Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.siteyi uzun zamandan beri takip ediyorum.29 nisanda ikiz bebeklerimi erken doğum yaptığım için kaybettim :KK43:( doğumdan sonra iki defa adet gördüm ama iki aydan beride görmüyorum.incir kürünü bir gün kullanmama rağmen kahverengi lekeler çok geldi o yüzden bıraktım.bana yardımcı olurmusunuz normal mi?içmeye devam etmelimiyim tekrar hamile kalmayı çok istiyorum psikolojim çok bozuk tekrar hamile kalmadan da düzelmicek :KK43:((( yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

mrb.arkadaşlar bende yeni başladım.soğan kürüne inş.olumlu sonuç alırım.henüz bende bir akıntı falan olmadı. gerçi başlayalı bugün 3.gün olacak

kullanan arkadaşlar ,ben öğle yemeklerinden önce ve akşam yatarken içiyorum sizler nasıl içiyorsunuz.
sevgiler

mrhaba cnm bende başlayalı bugünle 9 gün olacak..ilkte karsıklarda ağrı ve akıntım oldu sonra geçti..

sabah içiyorm kahvaltıdn önce ve akşam yemeğindn önce içiyorum...

çok faydalı diye içiyorm inş işe yarıyordur...

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.siteyi uzun zamandan beri takip ediyorum.29 nisanda ikiz bebeklerimi erken doğum yaptığım için kaybettim :KK43:( doğumdan sonra iki defa adet gördüm ama iki aydan beride görmüyorum.incir kürünü bir gün kullanmama rağmen kahverengi lekeler çok geldi o yüzden bıraktım.bana yardımcı olurmusunuz normal mi?içmeye devam etmelimiyim tekrar hamile kalmayı çok istiyorum psikolojim çok bozuk tekrar hamile kalmadan da düzelmicek :KK43:((( yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

incir kürünü bilmiyorum ama soğan kürünü bir deneyin bence, soğan küründe lekelenmeler oluyor o normal. kısa zamanda sağlıkla bebeğiniz olur dilerim

arkadaşlar öncelikle hiç umutsuzluğa kapılmayın bunları pcos lu adetleri düzensiz biri olarak yazıyorım.8 aydır korunmuyorduk en son geçen ay doktora gittim yumurta takibine başlayalım olmazsa aşılama yaparız dedi.doktora gittiğimde adetim biteli 1 hafta olmuştu doktor yumurta olsaydı şimdi gözükürdü bu ay yumurtlama olmaz büyük ihtimalle dedi ve ben doktordan geldiğim gün soğan kürüne başladım tam 15 gün içtim günde 2 bardak veeeeeeeee dün akşam test yaptım inanamadım ama çift çizgiyi gördüm.adetlerim hep 44 gün 40-35 -38-50 günlerde gelirdi dün akşam 35. günümdü ben adetimi bekliyordum kii çift çizgii:)))) şok oldum Allahıma binlerce şükür soğan küründenmidir olacağı zamanın gelmesindenmidir bilinmez ama soğan kürünü yabana atmayın derim.:nazar:

merhaba arkadaşlar..ben de bu sitede yeniyim..bir yıllık evliyim ve bir kaç aydır çocuk düşünmeye başladık..3 aydır deniyoruz ama çok üstüne düşmemiştik.ama ya olmazsa diye endişelenmeye başladım,doktora gitmek için çok erken,1 yıl denemek lazımmış.ben de bugün soğan kürüne başladım.umarım hepimiz en kısa zamanda mutlu sona ulaşırız :KK1:

Kizlar Merhabalar,ben siteye kaydolu cok oldu ve bu topigide okudum ama o kadar cok ki 529 sayfa hepsini okuyamadim.Sizlere sormak istedim bu yuzden.Bende sogan kürüne basladim.Bugun 8.gündü.Nerdeyse saatlerine bile dikkat ederek ayni saatte ictim.Herneyse son iki gündür mide bulantim ve kasik agrilarim var.Bende bebek istiyorum ve 1 gun arayla deniyoruz ama sanki bu kadar kisa sürede bebek olmazmis gibi geliyor dolayisiyla bu mide bulantilari bebekten degilde sanki sogan küründen gibi.Sizlere sorum da bu noktada olacak. Sogan küründen mide bulantisi ve kasik agrilari olan var mi? yani sogan kürünün genel etkilerimi yoksa test alsam mi? hamilelik testi almakta istemiyorum hep negatif cikiyor ve üzülüyorum diye. Eger ayni belirtiler sizde de varsa sogan küründen deyip mide bulantim olsada devam edecem. Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler.

