Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bende forumu takip edenlerdenim üye oldum.4 yıllık evliyim fakat hala bebişimiz gelmedi.2 kez aşılama yaptırdık olmadı.tüp bebek düşünüyoruz artık ama bu soğan kürünü denicem ..işallah faydasını görürüm.adetim 3 gün sonra olcak umarım olmam ama gelcek gene.7, gün başlıcam soğan kürüne..

canım bence tüp bebekten önce soğan kürünü ve incir kürünü yap.sende pko lumusun.alla nasip eder inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar hepimize

bildiğim kadarıyla adetinin 7. günü başlıyosun.ben msj atmıştım saraçoğluna bana cevap olarak 7.gün dedi.

hadi yaa.. :KK53:
ben tv konusmalarını dinlemistim. saba tümer de konuk olduğu zaman.
o zaman da ; gelecek adet tarihinden 15gün önce baslanılcak demisti..sabah aksam aç karnına..
diye anlattıydı..

Canim,bende bugün siklüsün 18. günündeyim ve bugün baslayabilirdim ama gecen siklüs 29 gündü..bende yarin basliyim diyorum bu adete 10 gün kala 2. kismina sogan kürünün..

7 gün yapiliyordu degil mi?

kendi sitesinde ikinciyi 10 gün kala başlayıp 10 gün yapın diyor ben ilk 15 günü bitirdim 2.ye bugün başladım 10 gün yapacağım

incir kürünü de yapmaya niyetliydim ama fırsatım olmadı onu da bunu bitirdikten sonra yapacağım, beraber yapmayın diyorlar çünkü ama arada kuru incir yiyorum gene bir faydası olur diyerek :KK1:

canım bence tüp bebekten önce soğan kürünü ve incir kürünü yap.sende pko lumusun.alla nasip eder inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar hepimize

inşallah hepimizin gönlüne göre sağlıklı huzurlu bebeklerimiz olur

Son düzenleme:
hadi yaa.. :KK53:
ben tv konusmalarını dinlemistim. saba tümer de konuk olduğu zaman.
o zaman da ; gelecek adet tarihinden 15gün önce baslanılcak demisti..sabah aksam aç karnına..
diye anlattıydı..

en iyisi sende durumunu anlatan bi mail at saraçoğluna ona göre uygula derim.garanti olsun:) çünkü herkeze göre değişebiliyo. inşallah faydasını görürüz hepimiz.

kendi sitesinde ikinciyi 10 gün kala başlayıp 10 gün yapın diyor ben ilk 15 günü bitirdim 2.ye bugün başladım 10 gün yapacağım

ben 7. günü başladım 15 gün içtim bugün 38.gün hala hastalanmadım 2 tane test yaptım negatif çıktı.bi umut diye seviniyorum heyecanla yapıyorum testi,negatif çıkınca bütün hevesim gidiyo.kan testi yaptırmadım ordada negatif çıkarsa çok üzülücem.biraz daha bekleyip dahada olmazssa mecburen yaptıracam.şimdi incire başladım.herkezde adet oluyo nedense benim hala gelmedi.

Bende aynen canim,gecen siklüs yaptim ilk 15 günü, o zaman yarin bende 10 günlük 2. küre basliyim...

ben bu ay bal-tarcin-cörekotu kürünüde yaptim.

bakalim hayirlisi

ben 7. günü başladım 15 gün içtim bugün 38.gün hala hastalanmadım 2 tane test yaptım negatif çıktı.bi umut diye seviniyorum heyecanla yapıyorum testi,negatif çıkınca bütün hevesim gidiyo.kan testi yaptırmadım ordada negatif çıkarsa çok üzülücem.biraz daha bekleyip dahada olmazssa mecburen yaptıracam.şimdi incire başladım.herkezde adet oluyo nedense benim hala gelmedi.

kendini üzme hemen sabırlı olmak lazım, bir doktora git bir kür daha yap mutlaka olur benim çok düzensiz olmuştu kürden önce baya gecikmişti çok umutlanmıştım olduğunda ağladım resmen ama kürden sonra eski zamanında oldu bakalım şimdi ne olacak bir umut içimde midem bulansa seviniyorum iyice aptala döndüm :) allah büyük elbet bizim de bebeklerimiz olacak sen içini ferah tut biraz beklenti yüzünden de gecikiyor olabilir hiç strese sokma kendini en mühim olan rahat olmak

