sogan kürü kullananlar

Amin, Allah razı olsun, darısı başına. Küre başlamışsın, o zmn devam et tabi, bir zararı olmaz sonuçta. Ama soğan kürünün çikolata kistine iyi geldiğinden emin değilim, iyice araştır bence. Şifa olsun.

folik nukra A asya20 kızlar Allah ım bu seferde nasip etmedi
bugün kanamam başladı,dr a gittim hcg değerim düşmüş
Allah ım inşallah bu 1 hafta süren mutlulugumu bidahaki sefere daim kılar

Canım... Neden olmuş, iğneye de başlamıştın oysa : canımmm... Sağlıklı değildi demek ki. Amin, Allah bir dahaki sefere sağlıklısını nasip etsin, sağlıklı evlatlarınız olsun, Rabbimin lütfu büyük, canına can katsın en kısa zamanda unuttursun bu yaşadığını.. Asyama da sana da... :

hormonlar da bişe yok çok şükür hepsi normal seyrinde yardımlarınız için teşekkür ederim:)

Canım arkadaslarım bir yardımcı olun ovulasyon döneminde olan akıntı şeffaf olurmus ya beyaz renkte de olabilirmi?

Canimmmm ((ne yasadigini tahmin ediyorum suan dunyada rizki yokmus demekki ole dusun cenntte kosk hazirlicak annesine melegin.Rabbim butun bu uzuntulerimizi unutturacak bi mucize vericek insallah bize birakma kendini neolur toparlanmasi zor oluyo benim bibucuk seneme mal oldu.foligim doguma girerken bize dua edicek hem.bide dusugun kuyrugu icinde kalirmis arkasindan cok bekletmeden gelebilir.dr un yasakladgi sureden sonra korunma canim.

Foligim zaten kese bile olusmamis ki.
Basladigi gibi sonlanmaya baslamis
Dr um sagliksiz bi gebelik oldugu icin vucut imha etmis direk dedi.
Bgn ilk gittigim dr a degil yeni bi dr gittim cok moral verdi..insallah bi dahaki sefere daim olur saglikli olur. Dogumunda bizler icin dua et olur mu foligim.

Canım arkadaslarım bir yardımcı olun ovulasyon döneminde olan akıntı şeffaf olurmus ya beyaz renkte de olabilirmi?

Canim iltihap filan yok demi, ovu doneminde seffaf oluyo genelde beyas renkte duymadim kizlardan yasayan varsa cvb verirler

Asyam inanki bi an dunyam bsima yikildi sandim.
Sonra isyan etmekten korkup yeniden dua ettim
Suphesizki Rabbim bizim icin hayirlisini verir
Ve boylesi hayirliymis demekki. Sahi cennette gorebilcek miyim.daha cok yeniymis yinede gorebilirmiyim ki. Asyam Rabbim insallah sanada banada en yakin zamanda bu gunleri unutturacak.kdr guzel.gunler nasip eder.
İkimiz icin ve isteyen herkes icin hep dua edecegim

Kızlar mrb nasılsınız ben geldim mybaby çok üzüldüm allah Sabırlar versin burada ilk seninle tanışmıştım
Folik inşallah kolayca dogurursun canım benim

Asyam inşallah bizede nasip olur hepinizi çok ozledim

Beni soracak olursanız 2 tüp bebek başarısız oldu sonra rahime bakıldı histereskopi oldum rahimde perde çıktı onu aldirdim ve hala yok gök yeni yeni toparlandim artık takmayacağıma söz verdim çok yiprandim artik

çok üzüldüm çokkkhep dua ediyorum, kucağınıza alana kadar da edicem ...

Canim cok tesekkurler. Yillar sonra bi mucize oldu dedim ama malesef devami gelmedi.1haftalik anne olma heycani bile oyle guzeldiki...Rabbim.insallah hepimize saglikli gebelikler nasip eder.
Sen nasilsin epeydir yoksun. Biz hala burlardayiz iste ...

Kızlar merhaba. Şmdi ben bir bucuk senedir bebek istiyorum olmadı nasip deyip bekliyorum. Şimdi bunun oncesinde benm adet duzensizligim vardı. Birkaç aydır düzenli çok şükür. Şimdi ben hamile kalmak için gecen ay belime hem yakı yaktm hemde 14gın boyunca sabah aksam Sogan suyu içtim. Ve adetim 7gun gecti hala adet olmadım. Benı kuşkulandrn şu aslında önceden adet duzensizligim olmasına ragmen bikac gun gunde bikere Sogan suyu içerdm hemn adetimi sökerdi şimdi sabah aksam günlerce içtim adet olmadım. Niye sizce 2gun once test yaptm negatif çıktı. Birde adet olmam gereken gunde 1aralıkta 2damla kahverengi kan geldi okdr. Bi de bugün 2damla pembe kan geldi bukadar ne bu sizce??

gözlerime inanamıyorum, topik anası geldi malum mu oldu kız, maybeybi seni çağırmıştı birkaç gün önce müjdesini paylaşmak için

Canim cok tesekkurler. Yillar sonra bi mucize oldu dedim ama malesef devami gelmedi.1haftalik anne olma heycani bile oyle guzeldiki...Rabbim.insallah hepimize saglikli gebelikler nasip eder.
Sen nasilsin epeydir yoksun. Biz hala burlardayiz iste ...
Canım benim seni çok iyi anlıyorum bende 4 haftalikti işte 2 tup başarısız oldu histereskopi de perde çıktı onu aldirdim hala yok bebegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…