Kizlar Merhabalar,ben siteye kaydolu cok oldu ve bu topigide okudum ama o kadar cok ki 529 sayfa hepsini okuyamadim.Sizlere sormak istedim bu yuzden.Bende sogan kürüne basladim.Bugun 8.gündü.Nerdeyse saatlerine bile dikkat ederek ayni saatte ictim.Herneyse son iki gündür mide bulantim ve kasik agrilarim var.Bende bebek istiyorum ve 1 gun arayla deniyoruz ama sanki bu kadar kisa sürede bebek olmazmis gibi geliyor dolayisiyla bu mide bulantilari bebekten degilde sanki sogan küründen gibi.Sizlere sorum da bu noktada olacak. Sogan küründen mide bulantisi ve kasik agrilari olan var mi? yani sogan kürünün genel etkilerimi yoksa test alsam mi? hamilelik testi almakta istemiyorum hep negatif cikiyor ve üzülüyorum diye. Eger ayni belirtiler sizde de varsa sogan küründen deyip mide bulantim olsada devam edecem. Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler.

cnm benim 15.günüm bu gün nasipse biteck kür...

bende de kasık ağrıları oluyor...ben burnumu tutup içiyorum soğan suyunu..okadr hassas midem çünkü midem bulanıyor...

inş gebesindir bence günün geçmesini bekle..geleckse gelecktir bebişin merak etme...

test konusunda seninle aynı düşünüyrm hep negatif gördm üzüldm..istemiyrm yapmak bende...moralim sıfırlanıyor...

Canim cevabin icin tesekkürler, ya hayirlisiyla Rabbim hep isteyenlere versin cünkü istemek ve her defasinda negatif görmek cok moral bozucu. Herneyse ben bugun dedim hadi icme sogan suyunu hala bulantim var.Kasik agrim yok cok sukurde hayirlisi.Ben endometriozis hastasiyim. 2 kez ameliyat oldum 2.sinden öncede asiri bulantilarim vardi.Sanirim tekrarladi yada sogan suyu etkisini göstermeye basladi ve ondan bulaniyor.Neyse hadi hayirlisi insAllah.Herkese iyi geceler dilerim.

Kızlar ben soğan kürümü yeni bitirdim 15 günlük bi uygulama yaptım. adetlerim çok düzenlidir 31 günde bir adet olurum. ne 30 ne 32 olur hep 31. saati bile şaşmaz. ama 5 aydır denememize rağmen henüz hamileliği başaramadım. en son adetimden sonra soğan kürü uyguladım.fark ettiğim bol bol sarı akıntım oldu. normalde sarı akıntım pek olmaz hep beyaz olurdu. 14 gün sonra adet olmam gerekiyo bakalım inşallah bir şifası olur. hiçbirşey olmazsa sağlığım için iyi olmuştur herhalde:) içerken çok ama çok midem bulandı bir iki defada çıkardım nefes almadan içmeme rağmen. zor olan şeyler hep güzel sonuçlar verir diye düşünüyorum. inşallah güzel sonuçları çok fazla bekletmeden verir rabbim. şifa Allahtan sebep soğan küründen inşallah :KK66:

canım öncelikle yaşadığın şeye çok üzüldüm allahım o yüce sabrından vermiştir mutlaka:KK43:üzülme diyemem ama şunu unutma verende yüce rabbimiz alanda sen metanetini koru evel allahın izni ile yeniden olur inşallah...ben soğan kürü ve rahim filmi çektirdiğim aya denk gelen bir süre içinde hamile kaldım şuanda 30 haftamın içindeyim derlerki hamilelerin duası geri çevrilmez senin içinde dua edicem doğum anında bile aklıma geleceksin...sana tavsiyem ii bir doktorla hareket et nerede yaşadığını söylersen yardımcı olmak isterim ben istanbulda yaşıyorum, şimdilik hoşçakal cevabını bekliyorum allaha emanet ol inşallah eşin ve kendin için...

