayat iste icirtiyo :KK66:
Aaa adetlerin düzenliydi yani

Aaa adetlerin düzenliydi yani
cnm onu yazmayi unuttum benim adetlerim 35 gunde oluyodu ama doktor nirmal dedi hep yani duzenli sinifina griyomus
ama kac tane klomen kullandim onlarin etkisinden sanirim adetlerim 25 26 27 gunde bir olmaya baslamisti
ama benim adetlerim cok agrili geciyo agrili geciyosa kaliteli yumurtladigin anlamina geliyomus
yumurtlama gunuden 3 gun onceyi yunurtlama gununu ve 3 gun sonragi iyi degerlendir cnm

cnm onu yazmayi unuttum benim adetlerim 35 gunde oluyodu ama doktor nirmal dedi hep yani duzenli sinifina griyomus
ama kac tane klomen kullandim onlarin etkisinden sanirim adetlerim 25 26 27 gunde bir olmaya baslamisti
ama benim adetlerim cok agrili geciyo agrili geciyosa kaliteli yumurtladigin anlamina geliyomus
yumurtlama gunuden 3 gun onceyi yunurtlama gununu ve 3 gun sonragi iyi degerlendir cnm
Ben korunmayı bırakmadan 5 ay önce adetlerim gayet düzenliydi korunmayı bıraktık bir adetimi 45.günde diğerini 50 küsür günde oldum inofolic verdi doktor

KAYRAMMMM KAYRAMMMM cnm seni de merak ediyorum valla bayagidir girmiyosun senin 10 gun falan gecikmisti haberdar et insallah guzel haberler ver cnm
Canım çok çok çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin hayırla sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin allahım çok mutlu oldum senin adına ben tekrar test yaptım negatif çıktı ayın 17 sinde doktora gidemedim ailecek biraz sıkıntılarımız oldu hastamız var müsait olamadım söktürücü kullandım üç gün oldu biteli adet olamadım daha da bekliyorum

Canım çok çok çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin hayırla sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin allahım çok mutlu oldum senin adına ben tekrar test yaptım negatif çıktı ayın 17 sinde doktora gidemedim ailecek biraz sıkıntılarımız oldu hastamız var müsait olamadım söktürücü kullandım üç gün oldu biteli adet olamadım daha da bekliyorum
Allah razi olsun cnm sen sogan suyunu sakin birakma cnm ben bu kadar erken olacagini tahmin edememistim 3 yil aradan sonra inanamiyorum hala :)
ama korkuyorum hala degerlerimi goremedim 3 gundur aile hekimine gittim Allah bildigi gibi yapsin bi gun gec geliyomus kan veremedim ikinci gun gittim egitimdeymis ucuncu gun gittim tayini cikmis saka gibi...
bende gittim ozele kan verdim mecbur orda da degerleri gostermiyomus doktor oyle dedi bak degerler cikmaz bizde dedi tmm olsun dedim en azindan ogreniyim catlicam
pazartesi sabah 9 da saglik ocaginda ol dedi baska doktor bakcakmis Allah bildigi gibi yapsin onlari kac gundur oraya buraya yurudum korktum duscek diye
bi yandam degerlerimi bilmiyorum icimde kusku var ya dış gebelikse ya riskliysekan degerlerim cok dusukse kimyasal gebelik falansa diye...
hakkimizda hayirlisi cnm

Kizlar ben 15 gun sogan suyu yapmstim biteli 2 gun oldu akintim cok artti bu normal mi kasiklarimda da agrilar oluyor.

Sogan kuru işe yariyor bence :) tek temizlesin de akintimz olsun napalim. Adet oluym incir kurune baslicam insallah bu sefer bebisimz olur
İnş bu ay ilk defa kullandım merak ediyorum nolcak diye yaşnız adetten önce bir hafta adette ve adetten sonra 4 gün içtim. Bida ne zaman başlasam ki

İnş bu ay ilk defa kullandım merak ediyorum nolcak diye yaşnız adetten önce bir hafta adette ve adetten sonra 4 gün içtim. Bida ne zaman başlasam ki
valla ben ibrahim saracoglundan dinledim adet bittikten 2gun sonra baslayin 15gun boyunca diyor sonraki adete 10 gun kala 5 weya 7 gun daha yapin diyor.sonraki adete 10 gun kala 5 gun daha yap olmadi.

valla ben ibrahim saracoglundan dinledim adet bittikten 2gun sonra baslayin 15gun boyunca diyor sonraki adete 10 gun kala 5 weya 7 gun daha yapin diyor.sonraki adete 10 gun kala 5 gun daha yap olmadi.
Benim adetim baya geç gelince açsın diye içmiştim.bakayım gecikirse yine içcem

X