Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cok sagol canim kendi sitesinde havucu hic yazmamsta hangisi dogru bilemedm.
ben bayagi bi kac videosunu izledim burda herkes baska baska tarifler yapiyordu kafam karismisti.
ama şuna dikkat et incir 15 dk havuc 20 dk kaynicak ve fokurdayinca dk tut ocaga koyar koymaz dk tutma 2 gun aureyle kullanabilirsin bi yaptigin gum bi ertesi gun
3.gun taze yap bicakla kesme elinle ikiye ayir metal degmesin

Reactions: 10N
kizlar kafam cok karisik bi belirtim de yok ama 4.gun olcak gecikeli gece 12 den sonra merak etmeye basladim...
cok kafam karisik tmm cok istiyorum cocuk 3.5 yildir olmuyo bi yandan bi suru borcumuz var kpss hazirlaniyorum 3 ay var sinava bilemedim...o kadar cok cocuk isterken niye boyle dusunmeye basldim ki simdi ben ((
daha ortada bisey yokken 3 gunluk bi gecimmeyle bunlar gekdi aklima bugun dusundum bayagi

Canm eger hamileysen bu büyük bir niğmet Allah aratmasın merak etme bebekler bereketiyle gelir Allah daha güzel kapılar açar eğer değilsende bunda da vardır bir hayır Hakkında en hayırlısını versin Rabbim.

Çok merak ettim sonucunu paylaşır mısın :) Ayrıca şunu söyliyeyim arkadaşım seninle aynı durumdayım 9 aylık evliyim 3 aydır bebek istiyorum kpss borç için erteledim keşke önceden deneseydim her şey olacağına varıyor Allaha bırak inş bebek vardır

peki sogan kuru uyguladm ya bu inciri yapmasam nolur ki ? Pko wardi sogan ise yararsa yumurtalar duzelmez mi ? Zaten gelisiyor catliyor benimkinde bi sikinti yokta cok buyuyolar 25mm fln olunca catliyo...

sagol cmm amin insallah tüm istedigim guzel haberleri bi cirpida aliveririm insallah ve insallah hepimize Allah saglikli hayirli evlat nasip eder

peki sogan kuru uyguladm ya bu inciri yapmasam nolur ki ? Pko wardi sogan ise yararsa yumurtalar duzelmez mi ? Zaten gelisiyor catliyor benimkinde bi sikinti yokta cok buyuyolar 25mm fln olunca catliyo...
saracoglu 7 gun aradan sonra yapin dedi cnm yap mutlaka
sogan suyu temizliyo icini incir ve havuc buyutuyo catlatiyo seni hazirliyo

benim 3.5 sene oluyo valla cnm bayagi oldu olsun istiyorum tabiki ama amalarim da yok degil bazen dusunuyorum boyle hamile olsam mide bulantilari falan nasil kpss gircem caliscam diyorum borclar var nasil esya alcam diyorum ilk cocuk olcak herseyim olsun istiyorum falan filan insallah bereketiyle gelir bi yandan istiyorum bi yandan cekincelerim var boyle tek maasliyiz simdiden zor geciniyoruz bebek gelirse nasil olcak bilmiyorum simdi hani belki diyebilirsiniz madem cekincelerin var borcun var ertele bebek olayini zaten erteleye erteleye bi halt olmadigini gordum..birclar bitmiyo kpss kazanamadim hala devam ediyorum ve milletin bebegini uzaktan sevmek istemiyorum artik kendi bebegimi sevmek ısirmak opmek istiyorum doyasiya..oyle iste cnm simdiden boyle dusunuyorum bazen esim askinda cocuk istemiyorum dese belki cok takilmam o da cok istiyor o yuzden birazda

Her şeyin hayırlısı biye 3.5 sene önce değil de şimdi düşündğn mesela de mi canım bunun da bi hayrı var çünkü yani sınavda miden bulanmaz inş ama bulansa da demek sınav kazanmaktan daha güzel bi kısmetin olacak yani her şey yaradanın elinde sıkma kendini inş sağlıklı hayırlı olsun da nice zenginlğini çocuklarına harcayanları gördüm

kizlar ben ruya mi goruyorum noluyo anlamadim test aldim ikinci cizgi silik cikti......
elim ayagim titriyo

Atsana buraya canım bakalım kaç gün geçmişti
cnm kac kere denedim ama boyut asiyo diyo olmuyo ama bariz belli silik hatta bi tık daha olsa tam olcak.ve 5 dk beklemedim bile acaba dedim bozukmu ya yok olamaz boyle bisey diyip duruyorum bu ye alisik degil tabi yarin kan vercem insallah hakkimizda hayirlisi
ya test yanlissa ya hamileysem ama duserse ya riskliyse diye sevinemiyorum hile simdiden aklima bin turlu sey geliyo stresten heyecandan midem bulaniyo kasiklarim agrimazdi agrimaya basladi saka gibi hayatimda ilk kez silik cizgi goruyorum...
bugun 4.gunumdu cnm adetim geceli ama insan ciddem hissediyomus dunden beri dusunuyorum..
ya sakliyorum bile kutusuna koydum o çişli seyi :))))

Reactions: 10N
Ayy tebrike derim gozun aydin sakin kotu seyler dusunme bebis icin.ve acaba borc vardi simdi olmasaydi diyede dusunme bir kucagina aldinmi pisman olucaksin bu dusunceler icin.bende istiyorum bebek Allah banada verir insallaj

Ayy tebrike derim gozun aydin sakin kotu seyler dusunme bebis icin.ve acaba borc vardi simdi olmasaydi diyede dusunme bir kucagina aldinmi pisman olucaksin bu dusunceler icin.bende istiyorum bebek Allah banada verir insallaj
cnm erkenden sevinmek istemiyorum yarin sonuclari bildiririm insallah
inanki inanmiyorum hala..
Allah im tum isteyenlere nasip etsin bende eger hamileysem tadini cikarmak istiyorum kimseye ve hic biseye takmadan bi kere yasicam cunku cnm..insallah hayirli saglikli olur ve insallah test dogrudur

Çektiğin fotonun ekran görüntüsünü al at canım boyut daha küçük olur ama inş vardır çoook iyi olur

Insallah canim evet haberlerini yazarsin

Ay çok sevindim ya bak kpss falan derken hamilesin ya negüzel maşallah bu ay kür yapmışmıydın sen

Ay çok sevindim ya bak kpss falan derken hamilesin ya negüzel maşallah bu ay kür yapmışmıydın sen
3 ay kaldi hatta sinava cnm valla inanamiyorum cnm yarin kan testi yaptircam emin olmak ivin
ilk kez sogan kuru yaptim cnm bu ay
incir kurunu de yarim yamalak yapiyodum ki 4 gun gecikince merak ettim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…