sogan kürü kullananlar

yani önce bi hsg çekilseydin keşke canım
inşallah tüplerde bi tıkanıklık yoktur ama varsada aşılama yaptırmanın bi anlamı yokki
bizler artık okuya okuya herşeyi biliyoruz bu yüzden de dr un her aşamasını ayrıntısına kdr didikliyoruz
ben 6.yılıma girdim artık bu ay ilk defa gebe kaldım oda kimyasal gebelik oldu geçen hafta düştü
şimdi bi iki ay ara vereyim olmazsa yine aşılamaya gidceğim bende

inşallah sende o düzene girenlerden olursun canım ve hiç canını sıkma pko olmak gebeliğe engel değil

Ay kuzum cok gcmis olsun.ama uzulme bak hamile kalabilmissin.nasil ilerledi tedavin peki?senin sorununda mi pko?sogan suyu iciomusun snde ?aynen hsg cekmeden asilama yapti gerizekali.bizde bi umut yaptirdik.ama soradan pisman oldum..biliorum engel diil ama insan korkuyor ne bilim.hic olmazsa sorusunu aklimdan atamiyorum ;(

Folik mybaby asya beybisim kizlar neredesiniz nasilsiniz
Mybaby mcnm ins bidahaki sefere olacak ...bak hamile ka k abiliyormussun ,ins bakaim hayirlisi ....folik dogum yaptimi

öncelikle hiç olmazsa düşüncesini şimdi at kafandan, böyle düşünmen için hiç bi sebep yok
evet 6 yılda bi kere kaldım onda da kimyasal oldu üstelik tedavisiz kendiliğinden olmuştu
bende ilaç tedavisi gördüm aşılama denedim tüp bebek denedim bir sürü koca karı ilacı denedim olmadı
olmaması için bi sebep de yok görünen, vakti saati var diyoruz dua ediyoruz
soğan suyunu da 2 sene önce falan içtim :)
burda olmamızın sebebi kemik bi kadromuz var hep burda toplaşıp konuşuyoruz kızlarla
B BEYBISIM folik ferideei A asya20 hisarbuselik bitoss
arada sırada sogan kürü uygulayanlardan da geliyor onlara destek oluyoruz:)
kimimiz dogum yaptı ikincileri bile dogurdu
kimimiz taze gebe
kimimizde işte hala kah dibe vurup kah göğe çıkıp mucadeleye devam ediyor...
ama hiç umudumuzu kaybetmiyoruz Allah ım isteyen herkese versin

Slm kizlarnasilsiniz neer yapiyor sunuz
Bnm kiz 3 ayi devirdi , tum gun onla ugrasiyoruz , rabbim sizede boye tat li ugrraskar versin ins
aaa maşallah canım geçen aklıma geldin sende acaba doğum yaptı mı kaç aylık hamile folik 'cimle bir mi diyodum :)maşallah fıstığa 3 aylık olmuş bile Allah analı babalı büyütsün canım benimde oğlan var 11 aylık olduk bizde onla uğraşıyoruz diş çıkartıyoruz Allahım tüm evlat sahibi olmak isteyenlere nasip etsin inşallah

Slm kizlarnasilsiniz neer yapiyor sunuz
Bnm kiz 3 ayi devirdi , tum gun onla ugrasiyoruz , rabbim sizede boye tat li ugrraskar versin ins

Folik mybaby asya beybisim kizlar neredesiniz nasilsiniz
Mybaby mcnm ins bidahaki sefere olacak ...bak hamile ka k abiliyormussun ,ins bakaim hayirlisi ....folik dogum yaptimi

ayyy kulaklarınız mı çınladı bende sizden bahsediyordum yaaaa
hoşgeldin canım
maşallah kızçene ya oyhhh ne tatlıdır kim bilir o
bal kaymakkkkk lokummm lokummmm maşallah
folik bugün dogum yaptı sanırım en son doguma gidiyorum diye yazmış
inşallah kolay bi dogum olmuştur iyi haberini alırız hemencik
bu ay öyle bi durum yaşadım işte canım malesef 1 hafta sürdü hamileliğim bi sevindim bi üzüldüm
inşallah yeniden nasip olur

anammmm sende mi geldinnn paşa annesi
valla ben mesaj yazarken sizi etiketlerken siz gelmişsiniz
amin canım inşallah nasip olsun

Aminnn cnm bir nazliki sorma,babayi anneyi mum ediy i r bir aglamasi ile cadi,seninki de kocaman olmusssdis zor allah koaylik versin

Hosbuduk cnm ,siz hep aklimdasiniz zaten ,ins sende anne olacaksin t akinda,olsun bidahaki 9 ay surecekbnm dgum kolaydi ..ins onunkide koay olur,normal dgum oldu ,ins ida normal olur

Hosbuduk cnm ,siz hep aklimdasiniz zaten ,ins sende anne olacaksin t akinda,olsun bidahaki 9 ay surecekbnm dgum kolaydi ..ins onunkide koay olur,normal dgum oldu ,ins ida normal olur

amin canım inşallah... istediğin zaman anne olunamıyacagını malesef deneyimlemek zorunda kaldım
ama işte Rabbim başka sınavlar vermesin, bundan sonrasıda selamettir inşallah

bende merak ediyorum foliği normal istiyordu dogumu da inşallah kolayca olmuştur ikiside sağlıklıdır

Son düzenleme:

aaa bugün mü doğuma girmiş inşallah herşey güzel geçmiştir iyi haberini alırız darısı başına canım benim

Aminnn cnm bir nazliki sorma,babayi anneyi mum ediy i r bir aglamasi ile cadi,seninki de kocaman olmusssdis zor allah koaylik versin
sağol canım büyüdükçe bi yandan akıllı oluyolar diğer yandan yaramaz bizimkide 3 aya kadar ağladı hep kucaktaydı sonra sonra düzeldi şükür şimdi her tarafı karıştırıyor dağıtıyor sıpa

kızlar hepinize iyigeceler ben çıkıyorum
Allah a emanet olun arada sırada gelin yine taam mı

Kızlar folikten haber alırsanız yazın olur mu...inşaallah iyi geçmiştir doğumu bebeğine kavuşmuştur sağ selamet :) Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın :)

nukracım canım seni unutmuşum yukarda etiketlerken kusura bakma
nukra sende hep bizimlesin bu kokuşmuş sogan topiğinde

Kızlar folikten haber alırsanız yazın olur mu...inşaallah iyi geçmiştir doğumu bebeğine kavuşmuştur sağ selamet :) Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın :)

Kızlar herkese çok teşekkür ederim, dualarınızla desteğinizle her şey harika oldu şükürler olsun, biz iyiyiz, Allah razı olsun hepinizden, darısı bekleyen arkadaşlarımın başına! Müthiş bir hafiflik, eşsiz bir deneyim bu.

bu mesajı yazmış canım Aralık Annelerine
çok şükür sağlıklılar ikiside

nukra canimmm nasilsin asim nasil kocaman olmustur....biz de 11 ay olmak uzereyiz...

amın cnm benım aminnn.Rabbim cumlemıze nasıb eder ıns

arkadaslar birde eşimle ilişki yasadıgımızda benden cok afedersiniz ama lapa gibi bir parça düştü şeffaf fakat cok hafif kanlı bir şey iki defa bu ne olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…