Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
incir kürüne ne zaman başlanıyor adetm düzensiz pko var diaformen kullanıorm soğan suyunu yaptm akıntı falan çok geldi ama hala adet olmadım testte yapmadm korkuyrm negatiften düzenl iadetim 3 5 aydır böyle beni uğraştırıyorr

Bence bi test yap belki hamilesindir

sogan kuru bitince baslayin diyolar ama ibrahim saracoglunun sayfasina bi bak istersen

Bu soğan küründen sonra daha sık idrara çıkmaya başladınız mo

bazilarinin sogan kuru yaptigi ay tutmus bizde deneyelm diyorz kismette warsa olr zaten
aynen tutan var nasip kismet Allah in taktiri ama sogam suyi yapildigi zmn icimizdekiler temizlendigi icin benim sahsi gorusum diger aya kalabiliriz ama Allah ne nasip ederse o zmn olur bazilari adettek bi gun once iliksiye giriyo tutuyo mesela yeter ki biz cabalayalim Allah istesin
biz de bu ay yumurtlama gunlerini degerlendirdik hayirlisi yarin bat bakalom 2 3 gun gecikirse umutlanmicam ama ben oyle olabiliyo cogu zmn eger 1 hafta gecikirse bakicam ama sanmiyorum yine malesef

Burada paylasin gelismelerden olur mu

insallah olurrrr seninki cok yakinmis, rabbim hayirli saglikli evlatlar wersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…