Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bence yarın sabah ilk idrarla bir daha yap inşallah gelmiştir bebişin

kızlar bu yazdıklarınıza dayanamayıp dün akşam test yaptım. yarım saat bekledim. yine çizgi çıkmadı. uyudum. sabah uyandığımda yine 2. silik çizgi orada :) artık yarın sabah adet olmazsam tekrar yaparım test. sonucunu haber veririm.

:))) keşke sabah yapsaydın canım testi birde kaç gün geçmişti adetin
bide şu var dikkatli bakıyormusun teste belki 2. çizgi oluyordur kuruyunca netleşiyordur sen ozaman görüyorsundur

herkes için geçerli değilmiş demekki.hiçbirsorun olmamasına rağmen soğan kürünü denedim bu ay kısmet değilmiş..

canım bi de stres yapmamak lazım acaba olacak mı diye.. çünkü kafaya taktıkça inadına olmuyor. ben keçiboynuzu kürünü eşime ilk uyguladığım ay çok stres yaptım olmadı.dedim ki demek ki işe yaramıyor. zaten direk tüp bebek demişlerdi bize.sonra soğanı da denedim ama umutsuzca olmayacak yine ama yapmış olayım diye yaptım. bi kaç gün gecikti öylesine test yaptım silik.. 2 gün sonra doktora gittik keseyi gördüler şok şok yani. hatta nasıl olsa olmaz diye düşündüğüm için antibiyotik kullanmıştım adetten önce 1 hafta ama maalesef dediğim gibi düştü sonra(((( yani bekledikçe, üstüne gittikçe olmuyor üstüne gitmemek lazım herhalde.

:))) keşke sabah yapsaydın canım testi birde kaç gün geçmişti adetin
bide şu var dikkatli bakıyormusun teste belki 2. çizgi oluyordur kuruyunca netleşiyordur sen ozaman görüyorsundur

adetim şu kadar gün gecikti diyemiyorum. çünkü bende polikistik over var ve 40-50-60 günde 1 adet olduğum oluyordu. ancak aralık ayından bu yana 33. günde 1 olmaya başlamıştı. geçen ay 35. gün oldu. bu ay bugün 36. gün ve bilemiyorum daha olmadı. yine adetlerim düzensizleşiyor gibi geldi bana

Bilemiyorum canım, biz tam 2 aydır kullandık, düne kadar, dün bıraktık artık. Sence kullanmaya devam mı etmemiz lazım??Bazen de bu kürler ters tepebiliyor, belki de bu kür eşime uygun değil, bilemiyorum, çok kararsızım, ürologa gidelim bakalım ne diyecek. İnşallah diğer ürolog gibi aşılama demez direkt.

Son düzenleme:

Sigara ve alkol yok ise, haftada 2-3 gün içmeye devam etsin, sigara ve alkol özelikle bira içiyorsa derhal brakmalı veya minimuma indirmeli.
not:Eşim aradasırada zinco hapı içiyor.

Son düzenleme:

sende bendensin desene bende pko yok ama yumurtalıklarım tembel oyüzden adtelerim düzensiz

arkadaşlar bende hala adet olmadım kürden dolayı gecikme yaşıyorum sanırım gerçi adetlerimde düzensiz...geçen ay nisan 1 de fsöktürücü kullanarak adet olmuştum şuanda göğüslerimde acayip agrı var ve kendimi bu aralar acayip halsiz hissediyorum. henüz test yapmadım çünkü geçen ay 10 gün gecikince test yapmıştım 2. çizgi silik çıkmıştı ben hamile olduğumu düşündüm mutluluktan uçtum arkadaşlarımı falan aradım söyledim ama hüsranla sonuçlandı sabah gidip kan testi yaptırdım ve negatif olduğunu öğrendim bu ay da olana kadar bekleyecem test almak dahi istemiyorummm

Arkadaşım doktorum bana doğum kontrol hapını bıraktıktan ancak üç ay sonra hamile kalma olasılığın %80'e çıkar üç ay pozitif bekleme demişti.

