Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.

Evrimcim coookk sevindim.tebrikederim canimm. Cok sukur yol arkadaslarimdan biri daha hamile su moralsiz bicare halime nasil moral oldun anlatamam arkadasim. Uzun zamandir moralim bozulmasin diye girmiyordum k.k ne az once bi bakayim kizlar ne alemde dedim baktimki sen cift cizgi gordum diye yazmissin cok.mutlu ettin cok moral verdin bize gercekten bu kure inancimi yitirmistim inancimi tazeledin canim Allah saglikli olarak kucagina almayi nasip etsin neolur bizlerede dua et

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.

cok cok sevindim arkadasim hayirli ugurlu olsun Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin :))) inanilmaz mutlu oldum :)) belirtilerinden bahsedermisin bas donmesi goz kararmasi varmiydi bulanti fln sogan kurunu ne kdr kullandin bide onu merak ediyorum ?? :)

arkadaşlar soğan kürüyapıp adeti geciken varmı gerçi ben daha 30. gündeyim ama ne adet ne hamilelik belirtisi var sadece akıntım var ama akıntı ben de hep oluyor ve daha önce adetlerim gecikti.soğan kürü kullanıp 30 ile 35. gün arası geç adet olan varmı,doktora gitmeye ya da tesst yapmaya korkuyorum 5 yılın sonu hüsran çünkü,aşılama dahil tedavi gördüm tüp bebek arifesindeyim.

arkadasım bende gecen ay 15 gün soğan kürü yaptım 2 yıllık evliyiz 2 aydır bebek düşünüyoruz ama adetlerim hep düzensiz dokto pcso olabilir dedi ama hormon testi gayet normal dedi bende bunun üzerine 15 gün düzenli yaptım kürü bu ay 1 inde olma gerekiyodu ama 12 gündür yok test te yaptım negatif yalnız akıntım var ve ara ara kan anlayacağın adetim sökülemei bir türlü

ne güzel cok ğüzel inşallah klap atışlarınıda duyarsın şimdiden teprikler

BU sogan küründe ben 10. gündeyim ama hiç bir belirti yok ne bir akıntı ne bir agrı kürüm tam adetim başlayacagı zamanda bitecek birde ben hiç kontrole gitmedim kistim varsa adet günlerinde problem oluyormu benim 28 gün de şipliyo:)

sayfa çok olunca geri dönmek zor oluyo bazen :))sen soğan kürü kullanarak mı hamile oldun....

Canım aslında benim eşimde sıkıntı vardı, ona keçiboynuzu kürü kullandık 2 ay yaklaşık. Ben de geçen ay soğan kürü kullandım, o ay adet oldum, bu ay da hiç beklemediğim bir anda çift çizgiyi gördüm.Doktorlardan birisi aşılama istemişti, sonra başka bir de.a daha gidelim dedik,daha çarşamba gübü dr.a gittik, değerler iyi dedi ama bir sürü ilaç yazdı. Kesinlikle bu kürlerin işe yaradığına inanıyorum. 1.5 yıldır deniyorduk çünkü. Eşimde sperm sayısı az olduğu için sadece kürlerin dışında Evicap (E vitamini) ve Trental diye bir ilaç kullandık o kadar.Allah hepinize nasip etsin inşallah!!
Soğan küründe adet gecikmesini sormuşsun, benim kürü kullandığım ay 2 gün gecikmişti adetim ve çok sancım olmuştu.

Son düzenleme:
canım çooook sevindim gerçekten. son zamanlar da çok üzülmüştün. olumsuzluklar moralini bozmuştu. ama demekki bize göre tahlil sonuçlarına göre hamile kalma olasılığı az dediğimiz de bile Rabbim ol deyince oluveriyor. inşallah bundan sonra bu konuda sıkıntı yüzü görmezsin de yavrunu kucağına alırsın... darısı bizlerin başına:))

Orkidem çok teşekkürler. İnşallah Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir. Size en kısa zamanda gösterir çift çizgiyi:-)Bebeklerimizi kucaklarız inşallah canım, anne-bebek forumlarında buluşuruz:-) Kekinlikle Rabbim ol deyince oluyor, daha çarşamba günü dr.da idik...Hiç beklemediğim bir anda geldi miniğim...Çok şükür!!!

öncelikle tebrikler.inan en yakınlarımın hamileliği beni heyecanlandırmıyor bu forumdakiler kadar.hiç tanımadığım sizlerin hamilelik yazıları beni gerçekten mutlu ediyor ve gerçekten sizin adınıza seviniyorum.ne geçirdin bilmiyorum ama burdaki insanlar hep acılı,sancılı süreçler geçiriyor ve acıları ortak olanar ancak anlıyorlar birbirlerini.offf aman öyle işte yine duygusallaştım...
evrim ben şunu merak ettim yeni üyeyim ve sayfa çok yoğun sen soğan kürü sırasında mı hamile kaldın.sayfalarda geriye dönmek bazen zor oluyo:KK66:))

Canım öncelikle çok teşekkürler, inşallah Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir, darısı da sizlerin başına inşallah. Yukarıda yazdım ama tekrar yazıyorum kaçırmışsındır diye. Eşimde sıkıntı vardı, ona E vitamini ve Trental diye bir ilaç verdi dr. Yanına ona keçiboynuzu kürü uyguladım. Kendim de bu ay değil de, bir önceki ay soğan kürü uygulamıştım. Kesinlikle kürlerin şifasına inandım, mucizemi verdi Rabbim, çok şükür...

