sogan kürü kullananlar

Evet şükürler olsun, hep 3 kişinin adını andım, biri sendin tabisi
Paşayı seyretmekten uyuyamıyorum, doyulmuyor vallahi

Evet şükürler olsun, hep 3 kişinin adını andım, biri sendin tabisi
Paşayı seyretmekten uyuyamıyorum, doyulmuyor vallahi

Allah razı olsun. Rabbim ailenize uzun ömürler versin
sağlıkla huzurla analı babalı büyütün evladınızı canım
şuan çok mutlu oldummmm belki dogum heycanı ile unutmuşda olabilirsin diye düşündüm
yani unutmuş olmanda çok normal bişey olurdu ama unutmamşsın canım arkadaşım
Allah bin kere Razı olsun. duaların kabul olsun inşallah

Yok bizim kitabımızda epidural falan
Valla sancılar sıklaşıp şiddetlenince doğuma yakın "keşke sezeryan oleydiiim" diye sayıklamış olsam da çok şükür diyorum, çok şükür!

canım gecmis olsun Allah anali babali buyutsun masallah sana ve oglusuna aynen bende senin gibi sancilar sıklasnca kendi kendime sezeryan olsaydim keskee diyodum ama dogunca ohh cok sukur ki normal yaptim dedim sancı kısmı zordu bi tek benim icin. Ama sonraki mutluluk hicbiseye degisilmez allahım herkese nasip etsin insallah

Sağol tostosum, aynen sancı kısmı zordu, doğumhaneye alınınca ıkınma kısmı o kadar değil. Ve kafası çıktı dediklerinde her şey bitti, yeniden tertemiz bi hayat ve büyük bir aşk başladı
Bunu okuyup iç geçiren dostların başına olsun darısı inşallaaahh

askolsun ben yokum

ayhh kuzum unutmuşum seni
Kandilin Mubarek olsun canım
barıştık mı
şimdi kuran ı kerim okumaya devam edeceğim
hepimiz için dualarım Allah ım kabul etsin inşallah
seneye bu vakitlerde bebeklerimiz kucaklarımızda olsun
sağsalim vaktiyle dogsunlar analı babalı büyütelim inşallah

şaka yapıyorum kuzum.Allah razı olsun senınde kandılın mubarek olsun.Rabbim kabul eder ıns bende gunduz okudum namazımı kıldım dua ettım hepımıze.bu arada ismın ne cnm ısmen dua edeyım sana:) sende bana ismen dua et bu mubarek gecede.

Son düzenleme:
Merhaba benim kisttim var giderek büyüyor şuan 4,5 cm. Soğan kürü denemek istiorm ama 15 kullandıktan sonra birdaha ne zaman kullanmaylıyım bilmiorum bileniniz varsa yazarsa sevinirim

kızlar nasılsınız yine kayboldunuz
yeni yıl hazırlıklarımı yapıosunuz yoksa

Selam bayanlar ben de bu ay sogan kuru uyguluyorum. Merak ediyorum neler olacagini..Aranizda bu kuru uygulayip hamile kalan oldu mu? Gecmis sayfalara bakmadim da.

Kızlaarr nasılsınızzz folikimm bebiş nasıl bebiş zorluyomu annesını:)) ben memleketten dondum, sıgarayı bıraktım (eşimle inatlaşmamız son buldu artık) ben arı sutu yıyorum sabahları, esımede proxeed ve kecuboynuzu kuru, durup dınlenıp dejavuuu :) dersaneye başlıyorum bırde yarın hayatımda başkaca bı degısıklık yok, sizler napıosunuz

canım hoşgeldin amma uzun kaldın heee memleketteeohh miss valla
hadi hayırlısı olsun bende aşılama tedavisine başladım yeni
çarşamba kontrolüm var inşallah hayırlısıyla nasip olur

efendiiimmmmm kuzum
napıosun canım nasıl keyifler
sağol kuşum iyiyiz şükür
gaz sancısı çekiyoruz. sigarayı bırakmana sevindim, eşinle uzlaşmanıza daha çokk sevindim. hakkınızda hayırlısı olsun artık. aklımda ve dualarımdasınız.
canım hoşgeldin amma uzun kaldın heee memleketteeohh miss valla
hadi hayırlısı olsun bende aşılama tedavisine başladım yeni
çarşamba kontrolüm var inşallah hayırlısıyla nasip olur
cnm, tüm kalbimle yanındayım, yanınızdayım A asya20 güzel haberlerinizi bekliyorum...

Merhaba kızlar bu konu aktif mi hala buralardamısiniiiiz. Bende bu ay soğana başlıcam inşallah hem iltihap için hem bebiş icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…