Bende aynen canim,gecen siklüs yaptim ilk 15 günü, o zaman yarin bende 10 günlük 2. küre basliyim...

ben bu ay bal-tarcin-cörekotu kürünüde yaptim.

bakalim hayirlisi

ya bal tarçın çörekotu kürüne de çok faydalı diyorlar bunu bitireyim incir kürü yapıcam sonra da onu yaparım bu arada hayırlı haberlerimiz de gelmeye başlar inşallah :KK1:

Son düzenleme:
kızlar selam bende pco luyum ayrıca 2 düşük yaptım kan pıhtılaşmamda var rahim filmi çekildim dr tüpler açık dedi ona kalsa korunmucaktık bu ay fakat aşırı kilomda var bende 2 ay korunalım dedim adet düzensizliğim çok fena 5 ay adet görmedim sonrası hep ilaçlarla görebiliyorum gittiğim dr fazla güvenmiyorum kendime 2 ay verdim o süre zarfında soğan kürünüde uygulamak istiyorum kistler varken hamile nasıl kalabilcem onuda bilmiyorum dr fazla açıklama yapmıyor en iyisi bu küre başlamak ama okudum bi türlü anlamadım biri yaedımcı olursa sevinirim en son adet tarihim 2 aralık bugün başlasam olurmu acaba küre :18:

kızlar selam bende pco luyum ayrıca 2 düşük yaptım kan pıhtılaşmamda var rahim filmi çekildim dr tüpler açık dedi ona kalsa korunmucaktık bu ay fakat aşırı kilomda var bende 2 ay korunalım dedim adet düzensizliğim çok fena 5 ay adet görmedim sonrası hep ilaçlarla görebiliyorum gittiğim dr fazla güvenmiyorum kendime 2 ay verdim o süre zarfında soğan kürünüde uygulamak istiyorum kistler varken hamile nasıl kalabilcem onuda bilmiyorum dr fazla açıklama yapmıyor en iyisi bu küre başlamak ama okudum bi türlü anlamadım biri yaedımcı olursa sevinirim en son adet tarihim 2 aralık bugün başlasam olurmu acaba küre :18:

bitişi mi 2 aralık bititkten sonraki 7. günde başlayın diyor ben sabah akşam 1 fincan ama büyük kahve fincanı suyu kaynatıyorum kaynayan suya bir ortaboy soğanı dörde bölüp atıyorum ve 5 dakika daha kaynatıp süzüyorum biraz soğutup içiyorum, sabah ve akşam ayrı hazırlayıp içmek gerekiyormuş hiç bekletmeyin diyor bence bugün ya da yarın sabahtan da başlayabilirsin ilk günler biraz mide bulandırıyor ama alışıyor insan

bitişi değil canım 2 aralıkta geldi zaten 3 4 gün anca sürüyor emin değilim ama 7 sinde bitti sanırım o zman bugün biteli 5 gün oluyor yarın sabah başlayımmı ben acaba

bitişi değil canım 2 aralıkta geldi zaten 3 4 gün anca sürüyor emin değilim ama 7 sinde bitti sanırım o zman bugün biteli 5 gün oluyor yarın sabah başlayımmı ben acaba

ben de sabırsızlığımdan 6. günde başlamıştım zaten düzensiz diyerek :KK1: içinden geliyorsa başla yarın bence

evet düzensizlikte kafamı karıştırıyot bence haklısın ben yarın sabah bismillah diyip başlayım çok teşekkürler :KK16:canım ama evde beyaz soğoan yok şartmı acaba

evet düzensizlikte kafamı karıştırıyot bence haklısın ben yarın sabah bismillah diyip başlayım çok teşekkürler :KK16:canım ama evde beyaz soğoan yok şartmı acaba

rica ederim :) tatlı beyaz soğan ya da kırmızı soğan değil bildiğimiz yemeklik sarı gibi olan soğanlarla yapılması gerekiyor zaten, hadi hayırlısı inşallah müjdeli haberlerimizi de paylaşırız burada

rica ederim :) tatlı beyaz soğan ya da kırmızı soğan değil bildiğimiz yemeklik sarı gibi olan soğanlarla yapılması gerekiyor zaten, hadi hayırlısı inşallah müjdeli haberlerimizi de paylaşırız burada

inşallah isteyen herkese rabbim yardım etsin sen ne zamandır kullanıyosun

X