sogan kürü kullananlar

Hayirdirrr beni uyutupp ikiniz mi kaynatcaksinizzz hemen dee iyigeceler denmis bakiyorummm. Burdayim ben bi kereeee yine yatak odasi magduruyum ara ara kopuyoo burdan baglantim

ahahaha insanın adı cıkmayagörsün mybabycımm bı kez uyukaldıgın ıcın sesın solugun cıkmadımı kesın uyudu gozuyle bakılıyor arık :) yalnız hisarda koptu suanda :)

Kızlar benim soldan soldan geldi uyku. bana müsade artık.Allaha emanet olun.iyi geceleerr...

ahahaha insanın adı cıkmayagörsün mybabycımm bı kez uyukaldıgın ıcın sesın solugun cıkmadımı kesın uyudu gozuyle bakılıyor arık :) yalnız hisarda koptu suanda :)
Yanii ben burda ne sartlarda yazmaya calisiyorum gorevimi yerine getirebilmek icinnn ayip ayipp valla adi cikmis 9a inmez8e kim dediyse dgru demis. Benim esim caksiri icemedii hicc tiksindi resmen ondan sonra kecib.kuru yapinca nasill iciyoo yazikk

günaydın mybaby günaydın bebisim günaydın güzel yurdumun güzel insanları

sen akşam yok yatak odasıydı yok bağlantıydı yok bilmem neydi deyip yine mi kaçtn bana mı öyle geldi

yok ben öle bişi yapmadım
en son ben uyudum hatta
modem uzak kalınca baglantı düşüyo çok orda biraz zorlandım
ama en son ben uyudum bi kere

yok ben öle bişi yapmadım
en son ben uyudum hatta
modem uzak kalınca baglantı düşüyo çok orda biraz zorlandım
ama en son ben uyudum bi kere

huuu aferin mybaby bir konuda bildiklerinize ihtiyacım var kızlaaar.. fikriniz/bilginiz varsa memnun olucam. ovülasyonda döllenme gerçekleşmediyse BATa kadar yumurta döllenmemiş halde atılıp kayboluyo vücutta diye biliyorum. az önce okudum bununla ilgili. peki ovülasyondan sonra yani luteal faz döneminde gebe kalanlar nasıl oluyor da oluyor :44: örnekleri çok varmış kulüpte .. :26:

anlamadım hamile kalıp da adet görenleri mi diyorsun canım ?

anlamadım hamile kalıp da adet görenleri mi diyorsun canım ?

yok yok öyle değil, yani başka bir deyişle geç döllenme diyelim.. yumurta geldi, 24 saatlik ömrünü tamamladı, döllenmedi ve uçup gitti.. luteal faz denen dönem başlamış oldu.. BATa yaklaşıyoruz, yine de ilişkiye dvm ediyoruz ve bakıyoruz gebelik gerçekleşmiş :44: :26:

kızlaaar hamileyken akıntı nasıl oluyor benim krem gibi acaba hamile miyim

canım inşallah vardır bebiş ama benim adete 2 3 gün kala öyle krem gibi gelir inşallah seninki hamileliktendir

olabilir tabiki bazı kadınlar 2 defa yumurtlayabiliyormuş mümkün elbette. bnm arkadaşım adet bitiminde hamile kaldı yani her zamanı iyi değerlendirmek lazım çok çalışmak lazımmm çokkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…