arkadaşlar öncelikle hiç umutsuzluğa kapılmayın bunları pcos lu adetleri düzensiz biri olarak yazıyorım.8 aydır korunmuyorduk en son geçen ay doktora gittim yumurta takibine başlayalım olmazsa aşılama yaparız dedi.doktora gittiğimde adetim biteli 1 hafta olmuştu doktor yumurta olsaydı şimdi gözükürdü bu ay yumurtlama olmaz büyük ihtimalle dedi ve ben doktordan geldiğim gün soğan kürüne başladım tam 15 gün içtim günde 2 bardak veeeeeeeee dün akşam test yaptım inanamadım ama çift çizgiyi gördüm.adetlerim hep 44 gün 40-35 -38-50 günlerde gelirdi dün akşam 35. günümdü ben adetimi bekliyordum kii çift çizgii:)))) şok oldum Allahıma binlerce şükür soğan küründenmidir olacağı zamanın gelmesindenmidir bilinmez ama soğan kürünü yabana atmayın derim.:nazar:

evet bencede yabana atmamak lazım çünkü bende soğan kürü yapmıştım rahim filmi çektirmiştim ve o ay allahıma şükür hamile kalmıştım şimdi az bir zaman kaldı doğumuma 10 haftadan hemen hemen düştü:)rabbim her isteyene versin inşallah...buraya ilk üye olduğum zaman çok heyecanlıydım soğan yaptım yaparkende adet oldum üzülmüştüm ama sonraki adete olmadım ve çok sevindim şaşkınlıktan ağlamaktan gözlerim şişmişti:)kimse umudunu kaybetmesin...senide bebğin için tebrik ederim

Merhaba arkadaşlar

Ben de çikolata kisti var, rahim filmi çekildi , 2 2kez aşılama yapıldı ama sonuç olumsuz. 2 2sene önce soğan kürü yaptım, bu ay umutlandım ve yeniden başladım. 8 . günümdeyim. Ben de de mide bulantısı oluyor... eğer olmazsa adetime 10 gün kala tekrarlıycam o da olmazsa incir ve havuç kürüne başlayacağım.... inşallah Rabbim dualarımızı ve çabalarımızı sonuçsuz bırakmaz ...........:KK14: :KK14: :KK14:

Arkadaslar merhaba benim 7 yasinda bir kizim var ve bir kardes istiyoruz ama 4 aydir denememize ragmen maalesef basarili olamiyoruz. 4 sene once bir dusugum olmustu..yani hamile kalmak ile ilgili bir problem yasamamistim ama simdi isteyipte cocuk sahibi olamayanlarin durumunu anliyorum ve allah isteyen herkese nasip etsin. Bu siralarda doktora gitmedim ama uzun zamandir adet kanamalarim cok cok yogun oluyor ve burasa okuduklarimdan sonra bende kistten suphelendim acikcasi...bugun adetimin 5. gunu ama iki gun daha sabredemiyecegim ve bende sogan kurunu uygulamaya basliyacagim...umarim bende buradaki arkadaslar gibi faydasini gorurum...sevgiler...

kızlar bunu günde bir kere yapıp da faydasını gören var mı, bende istiyorum ama iki kere yapmaya hiç vakit bulabileceğimi sanmıyorum çalıştığım için.

iki gun önce bende basladim tadi okadarda kötü degil bence icilmicek kadar degil insallah devam edecem eyer guzel haberlerdim yakinda olursa hemen yazacam sizede allah herkeze nasip etsin:KK49:

cok merak ettim acab hamilemiymisiniz

Merhaba kızlar..Bende siteye yeni üye olanlardanım..Araştırmalar sonucunda bende soğan kürüne başladım. Sabah akşam içilmesine rağmen ben bazen tek öğün, bazen sabah akşm içtim soğan suyundan..Regl döneminden bi 10 gün önce 10 günlük daha kullanılması tavsiye ediliyor.içmeyi düşünüyorum..Ve bü kür sona erdikten sonra incir kürü'ne de başlamak gerekiyor.inşlhh güsel haberlerle mutlu oluruzz..Allah'ım hepimizin gönlüne göre versin..Sonuçları takip etmeye ve haberdar etmeye çalışacağım..HOŞÇAKALIN..

X