Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çünkü 42 gün adeti hesaplıyorum emin olmak içinde 10 gün daha beklerim 2 aya yaklaşır :) artık kendime söz verdim idrar testi yapmıcam direk kan testi vercem :)

aynı gebelik testi gibi sadece adet bitiminden itibaren yapmaya başlıyorsun sabah ilk idrarla yapılmayacak gün içinde yapabilirsin 3 saat önce sıvı alımını keseceksin 2. side aynı kırmızılıga ulaştıgında 24-36 saat içinde yumurtlayacagın anlamına geliyor ama ben beceremedim çok su içtiğimden :)

Ben hiç ovulasyan testi yapmadim işe yariyor mu acaba

Ne zamandan beri deniyorsunuz canım ? Hep mi düzensiz adetin pko mu var
yok cnm esimde ve bende bisey yok 3.5 sene falan olcak adetim duzenli bazen 2 3 gun sasiyo o kadar tabiki bunlarda zamaninda kullandigim klomenler sayesinde ben 2 catlatma 3 kere asilama oldum simdi de dogal yollardan deniyorum sogan suyunu herkes yapiyo bi cok kisi hamile kalmis bende o yuzden denemek istedim elimden geleni yapiyim da Allah bilir artik

Benim de aynı olmaya başladı ya neden acaba
bi cok kiside adeti duzenliyo bi cok kiside de geciktiriyo ya hamilelikten degilse de vucut yapisindandir
onemli bi neden olcagini sanmiyorum illaki temizlemistir hic mi akinti vs gelmedi ya da bi kasik agrisi
bende kasik agrisi olmadi ama akinti oldu
bazilarinda da kiste donusturebiliyo ama o da zaten ilacla falan gecip gidiyo kist korkulcak bisey degil
ama cok gecikirse bi gidin doktora ben kk dan okuduklarima gore yazdim her insanda farkli etki yapabilir

Bekliyim ilk defa kullandım zaten daha 5 gün oldu belki ilerleyen günlerde olurum adet.Akıntım az var

İnş Allah sağlıklı bebekler nasip eder en kısa zamanda bizlere

benimde akintim artti ozellikle bugun, insallah rabbim yardmcimiz olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…