Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım bende tam tersi iki gün önceden geldi hemde çok fazla bir şekilde oldum inşallah hamilesindir tabiki gecikmişte olabilir bazı arkadaşların gecikmesi olmuştu

inşallah cnm çnkü bn28 günde bir adet oluyorum şaşmazdı o bakımdan.neyse.iki üç gün sonra adet olup da az olsam bu seferde acaba üstünemi görüyorum hamile olup diye merak ederm kiminin öle oluyormuş ya :44: neyse sizide strese sokmayayım olacağı varsa olur. napalım

Neclacım inşaAllah istediğin gibi olurda mutlu olursun kardeşcim,seni o kadar iyi anlıyorum ki bilemezsin benim sat :30 nisan bugün dayanamadım test yaptım negatifti sonra bi baktım ikinci çizgi hafif silik belirmiş önce sevindim ama sonra netten araştırdım 5 dk sonra çıkan silik çizgi önemsenmemeliymiş.Üzüldüm ama Rabbim'dende ümit kesilmez.

cnm onlar çok güvenli olmuyo deniliyor.istersen kan testi yaptır.orada çıkıyormuş.inşallah öledir.inan hep dua ediyorum allahım olmayanlara hayırlısyla versin.amin.

evet canım bende pek güvenmiyorum ben biraz erken yaptım daha 3 gün var ,3 gün sonra bi gecikme olursa kkan testi yaptırıcam ama beden dilin kırmızılara hazırlan diyor malesef :2:

evet canım bende pek güvenmiyorum ben biraz erken yaptım daha 3 gün var ,3 gün sonra bi gecikme olursa kkan testi yaptırıcam ama beden dilin kırmızılara hazırlan diyor malesef :2:

Mesajlarımmı görünmüyor. Kaç gün oldu sizlerden bir yardım bekledim belki cevaplarsınız diye bakıyorum zaten samimi olanlar birbirleriyle kaynatıp gidiyorlar. Banada bir cvp verirseniz sevinirim..

Mesajlarımmı görünmüyor. Kaç gün oldu sizlerden bir yardım bekledim belki cevaplarsınız diye bakıyorum zaten samimi olanlar birbirleriyle kaynatıp gidiyorlar. Banada bir cvp verirseniz sevinirim..

soğan kürü yapmadım pek bilgim yok
ama bence okadar takılma tamamla kürünü bekle
inşallah şifa olur bende incir kürü yapıyorum normalde bugün bitmesi gerekiyordu ama bir gün içemedim
ben yine 21 güne tamamlıyacağım

Kusura bakma kardeşim yeni gördük mesajını ben bu ay ilk defa yaptım ama akıntım falan olmadı ama gerek Saraçoğlu,gerekse daha önce bu kürü uygulayanlar
15 günü geçmesin diye özellikle üzerinde duruyor yani içemediğin günleri ekleyerek içmen bi şey değiştirmez sadece son iki gününde fazla içmiş olursun sen yinede bildiğinden
şaşma içemediğin o 2 gün kalsın diğer 3 gününü tamamla yeter bence herşeyin fazlası vucudumuza zarar...

Suheybe ve Beyazbulut arkadaşlar mesajımı tekrarında gördüğünüz için teşekkürler. Bugün benim soğan kürünün 14. günü idi ben limonlada içtiğimden artık salatadaki limon tadı bile soğanı hatırlatıyor son iki gündürde günde birer bardak içiyorum bu akşam ve yarın yine birer bardak ile sonlandıracağım inşallah. Önceki adetim 6 Nisandı bu sabah kilodumda kahverengi solcana benzer birşeyler çıkmıştı sanırım reglim yakında olacağım. Zaten kullanma amacım olan kisti temizlemek ve adeti düzenlemekti bir dahaki ayda soğan kürünün ikinci kısmını yapmayacağım. Onun yerine testere dişli bir ottan bahsediliyor ona başlayacağım..

bak bu soruyu bende kendime soruyorum ara ara

41 yasinda bir tandigim var...kendisi lahmacun hastasi...ama oyle de zevkli yer ki...doldurur lahmacunun icine sogani, haftada en az iki kere yer...4 cocuk annesi ve gecenlerde tekrar dogal yola gebe oldugunu ogrendim. bu sogan kurunu burda ogrendikten sonra dedim ona, sogan yuzunden senin bu dogurkanlik dedim.

ama düsünsene sahiden eskiden insanlar sogan cok yiyorlarmis yemeklerde ve analarimiz cok dogurmus..

simdi ise yeme aliskanliklari vs degisti..

acaba eskidende varmiymis böyle hamile kalamayan kadin sayisi cogunlukta:26:

ama düsünsene sahiden eskiden insanlar sogan cok yiyorlarmis yemeklerde ve analarimiz cok dogurmus..

simdi ise yeme aliskanliklari vs degisti..

acaba eskidende varmiymis böyle hamile kalamayan kadin sayisi cogunlukta:26:

koylerde yasayan kadinlar daha cok yermis tabi.
bu kadar cogunlukta oldugunu sanmiyorum. yapay gidalar, kola, sigara, hazir soslar, hazir corbalar, yemeklere katilan bulyonlar...mutlaka etkiliyor olmali yumurtlamayi ve sperm kalitesini

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar birşey sormak istiyorum benim adetim hep olduğum tarihten 5 gün önce gelir mesela en son adetim 6 nisan 1 mayısta bekliyorum normalde 2 yada 3 mayıs gibi test yapsam çıkarmı acaba yoksa 6 mayısı beklemelimiyim eczaneden test alırken 1 gün bile geçse bu testte belli olur diyorlar sizin fikirlerinize güveniyorum arkadaşlar

Selbum, Samatım, Pegasum, Merve02im, Beyazbulutum nerelerdesiniz, ne alemdesiniz?

Canım benim, uzun zamandır burada yazamıyorum cunki içim çok buruk. Burada paylaştığımız sevinçinlerimiz, heyecanlarimiz, meraklı bekleyislermiz ve sonra bütün bunların üstüne yaşadığımız husranlarimiz artık icimi çok acitir oldu buna dayanmadığım için biraz yazmaya ara vermek istedim .Rabbim en kısa zamanda hepimizin kucağına yavrularımizi almayı nasip etsin.

Selbum, Samatım, Pegasum, Merve02im, Beyazbulutum nerelerdesiniz, ne alemdesiniz?

buralardayım canım...incir kürüm bitti beklemedeyim hiç umudum yok ama zaten adet olsamda olmasamda doktora gidecegim...öpüyorum

canım kürler adetlerimizi etkiliyor galiba çogumuz şaşmaz dediği adeti 3 gün gecikmeyle oldu...sen bekle istersen birkaç gün garanti olur ve inşallah mutlu son olur...öpüyorum

canım aslında haklısın bende uzak duruyorum ama bir gelişme olup olmadığını da merak ediyoorum kızlarda ve giriyorum umarım mutlu sona kavuşuruz hepimiz...öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…