sogan kürü kullananlar

Hadi ins ,hayirli haberlerini bekliyoruz
İnsallah canim hayirlisi artik
Bu sefer daha kolay gecti ama kalkinca akinti da cok olmadi iyi biseydir insallah.
Gecen sefer asilama sonrasi cok sancim olmustu karnimda kasiklarimda simdi iyiyim. Rabbim ol der ve oluverir insallah canim.

İnsallah canim hayirlisi artik
Bu sefer daha kolay gecti ama kalkinca akinti da cok olmadi iyi biseydir insallah.
Gecen sefer asilama sonrasi cok sancim olmustu karnimda kasiklarimda simdi iyiyim. Rabbim ol der ve oluverir insallah canim.
Ins ins,o akintiya bakmaz ,belirti arama,zamani gelsin test yap ins

Cnm hayırlı olsun inş müjdeyle dönsün bu sefer :)

foligimmm bu sefer aşılamam da çatlatma iğnesini vurdugum saatten sonra tam 37.saatte yapıldı
ve malum kontrol etmedi aşı öncesi yumileri endişelendim haliyle
şimdi bide böyle belirti melirti olmayınca geç mi kalındı aşı için diyorum,acaba yumiler çoktan çatlamışmıydı ki
çünkü bi gün öncesi tek taraflı yumurtlama sancısı gibi sancım ve akıntı olmuştu
ondan pek umudum yok. tutacagına dair
ilk seferki aşılama sınrası şeffaf uzayan akıntımda çok olmuştu
ağrım sızım 2 gün sürmüştü
ateş basması olmuştu yumurtlama dönemindeki gibi olan
ilk aşılamaya göre hiçbişey aynı değill
ikisi tamamen farklı yani
herşeyi geçtim 37. saatte aşılanma olması iyice bu soru işaretlerine sebep oldu

hiç aşılama olmamış gibi ya bu sefer poffffff

Geçen sefer kaç saat sonra yapılmıştı ki? Cnm yumi çatlayıp 24 saat hayatını birleştireceği süpermeni bekliyor biliyosun. Bnm de 36 saat sonra yapıldı hep aşılarım. Bi sıkıntı görmüyorum yani ben senin işlemde. Kalbimizi bozmuyoruz, hayırlısını diliyoruz :) her yer bembeyaz istanbulda, çok seviyorum kar çokkk

canım geçen sefer çatlatma iğnesini vurduktan sonraki 33. saat civarıydı
ve aşılamadan sonra resmen çatladıgını hissetmiştim
hani vucut sıcaklıgı kasıklarsa sancı şeffaf akıntı

bu sefer bunların hiçbiri yok
cuma günü şeffaf akıntım olmuştu bence o gün çatladı yumim ve 24 saati geçmiş oldu aşılamada bence
tabi bunların hepsi varsayım ama hislerim bu şekilde
inşallah bi mucize bi süpriz olur ama pek umudum yok canım
umarım yanılıyorumdur umarımmmm

keşke burayada kar yağsa
sen nasılsın ,ali bebek nasıl

Selamun aleykum kizlar nasilsiniz beniunutduzmu bilmem ama ben sizi hic unutmadim.kimler hamile kimler dogurdu..folikimin numarasi vardi telf kirildi yenisini aldim oyuzden simdi yok.. dogurmus olmali dimi.. tebrik ediyorum Rabbim hayirli evlatlardan eleysin evladini.. pasam nasil acaba.. ben yazmasam folikcim yazmiyon yinede opuyom herkesi Rabbim yuzunuzu guldursun insallah..haminizi opurem

vealaykümselam canım
unutmadık tabiki hiç unuturmuyuz canım
vala yeni hamile yok en son foliğimiz hamileydi o da dogum yaptı biliosun zaten
seninde kızın olmuş iki evladına Rabbim uzun ömürler versin sağlık versin canım

Cok
Cok tesekkur ederim bitanem
Insallah darisi senin ve isteyen herkesin başina.. folik biliyordumki aralikda dogum yapacak ama numarasi silindigi icin haberim olmadi nezaman yapti..normal dogimmu yapti.. ben folikden isimleri almisdim kizim dodugunda isimleriniz soyledim insallah vesile olur.. insallah isteyen herkes anne olur

evet canım folik haber etti bize senin dogum yapacagını isimlerimizi söyledik ona
Allah razı olsun inşallah dualarımız kabul olur
aralıkda dogum yaptı canım 16sı mıydı emin değilim ama sanırım öyleydi
dogrusunu kendi yazar zaten ,
senin de oğlun büyümüştür yeni kızçen de geldi ne güzel kalabalık aile oldunuz
Allah bizlere de nasip etsin

Hayırlısı olsun düşünme bunları şimdi kuzum, her şey olacağına varır. Ali bebek iyi, gazlı bir bebek sercem1 cnm 14 aralıkta doğurdum Allahın izniyle, ben sana yazarım tlfndan fırsat olunca. Öpüyorum

Amin insallah canim benim Rabbiim sizlerede nasib etsin.. oglum 1 yaş 5 aylik kizimda 5 aylik.. cok yaramazlar.. darisi basiniza.. tamam folikim tabrik ederim iyiki dogmus sen yinede telf yazarsin yazarsin:) opdum

erkek bebeklerde gaz sorunu daha çok olurmuş diye duymuştum
40 ı çıkıncada hafifler ama 3 4 ay devam edermiş diye duydum hepsi duydugum şeyler
umarım deneyimlemek de nasip olur
hımm ben 16 aralık dediydim yanlış bilmişim tiiiiiiiii bana pi
heycan başladı tuttu mu tutmadımı diyeeeee

Canim asilama mi oldun sen hayirlisi olur ins.ayni sey ilk asilamamda benimde basima geldi doktor direk asilama yapti bakmadan yumurtalara cok kizdim hatta.asilamadan once yani catlatma ignesinden sonra aynen bende de yumurta aki gbi akinti olmustu.ama 2gun sonra asilama olucakti ve yumurtanin omru 24 saat yani.36 saat sonra asilama oldu.anlatabildimmi?sanki banada gec kalindi gibi geldi?????

Canim asilama mi oldun sen hayirlisi olur ins.ayni sey ilk asilamamda benimde basima geldi doktor direk asilama yapti bakmadan yumurtalara cok kizdim hatta.asilamadan once yani catlatma ignesinden sonra aynen bende de yumurta aki gbi akinti olmustu.ama 2gun sonra asilama olucakti ve yumurtanin omru 24 saat yani.36 saat sonra asilama oldu.anlatabildimmi?sanki banada gec kalindi gibi geldi?????

evet canım aynı soru işareti bende de oluştu
ama yapacak bişey yok işte devlet dr u herkese nasıl uyguluyorsa o
diyemiyorsun ki ben şüphelendim yumurtalara bak diye
hayırlısı artık inşallah geç kalınmamıştır herşey zamanında olmuştur
Rabbim ol der ve oluverir inşallah
sen napıyorsun görünmedin bayadır varmı yeni bişeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…