sogan kürü kullananlar

yaaa ozaman biz yalnış biliyoz doğru günaşırı diyolar ona bakçaklar tabii

Canım gereksiz dr lar yuzunden zaman kaybın cok olmus sadece. bende aslında daha tam anlamıyla bebek kararı almadan kürlere basladım muayneye bıle gıtmeden sonra arkadaslarım dusunsende dusunmesende testlerını yaptır bekle dedıler oylelıkle 2 ayönce yaptırdım ama 5 6 aydır felanda korunmuyoruz hormon testımıde bugun yaptırdım.eşimede peşin peşin kecıboynuzu aldırdım bugun oda ılk kez gıdıcek muayneye. çok meşakkatli bir yol gercekten.Kafandan tamamen cıkardıgın zaman kalıcaksındır herkes öyle dıyor kı bızzat yengemde yasadım bunu canım.5 sene sonunda benım dugun zamanı kosturmadan bebek fılan dusunmemıs hatta asyanın yuzunden mayıs ayı bosa gıttı dıye solenıyormus megerse o ay hamıle kalmıs dugunmde hamıleymıs:)

2 gün olsun dedi diye yoksaa baska bişeeden değil yani yanlıs anlasılmasın

kesinlikle burda zaman kaybım çok oldu
hala daha samsunda oldugum içn herhangi bi doktora gidemiyorum
izmirliyim aslen izmirde olsun diyorum ne olcaksa
burda gittim bi kaç doktora hiç memnun kalmadım
daha neden gideyim dedim..
bak arkadşaım izmire gitti tüp bebek yaptırdı direk hamile
izmirciğime gitsem güvendiğim doktorlar emin eller var yardımcı olcak
ama iştee uzaktayımm eşimin izni olmuyor böyle bekle beklee başka yapcak bişey yok

Ne iş yapıyor canım eşin yıllık izin felan yokmu? canım samsunda işinin ehli bir drda vardır belki netten felan arastırsan bende denızlıdeyım netten bulupta gttım druma cok iyiniyetli bi insan oturtup hal hatır soruyor önce.sonra acıklıyor herseyi ama cok yogun bası donuyor ınsanın yogunluktan.

sen bana yassana bu dr.ların adını mybabyciim

benim içinmi dedin yanlış anlaşılmasın canım yok ben yanlış anlamadım seni aaaa olurmu

canım yıllık izni varda işte diyorum ya herşey karışık biraz...
ayrıca bende denizliliyim hani izmirde dogdum büyüdüm ailem izmirde ama
denizli acıpayam memleket annemgillerin babamgilllerin
bilirim az buçuk oraları gari bende senle şiveyle gonuşsam olmamı, anlamın bene önkü gibi gonuşsam

sen bana yassana bu dr.ların adını mybabyciim

demşitim tatlım mehmet sait yücebilgin biri diğeride namık demir tatlım

Canım baya baya mahremiyetimi anlatmısımda sonradan utandım toparlamaya calısyorum ıste dr öyle dedi o yüzden diye çaktırma:)

mahremiyetmi kaldı burda asyacanım hiç utanma utanılacak bişey yok herşeyimizi paylaşıyoruz burda baksana balıklaaaar,yoğurtlaaar,sarmısaklaaaar:79:

biri dokuz eylülde biri ege de demek sadece tüp bebekmi yapıyolar

ivitt canım denizli şivesini güzel taklit ederim
bnm kayınvalide annemde denizli şivesi konuşur
ben anlıyorum içlerinde büyüdüğüm için ama bende şive yok
önkünü huraya goycemin biyo?(okundugu gibi yazdım ) yazılışı nasıl bilemem
nedipdurusunuz gece guşları gibi burlarda gaynatıpdurumusunuz
gidiven yatın gari yataklllanızaa hindi alcen emme zopayı elime

Aynen aynen canım hızlı ve şiveli konustularmı baglantı kopuyor benım.bana laf veriyorlarmıs anlamadıgım ıcın dınlemıyorm tabı ılk baslarda gelın bızı tınlamıyor dıye bozuluyorlarmıs esımın akrabaları eşim asya sana diyolar diye tercume edıyordu bana cok komikti ya adam bana laf sokuyor ben anlamıyorum gülüyorum tabi :)

Kızlar ayrıca yarın gece nöbetı ıkınıze devredıyorum kv bızde kalıcak esım sehırdısında olcagı ıcın gorumcem gelcektı yanıma sınavları varmıs kv aradı sen gel dıye bende ben yatak yeriyorum yatamıyorum anne dedim korkmam ben ütüm var bır yıgın utu yapıcam hem dedim iyi ozaman ben geliyim dedi.dertleşiriz dedi.tamam sen bilirsin buyur gel dedim.sizce ayıp etmısmıyım buarada?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…