sogan kürü kullananlar

Ben bilmem belliki bisey yapmisin acikca yazmis asya geldi bende gideyim diyee )) bu replikkk hatirliyorummm ayyy bi filmde ama. Babam ve oglum muydu?

Bnde kinadim senii bizim giz hosbulduk demeden ne o öyle paldir kuldür daliyon konuya :))) ayipp ayippp

Evet canım babam ve oglumdan :)

Ben kendi kendime söylenmesem farketmediydin bilem hadi ordan uyanık seniii :))
Neyse bakeen nişleepdurusun hönkürüde anlatıve bacına :)

Evet canım babam ve oglumdan :)

Ben kendi kendime söylenmesem farketmediydin bilem hadi ordan uyanık seniii :))
Neyse bakeen nişleepdurusun hönkürüde anlatıve bacına :)
Nişleyen fey sbuk bakipdurun..ben asil ne devecem saracoglu galardan birine adetten 10gun sonra başlecesin depbamiş. Bende okuverince şoka girivedin bu amca niden bize baska deyo bide sen bana bunu anlativeee

Nişleyen fey sbuk bakipdurun..ben asil ne devecem saracoglu galardan birine adetten 10gun sonra başlecesin depbamiş. Bende okuverince şoka girivedin bu amca niden bize baska deyo bide sen bana bunu anlativeee

Ahahahah:)Wuhuuu kızçem ben amatörce konusupdurun denizli şivesini senlen aşık atamam vallah:) gecmısı okurken gördüm canım eskiyi tarif etmiş anlamadım bende acaba pko lular ıcınmı adetten sonra 2veya 3.gün baslanıcak diyorki? bende daha baslamadım en iyisi eskisi gibi uygulayım ben ya.fsh sıkıntısı varmış sanırsam o bayanda dimi?

kızlar ben geldim özledim sizi

Nerdesinn kizz senn hosgeldin bizde seni ozledik.sen yoksun diye denizli sivesiyle yazisiyoduk nasil geliyo okumak bilmiyorum ama okundugu gibi yazinca bi tuhaf oluyo onu farkettim :))) ee sen naptin ne durumdasin test yaptin mi

Nerdesinn kizz senn hosgeldin bizde seni ozledik.sen yoksun diye denizli sivesiyle yazisiyoduk nasil geliyo okumak bilmiyorum ama okundugu gibi yazinca bi tuhaf oluyo onu farkettim :))) ee sen naptin ne durumdasin test yaptin mi

giremedim kızlar 2 gündür bu olaylardan dolayı
valla farkında değildim aklımdan gitti biliyonuzmu yarın adet günüm kasık ağrımda kalmadı bilmiyorum artık hayırlısı gerçi böyle bir ülkeye çocuk doğurmak ne kadar doğru olur ama işte istiyo insan

Hahah atamazsin tabi kizz.valla kuzum ben ne tuhaftirki bu sivenin icinde buyudum ama bi gr bulasmamis dilime sadece istersem cok guzel beceriyorum heleki sesli duysan cakmazsin bile :)) yetenek diyelimm buna..simdi dedigim gibi yazarkn bi tuhaf geliyo bana da sesli dusunup kelimelere dokmeye calisiyorum oldugu kdr :))

Bende bgn yuruyuse katildim
Heryer yikiliyo sonumuz hayrolsunn.
Yarin insllah gelmez adetinn cnm

:))) okurkende eğlenceli oluyo

:) kulak aşinalıgı var canım unutulmaz.sesli bol bol duyuyorum cevremden bende ögrenip gıdıcem böyle giderse :)

Bende bgn yuruyuse katildim
Heryer yikiliyo sonumuz hayrolsunn.
Yarin insllah gelmez adetinn cnm

izmir bu gece berbat oldu çok üzüldük
bende gitçektim yürüyüşe ama annem kapıda resmen bana çelik zırhlı duvar oldu bırakmadı beni çocuğun var,belki hamilesindir diyee
evde bişeyler yaptık artık ama kalbim onlarla
inşallah bakalım ama test yapmam

İnşallah batın batsın hisarcım bi 9 ay kadar battıgı yerden cıkmasın :)

inşallah canım eşin başladımı vitaminleri içmeye

Canım vitamin almadım ama zor tutuyorum kendimi okudukca :) dogal beslenmesine dikkat ediyorum kürlerle bakalım neolcak.
Zeytinyagında bekletilmiş incir, keciboynuzu kürü, saf arı sütü, arısütü bal polen, keçiboynuzu pekmezi,tribulus çayı, çaksır suyu, günlük domates, kuruyemiş, çilek, muz tüketiyor hünkarımız :) halindende cok memnun paşalar gibiyim diye kasılıyor.bir hamile kalırsam aynı bakımı isterim diyorum bende :)) 2 kişilik yediricen senin işin daha zor olcak diyorum :)

inşallah şifa olsun bizim incirler bitmişti bi baktım bugün kendisi yapmış üstüne zeytin yağı dökmüş kapatmış üstünübide ace selenyum plus almış kendine hani belki adet olursun ara vermeyiiim tedavilerime dedi hay ALLAH ım üzüleyimmi sevineyimmi bilemedim

:)) evet yaa ögrensinler kendi kürlerini kolaylastırsınlar işimizi:) benimki bişey unutmadım dimi yemem gereken diye dolanıp duruyor evde öyle agzı cok bos kalmayınca :) ace selenyum plusı doktor mu verdi canım sizmi kullanmaya basladınız. vitamin kullanma işine cok sıcak bakmıyor eşim bi süre bunları kullanıyım dr verirse onlarıda kullanırz dıyor .sevin ve dua et zorluk cıkarmadan bizimle beraber cabalıyorlar cokşükür. dr gitmemekte direnenler var tedavi kenarda dursun.

:) kulak aşinalıgı var canım unutulmaz.sesli bol bol duyuyorum cevremden bende ögrenip gıdıcem böyle giderse :)
Ogrencen tabi hatun.ben sende o isigi gordum inan :)))

Olsun cnm benim sosyal medyadan destek olmak da onemli. Bende halk tv izliyorum bi yayinlayan orasi diyee
Napalim bekleyip gorcez sonumuz ne olcak. İyiki cikmadin cidden bebis falan olsa napardinnn...tencere tava cal sen balkondan )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…