Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bende başladım ama kürün hazırlanışını i.saraçoğlunun sitesinden de araştırdım o şekilde yapacağım, burda genelde tarifi verenler sabah akşam ya da öğlen akşam 1'er soğanı iki bardaksuyla kaynatıp içilecek demiş. ama saraçoğlunun sitedeki tarifte bir soğanı dörde bölüm iki bardak suda kaynatıp, bu hazırlanmış olanın bir bardağını öğlen, kalan bir bardağını da akşam aç karna için yazıyor, ben bu şekilde anladım, sonuçta günde 2 soğanı yapıp içmekte belki fazla gelebilir, bazıları kasık ağrısı olduğunu belirtmişler de şüphe ettim bende. bu şekilde yapılmalı diye düşünüyorum.

yumurtalarım surekli kist yapıyor soğan suyunu 15 gun denedim sabah akşam faydasını gördum 2 ay kistim olmamıştı ama hamile kalamadım yine tekrarladı ve bu ay kist gebeliğime engelmiş 2 yıldır korunmuyoruz sizce ne yapmam gerekiyor

bende ogle yapiyorum iki su bardagi 4 de kesiyorum gunde ac karnina iciyorum

bende adetimin ikinci günü - dün başladım hergün bir kere bütün ay yapacağım..
soğan kaynadıktan sonra içine iki tutam kekik atıyorum demlenmeye bırakıyorum sonra ılık içiyorum
bunu bi ablam tavsiye etti.
saraçoğlunun sitesinde ki kürü geçen ay aynen yaptım bişe olmadı bu ayda böle yapacağım
inş rabbimin izniyle bebiş olsun

ben bir haftadan beri yapiyorum ama bugun biraktim mide arisindan duramiyorum öncedende sogan yemezdi kolay kolay ama suyundan birsey olmaz dedim ama dayanamadim hicte isteyerek birakmiyorum ama agrisinada daYANAMADIM

bu kürü kullanma zamanı aynı mı herzaman yani adetin 2. günümü. ben adetimin en az 20.günü yumurtluyorum, 2.günü yapsam 12.gün biticek, acaba biraz geç mi başlasam??

Mrb ben de bi mesleğimin olmasını cook istiyorum ama olmadı soğan suyu gerçekten işe yariyo mu ki

merabalar siteye yeni üye oldum arkadaşlar bende 2 yıllık evliyim artık bebeğimiz olsun istiyoruz dr. bi sıkıntım olmadığını söyledi 3 aydır korunmuyorum adettim çok düzenli olmasına rağmen 2 aydır 8 10 gün gecikmeli adet oluyorum. sayfaları gezerken soğa kürünü okudum acaba bende denesem mi? şimdi adettimin 5. günündeyim bittikten sonra mı yoksa 7 gün sonra mı içmeye başlayacağım.

canım bence hiç bekleme hemen başla...zaten şu an adetin düzensiz ne gün geleceğini bilmiyorsun.o yüzden bekleme başla sen..

merhaba bende yaptım bu ay saraçoğlunu takip ediyorum tvde ve netten.2 bardak klorsuz suya 1 ortaboy soğanı 4e bölüp 5 dk kaynattım.sabah akşam ayrı ayrı yapmak gerkiyomuş.sabah yaptığını akşam içtiğinde bi etkisi olmuyomuş.tvde öyle dedi saraçoğlu.ayrıca 1.5 su bardağı suylada yapabilirsinz suyun miktarı önemli değil o kadar önemli olan 1 bardak taze yapıp içmek dedi.

bu kürü kullanma zamanı aynı mı herzaman yani adetin 2. günümü. ben adetimin en az 20.günü yumurtluyorum, 2.günü yapsam 12.gün biticek, acaba biraz geç mi başlasam??

bildiğim kadarıyla adetinin 7. günü başlıyosun.ben msj atmıştım saraçoğluna bana cevap olarak 7.gün dedi.

slm bende istanbuldayım bende iyi bi doktor arıyorum bana yardımcı olursan çok sevinirim.

ben bugün 2. on güne başladım, inşallah faydalı olacak çok istekliyim, bazen bu kadar fazla istemem acaba etkiliyor mudur diye korkuyorum biraz oluruna bırakmak lazım galiba, hayırlısı

sabah akşam ayrı ayrı yapıp taze içmek gerekiyor ben öyle anladım siteden öyle yapıyorum bence madem bu kadar emek veriyorsun sen de öyle yap şansa bırakma

Canim,bende bugün siklüsün 18. günündeyim ve bugün baslayabilirdim ama gecen siklüs 29 gündü..bende yarin basliyim diyorum bu adete 10 gün kala 2. kismina sogan kürünün..

7 gün yapiliyordu degil mi?

Canim,bende bugün siklüsün 18. günündeyim ve bugün baslayabilirdim ama gecen siklüs 29 gündü..bende yarin basliyim diyorum bu adete 10 gün kala 2. kismina sogan kürünün..

7 gün yapiliyordu degil mi?

2. kısmında 10 gün yapılıyo.adete 10 gün kala 10 gün içiliyo.bu sırada adetin gelsede küre devam edin diyo saraçoğlu.

bende forumu takip edenlerdenim üye oldum.4 yıllık evliyim fakat hala bebişimiz gelmedi.2 kez aşılama yaptırdık olmadı.tüp bebek düşünüyoruz artık ama bu soğan kürünü denicem ..işallah faydasını görürüm.adetim 3 gün sonra olcak umarım olmam ama gelcek gene.7, gün başlıcam soğan kürüne..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…