Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oo baya olmuş canım doktora görün bence sebebi ortaya çıkar ve söktürücü falan verir sana
Baktı doktor bişey gözükmüyor dedi.pko olabilir mi dedim hafif gözüküyor dedi.yeniden hormon testi istedi adet olunca gel dedi de adet olamadım ki. Söktürücü verdi eczacı arkadaşım söktürücü kullanma onun yerine soğan kürü yap dedi

Baktı doktor bişey gözükmüyor dedi.pko olabilir mi dedim hafif gözüküyor dedi.yeniden hormon testi istedi adet olunca gel dedi de adet olamadım ki. Söktürücü verdi eczacı arkadaşım söktürücü kullanma onun yerine soğan kürü yap dedi

inşallah olursun canım ne diyim ama keşke bebişten dolayı bu gecikme olmuş olsa yakın zamanda test yaptın mı ?

inşallah olursun canım ne diyim ama keşke bebişten dolayı bu gecikme olmuş olsa yakın zamanda test yaptın mı ?
Yaptım yaptım.Nefatif ☺️ Aslında vücudumun bu tepkisinin nedenini çok merak ediyorum yoksa Allah ne zaman nasip ederse bebeği o zaman gelir o kafaya takılacak bir şey olmamalı :KK52:

Yaptım yaptım.Nefatif ☺️ Aslında vücudumun bu tepkisinin nedenini çok merak ediyorum yoksa Allah ne zaman nasip ederse bebeği o zaman gelir o kafaya takılacak bir şey olmamalı :KK52:

orası öyle canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. biraz daha bekle bakalım bir kaç güne olursun belki

Iyi aksamlar kizlar. Ben araniza yeni katildim. Baktim ki konusmalar aktif yazmak istedim.. bende sogan kurune basladim

Yok test yapmadan kullanmam zaten canım burda hamile kalanların çoğu adet tarihinden önce hiç belirtilerinin olmadığını söylemişler inşallah sen de hamilesindir canım benim belirtiler adet olacağım gün ile birlikte başladı psikolojik olabilir yada bir rahatsızlıktan dolayı da olabilir ALLAH hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin daha fazla evlat hasreti de çektirmesin
benim her ay boyle oldugu icin umutsuzum bu ay da cnm

ben birsey anlamadm ya smdi adet bittikten 2 gun snra sogan kurune basladk 15 gun yapcaz oda yumurtlama zamanimiza denk geliyor ztn incir kurude catlatmaya yardmci oluyoms 21gun yapilmaliyms ya o kdr uzun surede catlamiyo ki bir iki gune catlicak yumurtlar, uzun sure yapmak zorunda miyiz?
cnm soğan suyuyla once icimizi temizlicez ardindan incir ve havuc kuru karisimiyla da yumurtalarimizi gelistircez catlatmasina yardimci olcak insallah
zaten uyguladigimiz ay hamile kalmayiz cunku sogan suyu icini temizliyo enfeksiyon vs.herseyi temizliyo.kadinlar icin mukemmel bi karisim Allah razi olsun saracoglundan cunku cidden akinti her gun geldi benim seffaf akinti geldi benden sende de aynimi oldu cnm ?
buyuk ihtimal bu kurleri bitircez vucudumuz hazirlancak hamilelige gun asiri iliskilerle yumurtlama gunlerini verimli degerlendirirsek Allah a da dua ettik mi insallah olucak ama bugun ama yarin ama baska zman..orasini Allah bilir...
15 gun ictik sogan suyunu 7 gün ara 21 gün incir artı havuc kürü 7 gün ara tekrar 21 gün incir arti havuç kuru ve bitis
ben bugun baslicaktim misafirim vardi baslayamadim aksam aç karnina iccem bugunluk yarin sabah ac karnina devam ederim
sogan duyu gunde 2 havuc artı incir kuru gunde 1 sabah aç karnina cnm
ikisini ilikken karistiriyoruz kesinlikle sicakken ya da ikisini ayni kapta kaynatmiyoruz

merhaba hanımlar bende ilk defa bu ay soğan kürü yaptım tarife uygun şekilde 15 gün ama adetlerim 32-42 gün arası olduğundan şuanda 34 gün ama daha gelen giden yok sanıırım bende düzenlemedi :KK43: tadınıda çok sevmiştim :)
duzenleme degildir belki hamileliktir cnm baktin mi
belki senin vucudun gec tepki veriyordur pes etme devam et

DR GİTTİN Mİ KE

Doktora gittin mi hormonlarına bakılması lazım
geçmiş yazılarını şimdi okudum pko var demişsin bunun için tedavi olman gerek diye biliyorum bende dr gittim pko olmadığımı hormonlarımında gayet güzel olduğunu söyledi ama 2 aydır 42 gündür oluyor adetim şimdi bekliyorum bugun 36 gün oldu hayırlısı artık

geçmiş yazılarını şimdi okudum pko var demişsin bunun için tedavi olman gerek diye biliyorum bende dr gittim pko olmadığımı hormonlarımında gayet güzel olduğunu söyledi ama 2 aydır 42 gündür oluyor adetim şimdi bekliyorum bugun 36 gün oldu hayırlısı artık
Senşn niye öyle gecikiyor ki
Ne kadar zamandır gebelik istiyorsun

X