Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Canım herkes de değişik şeyler oluyor. Bende geçen ay akıntı, şiddtli bir şekilde kasık batması, adet gecikmesi vs. vardı, regl oldum. Kimisi de hiç belirti olmadan hamile oluyor, bu yüzden ümitsizliğe kapılma, çok da ümitlenme, hayırlısı, inşallah güzel haberlerini alırız...

arkadaşlar hepinize umut olmak umutlaranız hiç bitmesin diye yazıyorum uzun zamandır girmiyordum kk ben iki kere tüp bebk denedim ilki tutmadı ikincisi tuttu ama 4.5 aylıkken kaybettim sadece hamile kalmakla bitmiyormuş bunu anladım 4.5 ay hiç kalkmadım 5 defa hastanede yattım ne dedilerse yaptım ama yaradanım nasip etmedi ve bebeğimin suyu bitti kalbi atıyodu hala ama bana zarar gelmesin diye doğuma başlattılar çünkü bebeğin eşi çürümüştü tabi ki büyük bir hüsran yıkıldım ama isyan etmedim yaradınıma yalvardım allahım vardır bir bildiğin diye şimdi mi ne oldu diyeceksiniz kürtajdan 3 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım ve ben hala inanamıyorum şükrediyorum sadece allahım isteyen herkese nasip etsin dua etmeyi asla bırakmayın bu arad a ben hamile kaldığım ay soğan kürü yapmıştım faydası oldu mu bilmem 15 gece bir bardak içtim sabahları içemedim gerçi bunların hepsi bahane herkese dua ediyorum sizde bana dua edin kızlar

arkadaşlar hepinize umut olmak umutlaranız hiç bitmesin diye yazıyorum uzun zamandır girmiyordum kk ben iki kere tüp bebk denedim ilki tutmadı ikincisi tuttu ama 4.5 aylıkken kaybettim sadece hamile kalmakla bitmiyormuş bunu anladım 4.5 ay hiç kalkmadım 5 defa hastanede yattım ne dedilerse yaptım ama yaradanım nasip etmedi ve bebeğimin suyu bitti kalbi atıyodu hala ama bana zarar gelmesin diye doğuma başlattılar çünkü bebeğin eşi çürümüştü tabi ki büyük bir hüsran yıkıldım ama isyan etmedim yaradınıma yalvardım allahım vardır bir bildiğin diye şimdi mi ne oldu diyeceksiniz kürtajdan 3 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım ve ben hala inanamıyorum şükrediyorum sadece allahım isteyen herkese nasip etsin dua etmeyi asla bırakmayın bu arad a ben hamile kaldığım ay soğan kürü yapmıştım faydası oldu mu bilmem 15 gece bir bardak içtim sabahları içemedim gerçi bunların hepsi bahane herkese dua ediyorum sizde bana dua edin kızlar

Canım Rabbim sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasip eder inşallah. Paylaşım için tşkler, umut oldun bize...

Günaydınn ne oldu gittiniz mi doktora? Yani ben olumsuz düşüncelerden nefret ederim, o yüzden ne kadar endişelensem de pozitif ve inşallah Allah ın da yardımıyla hep her şeyin hayırlısı olacağını düşünmeyi tercih ederim. Ama bir problem olup olmadığını da merak ediyorum gittiniz mi doktora? Sonuçççç?? ne????

dün doktora gittim,ama görünmedi henüz ultrasonda.bhcg yi de yarın sabah tekrar kan vercem. inş. 1500leri geçmiştir kızlar. doktor normal hamilelikte öyle olması lazım dedi. ben de pozitif düşünmeye ve mutlu olmaya çalışıyorum. ama ister istemez insanın aklına geliyo.:)

Canım herkes de değişik şeyler oluyor. Bende geçen ay akıntı, şiddtli bir şekilde kasık batması, adet gecikmesi vs. vardı, regl oldum. Kimisi de hiç belirti olmadan hamile oluyor, bu yüzden ümitsizliğe kapılma, çok da ümitlenme, hayırlısı, inşallah güzel haberlerini alırız...

teşekkür ederim inşallah bir hafta 10 gün sonra güzel bir haber alırım

bugünden itibaren sol kasıkta batmadan hariç mide yanmasıda eklendi.ya psikolojiktir belkide:44:beklemedeyim:18:

Canım benim de sıkıntım yoktu, eşimde vardı. Ben geçen ay bir kez yaptım, bu ay birşey yapmayacağım.
Bende de akıntı olmamıştı taki 14. güne kadar, 14. günden sonra da çok fazla olmasa da normalde olmayan akıntılarım oldu. Rabbim şifa versin...

