Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimde 2 sene olcak, aslinda kafamiza takmasak olacak warya ustune o kdr cok gidiyoruz ki olmuyor, keske biraz akisina birakabilsek malesef yapamiyorz.
aynen cnm benim 2 gün gecikti ama zaten hep boyle oluyor
1 hafta beklicem olursa olur olmazsa decam nasip kismet
ama olmicak galiba hic gogus agrim kasik agrim yok aksine bol bol gaz var ayiptir soylemesi usuttum galiba -/

Sogan kürünün bitmesine 3 bata 12 gun var bakalım heyecanla bekliyoruz bu ay gebelik olCakmı sogan kuru bitince incir kürü yapıcam işe yararsa burdan yazarım soğan kürü yaptığı ay hamile kalan çok duydum ve oyüzden yaptım nasip bakalım Rabbim isteyen herkese versin inşallah

Benim akıntım çok bide buay adet bitiminin 4. Günü yumurtlama oldu yani soğan kurunun 2. Günüydü neden öyle oldu anlamadım sen ne durumdasın
Benim akıntim ilk zamanlar coktu simdi azaldi baya... ya ben yumurtlama gununr dikkat etmiyorum...sen ovulasyon testi falan yapiyomusun

Benim akıntim ilk zamanlar coktu simdi azaldi baya... ya ben yumurtlama gununr dikkat etmiyorum...sen ovulasyon testi falan yapiyomusun
Hayır kullanmıyorum yumurta akı gibi bi sıvı geldiğinde bu yumurtlama belirtisi ben ordan biliyorum canm. Ama bu ay cok umursamıyorum aslında olursa olur olmazsa da Allah bilir sadece şu rahim bi temizlemsin bakalım sonrası allah kerim

Aynen canim ya biraz oluruna biraksak hersey olacak da elimizde olmuyor iste ... insallah şu kürü bitirelim hayirlisiyla

kizlar benim 3 gun gecikti ama 1 haftayi beklicem genelde oynama oluyo cunku ve de kasiklarimda agri yok o yuzden umudum yok

Kızlar ben birsey sorcamm, simdi sogan kuru bitince incir kurune geccez ya ibrahim saracoglunun kendi sitesinde sadece incirle soylemis, bazilari da havuc katiyo falan kafam karisti. Bir de sogan kuru biter bitmez baslamicak miyiz adet bitimnden snra falan yazmslar

Ben de bilmiyorum ... bi de incir kuru ne ise yariyor

ben dinledim saracoglunu cnm diyoki sogan kuru bitince 7 gun ara veriyosun sonra incir kuru ve havuc kurunu yapiyosun yani ikisini de ayri kaplarda kaynatiyosum ve iliyinca ikisini karistirip iciyosun

ben dinledim saracoglunu cnm diyoki sogan kuru bitince 7 gun ara veriyosun sonra incir kuru ve havuc kurunu yapiyosun yani ikisini de ayri kaplarda kaynatiyosum ve iliyinca ikisini karistirip iciyosun
Peki keçiboynuzu özü nasıl kullanılıypr

cok sagol canim kendi sitesinde havucu hic yazmamsta hangisi dogru bilemedm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…