Bende bu ay soğan kürü uyguladım. Bende kullanmaya başladığım ilk günden itibaren fena halde akıntılar geldi eşim her zaman yanıma gelemiyor geldiğinde ilişki sonrası resmen benden kahverengi bir sular aktı adam korktu bendenmi sendenmi geldi diye :) O gün akşama kadar kahverengi akıntım geldi. bİr hafta geçti üzerinden bugün yine kahverengi akıntım başladı tam regli gibide değil bir acayip ama kokusu regliye benziyor bakalım eğer bu regli ise sevineceğim çünki ben 35 40 günde oluyordum düzensizdi dk hapını bırakalı hayırlısı .. Son regli tarihimde 6 nisandı o zaman sabah olursam 30 günde olmuş olacağım inşallah..

Sigara ve alkol yok ise, haftada 2-3 gün içmeye devam etsin, sigara ve alkol özelikle bira içiyorsa derhal brakmalı veya minimuma indirmeli.
not:Eşim aradasırada zinco hapı içiyor.

Canım eşimin sigara ve alkol alışkanlığı yok çok şükür. Bakalım ürologa gidelim ne diyecek, hayırlısı inşallah. Keçiboynuzuna devam edeceğim şöylediğin gibi.

Arkadaşım doktorum bana doğum kontrol hapını bıraktıktan ancak üç ay sonra hamile kalma olasılığın %80'e çıkar üç ay pozitif bekleme demişti.

ben de öyle biliyordum ama arkadaşlarımdan iki tanesi bıraktıkları ay hamile kaldılar ve sağlıklı bebekler doğurdular. hapı bıraktıktan 1 ay sonra doktora gittiğimde hemen hamile kalabileceğimi söyledi. hapı 2-3gün unuttuğunda bile hamile kalan insanlar var, 3ay hamile kalamazsın diye bişey yok, bünyeden bünyeye değişir dedi. bilmiyorum kafam karıştı, ben de moralimi bozmadan beklemeye çalışıyorum... bi yandan da her ihtimale karşı kürler uyguluyorum işte:) inşallah olur:)

Bünye ne alaka doktor resmen kocakarı ilacı gibi bünyeye vurmuş saçma .. Geneli böyledir doktorda öyle söylemiştir. Yani üç ayda %80'e çıkar diye bunun bilimsel açıklaması varsa bende dk hapını kullanırken çok düzenliyken adet şimdi 8 aydır denemelerimizde var ama hem adet düzensiz hem bebek yok soğan kürüde uyguladım reglide görmedim. Sadece 3 gündür kahverengi resmen parçalar atıyorum. Kanı görsem heh diyecem adet günümü hesaplayacağım onuda yapamıyorum .. Ayy zaten biraz zaman geçince amaaan boşver diyorsun o aradada oluyor benim ilk bebeğimdede öyle oldu. Hayırlısı bakalım.

Son düzenleme:
kızlar valla bu ay olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bildiğim şey şu ki adet olursam kesinlikle soğan kürünü deneyecem.o kadar duydum ki çevremden de.bakalım tabiii veren de alan da Allah.inşallah bu ay olur yaaaaaa

kızlar benim kırmızılar geliyor. demekki 30 dk dan sonra çıkan 2. çizgiye itibar etmemek gerekiyor üzerinde de yazdığı gibi. umudum haziran artık:))

merhabalar
adetin 7. gnünden beri soğann kürü uyguluyorum .dün yani kullandığımın 3.günü akıntı ile beraber çoook az kan vardı
hiçbunu yaşayan oldumu?

ben bugün başladım soğan kürüne. adetimin 7.günü... abartısız 10 dakikada bir tuvaletim geliyor... geceyi nasıl geçireceğimi düşünüyorum

merhabalar
adetin 7. gnünden beri soğann kürü uyguluyorum .dün yani kullandığımın 3.günü akıntı ile beraber çoook az kan vardı
hiçbunu yaşayan oldumu?

Kullandığım 15 gün boyunca benden her renk akıntı kanda geldi içimde ne pismiş höhh dedim :) Adetim gecikti adetmidir bilemem ama 4 gündürde kahverengi mor siyah benzeri şeyler geliyor ama daha kırmızı görmedim :)

herşeyyolunda yani
içerde temizlik var :)) inşallahhh kırmızılar gelmesinnn
bakalım bende devam ediyorummm ilk soğan kürüm değill daha evvel de uyguladımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…