Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar bugün doktora gittim.doktorum herşeyin normal olduğunu aslında beni gebe beklediğini söyledi...artık çok yorulduğumu dile getirdim.yarın sabah bütün hormonlar baştan bakılacak ve adetin 7. günü yani salı günü 2.kez rahim filmi çekilecek...herşey normal belki dış gebelik tüpü tahrip etmiştir dedi.şayet tüpler açıksa tedaviye devam edelim eger sorunluysa direk tüp bebek yapacagız dedi.dualarınızı bekliyorum kızlar....haberdar edecegim sizleri...

Canım Allah şifa versin, muradını, muradımızı versin inşallah. Hayılrı haberlerini bekliyoruz...

arkadaşım adet oldunmu??? bende hala yok 15 gün kür uyguladım geçen ay adetim 1 nisandı söktürücü kullanarak olmuştum. bugün sabah wc de tuvalet kağıdında farketim çok açık pembe bi akıntı geldi ve sonrasında hala birşey yok

Maşallah!!!!Hayatımda gördüğüm en güzel cücük, bahtı da güzel olsun inşallah!!!

çok teşekkür ederim canım rabbim isteyen herkese nasip etsin ben de çok stresli günler geçirmiştim hep dua ederdim psikoloji vücudu o kadar çok etkiliyor ki vücut gebelik istesede beyin buna izin vermiyor o yüzden rahat olun arkadaşlar en azından yumurtlamanızın olacağı hafta herşeyi silin aklınızdan o zaman herşey kendiliğinden gelecektir

Sağol canım, tecrübelerini bizimle paylaştığın için. Haklısın, stres zaten herşeyi etkiliyor. Sevgiler...

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.

keşke sile bilsek sanki bu hamilelik fikri üzerime yapiştı adetime 10 ğün kala bir başliyo taaa adet olana kadar hep aklımda o birde kendimi kandiriyorum üzülmedüm diye ama cok üzülüyorum yoruluyorum. kendimi teseli etmekden kendimi kendimi kandırmak yoruluyorum eşimle bu konuları hiç konuşamıyoruz zaten ee konu komsuya da anlatılmıyo herkesin kendine göre sıkıntısı var zaten evinde olsa paranda olsa huzurunda olsa hep bir yanın boş eksik

Harika, tebrik ederim. Çok mutlu bir haber. Allah analı babalı,eli ayağı sağlıklı bir ömür nasip etsin.
Dikkat et kendine. Sevgiler..

arkadaşlar soğan kürüyapıp adeti geciken varmı gerçi ben daha 30. gündeyim ama ne adet ne hamilelik belirtisi var sadece akıntım var ama akıntı ben de hep oluyor ve daha önce adetlerim gecikti.soğan kürü kullanıp 30 ile 35. gün arası geç adet olan varmı,doktora gitmeye ya da tesst yapmaya korkuyorum 5 yılın sonu hüsran çünkü,aşılama dahil tedavi gördüm tüp bebek arifesindeyim.

evet bende olduu gecikme gayet normalmis bir haftaya kdr gecikebiliyormus bende de oyle oldu bir hafta gecikti ama devam et 2 - 3 ay Rabbimin iznile sonuc alirsin insallah :)

evrim82 senin 15.17deki yazına yanıt olarak yazdım yukardakini ama alıntı yapmayı beceremedim,yeni üyeyim de ben:)) okuyanlar evrime haber versin)))

canım çooook sevindim gerçekten. son zamanlar da çok üzülmüştün. olumsuzluklar moralini bozmuştu. ama demekki bize göre tahlil sonuçlarına göre hamile kalma olasılığı az dediğimiz de bile Rabbim ol deyince oluveriyor. inşallah bundan sonra bu konuda sıkıntı yüzü görmezsin de yavrunu kucağına alırsın... darısı bizlerin başına:))

canım ben de geçen ay soğan kürü yapmıştım. adetlerim düzensizdir ama aralıktan bu yana 32-33 günde bir olmaya başladı. geçen ay soğan kürü sonrası 39. gün adet oldum. inşallah senin hamilelikten gecikmiştir.

canım bende 31 mart başladım 14 nisan bitti soğan kürü o gün bugündür olmuyorum öle belirti falan da yok nisan sonuna doğru tet yapmıştım tek çizgiydi daha da yapmadım dr gitcem hafta ya inş bakalım ne dicek bende pko var ve 2 senedir tedavi olmaya çalışıyorum neden hala olamadığımı bilmiyorum (

öncelikle tebrikler.inan en yakınlarımın hamileliği beni heyecanlandırmıyor bu forumdakiler kadar.hiç tanımadığım sizlerin hamilelik yazıları beni gerçekten mutlu ediyor ve gerçekten sizin adınıza seviniyorum.ne geçirdin bilmiyorum ama burdaki insanlar hep acılı,sancılı süreçler geçiriyor ve acıları ortak olanar ancak anlıyorlar birbirlerini.offf aman öyle işte yine duygusallaştım...
evrim ben şunu merak ettim yeni üyeyim ve sayfa çok yoğun sen soğan kürü sırasında mı hamile kaldın.sayfalarda geriye dönmek bazen zor oluyo))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…