sogan kürü kullananlar

bugün aşırı derecede ağızda kuruluk hissediyorum, dilim damağıma yapışıyor, su içsem bile geçmiyor, internette baktım, gebelik belirtisi olabilirmiş bu durum, çok heyecanlıyım, umarım hayal kırıklığı yaşamam.

Ya canim ins hadi halay basi cek canim

Uhahahahhh canim alemsin ya cok guldum

Insallah hamilesindir canim

aradığınız suçlu benimmm sanırım bu furyayı bikaç sayfa geride ben başlattım ya biraz kafamız dağılsın diye aklıma geldi yazıverdim, meğer herkes neler biliyormuş da boncuk gibi döküldüler yaa şu balık işini bizzat şahit olmuş arkadaşım öyle anlattı, belini çektirmişler işte köy yerinde, arkasından "küçücük, parmak kadar" diye göstererek tarif ettiği ve alabalık dedikleri bi balık kaydırıp yollamışlar, o hemen ölüyomuş içerde zaten, ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN; HER ŞEYE KADİRSİN; MUHTAÇ ETME YA RABBİİİ

sercemimmm canımmm güzel Aykam benim, üzülmek yokk, eşini dinle panik yapma, sırf bundan olmuyo sizinki ben sana diyim, daha hiçbişey yokken çok telaş ediyorsun canm, insanlar bırak konuşsun, herkes önce dönsün kendi hayatına bi baksın :13:

Halay başı aday adayımız hadi bakalım duralım inşallah şu halaya artık:)

ahahahaha çok yaşa emi sen

ohhh gel gel yettin gari iyi olduu
ben bu ay maydonoz süt buharına oturcam yaa
bi yakınımızda onu yapıp hamiş olmuş

yap sen onu canım yıka sadece bişey kaybetmessin sağlama al kendini ALLAH YARDIMCIN OLSUN

ohhh gel gel yettin gari iyi olduu
ben bu ay maydonoz süt buharına oturcam yaa
bi yakınımızda onu yapıp hamiş olmuş

İltihap ve kapalı tüplere faydalı dıye okumustum ben onu forumda. soganda zaten iltihaba iyi geliyor canım.ben bugun çörekotu bal tarcına basladım yumurtayı geliştiriyormuş. sen hastalandınmı beklemedemisin?

Yine süper 3'lü topikte :) kızlar nöbeti teslim aldık yine sanki vardiya döndü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…