Evrimcim coookk sevindim.tebrikederim canimm. Cok sukur yol arkadaslarimdan biri daha hamile su moralsiz bicare halime nasil moral oldun anlatamam arkadasim. Uzun zamandir moralim bozulmasin diye girmiyordum k.k ne az once bi bakayim kizlar ne alemde dedim baktimki sen cift cizgi gordum diye yazmissin cok.mutlu ettin cok moral verdin bize gercekten bu kure inancimi yitirmistim inancimi tazeledin canim Allah saglikli olarak kucagina almayi nasip etsin neolur bizlerede dua et

Pegasum, çok sağol. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah. Darısı da inşallahhhhhh sizlerin başına canım. Hala inanamıyorum, o kadar garip ki.
Kesinlikle hiç beklemediğim bir anda oldu. Daha çarşamba dr. da idik, daha öncesinde başka dr. aşılama dedi. Canım kürler kesinlikle işe yarıyormuş, ben şaştım kaldım.Canım sen de hiç moralini bozma, dualarım hep sizinle.

çok sevindim canım sen bu ay bişey yapmamıştın dimi kan testiyaptır bence hemen

Sağol canım, darısı senin miniğe kardeşe inşallah. Yok canım bu ay hiçbirşey yapmadım kendime, geçen ay soğan kürü yapmıştım. Eşim keçiboynuzuna devam etti. Ama hem soğan hem de keçiboynuzu kürünün çok etkin olduğunu düşünüyorum.
Kan testi konusunda tereddüt ettim. Bir hastaneyi aradım, muayene olmadan kan testi olmaz dedi, muayaneuye de 170 lira istedi, kan testine de 50. Eşim de bu hafta içi iyi bir dr. bul ona gidelim dedi.Sence ne yapsam canım?

Son düzenleme:
cok cok sevindim arkadasim hayirli ugurlu olsun Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin :))) inanilmaz mutlu oldum :)) belirtilerinden bahsedermisin bas donmesi goz kararmasi varmiydi bulanti fln sogan kurunu ne kdr kullandin bide onu merak ediyorum ?? :)

Amin canım. Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah.
Canım adet belirtilerimden hiç farkı yoktu ama biraz halsizdim, yattım baya, üşüttüm diye düşündüm, üşütünce adet ağır geçer ya. Ne baş dönmesi, ne bulantı. Göğüslerim çok hassas, ama bende reglden önce de öyle olur, karnım aynı adet sancısı gibi ağrıdı. Adetim gecikince 1-2 gün, hadi test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanmadım bir daha yaptım:-)Yani değişik bir belirti yaşamadım. Ama afedersin öyle bir gaz oluşuyor ki, normalin çok üstünde ve çok ağrı yapıyor.
Soğan kürünü bir kez kullandım, geçen ay, o kadar. Bende sıkıntı yoktu, eşimde vardı. Ona da keçiboynuzu kürü kullandım ilaçlarının (Trental, Evicap) yanında.

sizde de oludumu bilmiyorum ama sogan kürü benim kilo vermeme neden oldu gerci 55 kiloydum ama resmen süzüldüm kulananlarda oldu mu arkadaşlar tadindan ve kokusunda işdah kesiyo galiba faydalarını göstermeye başladı yavaş yavaş acelemiz yok bizim neden olmasın ki .buğünde anneler günü ben sadece annelerin degil bütün kadınların anneler günümüz kutlu olsun

soğan kürünü zayıflamak için içmiştim kürü içtikten sonra hamile kalındığını sonradan öğrendim 6 ay denememize rağmen bebeğimiz olmamıştı soğan kürünü içtikten sonra hamile kaldım etkisi olduğunu düşünüyorum Rabbim isteyen herkese anneliği babalığı nasip etsin ...

evet canım bende inanıyorum ilk önce allahın izniyle inanarak içiyorum umut işde vaktim gelsin içeyim istiyorum tadından mı hayır tabi umut işde

canım Allah gönlünüze göre versin tadı biraz kötü ama ben içine limon sıkarak içmiştim bide soğumasını beklemeden çünkü soğuyunca daha kötü kokuyor

bende içine kimyon atıyorum (lütfen bunu evde denemeyin):)2 misli fena ah biz nelere katlanıyoruz böyle adamlar bal ile poleni yutamıyo biz ne yapalım ama dimi

Sağol canım, darısı senin miniğe kardeşe inşallah. Yok canım bu ay hiçbirşey yapmadım kendime, geçen ay soğan kürü yapmıştım. Eşim keçiboynuzuna devam etti. Ama hem soğan hem de keçiboynuzu kürünün çok etkin olduğunu düşünüyorum.
Kan testi konusunda tereddüt ettim. Bir hastaneyi aradım, muayene olmadan kan testi olmaz dedi, muayaneuye de 170 lira istedi, kan testine de 50. Eşim de bu hafta içi iyi bir dr. bul ona gidelim dedi.Sence ne yapsam canım?

onasıl hastaneymiş öyle başka bir hastane bulsan
muayne ücreti için yapıyorlar ben gittim bir özel hastaneye 30 liraya testimi yaptırdum çıktım
bence başka bir hastaneye git

X