Hım bunu bilmem iyi oldu teşekkür ederim canım...

Castamo kardeşim o kadar mutlu oldum ki bilemezsin hakikaten bu çok güzel bi habermiş,umutmuş...

arkadaşlar soğan kürü uygularken ilişkiye girilmemesi mi gerekir?

Hayır canım, ilişkiye de girebilirsin, korunman da gerekmiyor. Sadece hamile kaldığını öğrenirsen kürü bırakman gerekiyor, çünkü biliyorsun ki hamilelikye herşeyin fazlası zarar...

Necla kardeşim İnşaAllah gelmez,ve güzel bi hamilelik geçirirsin ...

evlendiğim 8 ay oldu bugün kayınbiraderim bile dedi yeğen istiyorum diye.boşuna beklemeyin dedim artık bende.ne diyim.çok uzun bi zaman değil 8 ay ama bizim ailede porblemli insan çok.büyük halam iki düşükten sonra zor hamile kaldı.küçük halam 10 yıldır evli hala yok.bi kere kalmıştı canlanmadı.teyzeminde imkansız çocuk sahibi olman demişler doğuştan rahmi yapışıkmış.ama allahın hikmeti geçde olsa iki çocuğu oldu.bnde endişeleniyorum.biz üç kardeşiz annem ne zaman korunmadıysa o gün anında hamile kalmış.ama teyze ve halalara çekersem diye korkuyorum o yüzden biran önce olsun istiyorum.dualarımızı rabbim boş çevirmesin.

evlendiğim 8 ay oldu bugün kayınbiraderim bile dedi yeğen istiyorum diye.boşuna beklemeyin dedim artık bende.ne diyim.çok uzun bi zaman değil 8 ay ama bizim ailede porblemli insan çok.büyük halam iki düşükten sonra zor hamile kaldı.küçük halam 10 yıldır evli hala yok.bi kere kalmıştı canlanmadı.teyzeminde imkansız çocuk sahibi olman demişler doğuştan rahmi yapışıkmış.ama allahın hikmeti geçde olsa iki çocuğu oldu.bnde endişeleniyorum.biz üç kardeşiz annem ne zaman korunmadıysa o gün anında hamile kalmış.ama teyze ve halalara çekersem diye korkuyorum o yüzden biran önce olsun istiyorum.dualarımızı rabbim boş çevirmesin.

Neclacım üzülme kardeşim ,en zor anında insanın elinden Allah tutar ,İnşaAllah Rabbim beklemediğin an seni sevindirecektir.
Ama seni çok iyi anlıyorum benimde kayınvalidem 10 yıl çocuğu olmamış,bizden önce evlenen kayınlarımında çocukları yok ama eşimde ve bende sorun yok bende umutla Rabbim'in sunacağı mucizeyi bekliyorum ,umutlu ol kardeşcim ve boşver kulaklarını kapat seni üzen herkese :) Bir gün sevineceğimiz günler gelicektir...

suheybecim Allah razı olsun ne kadar güzel moral veriyorsun.bn çok dert etmiyorum çnkü allahım başka dertler vermesin. allah ömür verirse uzun seneler var önümzde eşimde çok iyi bi insan.belki çocuklarımız olucak ama ahlaksız yahut hayırsız evlatlar olucak.öle olmasındansa allahım hayırlısını versin.zamanı o bilir elbet.

İyi Neclacım eşin iyi ise bu yeter evdeki huzurun olduktan sonra gerisi önemli değil inşaAlah en kısa zamanda bebek haberini alırız kardeşcim...

biz kadınlar ne kadar meraklı oluyoruz ya dünden beri zor duruyorum.bnm yarın adet olmam lazım ama hiçbir belirti yok.soğan suyu adette gecikme yapıyormuydu.:44::44: bilen varmıı yoksa çatlıcam meraktann....:18::18:

biz kadınlar ne kadar meraklı oluyoruz ya dünden beri zor duruyorum.bnm yarın adet olmam lazım ama hiçbir belirti yok.soğan suyu adette gecikme yapıyormuydu.:44::44: bilen varmıı yoksa çatlıcam meraktann....:18::18:

evet canım malesef yapıyo :KK43:

umarım senin gecikmen gebelikten dolayıdır

Malesef canım, bende 3 gün gecikme olmuştu. Ayrıca kanama miktarını da azaltıyor. Ama inşallah senin gecikmen gebeliktendir.

İnşaAllah hamilesindir neclacım ...

X