sogan kürü kullananlar

Canım 1. derecede varikosel cıktı eşimde ameliyar olduk salı gunu suan raporlu yatıyor son durumlar bu bızde gırebılırsem ayrıntıları yazarım, proxeed plusa

Canım eşimde 1. derece varıkosel cıktı salı gunu amelıyat oldu suan raporlu evde, proxeed plusa başladık 6 ay kadar kullanıcaz bakalım detayları bı ara yazarım garık, sızın genetık sonuçları ne durumda ??

Kizlar pko olup yani cok sayida ufak kisti olup adet goremeyen ilacla adet goren ve sogan suyu ile hamile kalan warmi lutfeeennn yazinnnnnnn ;(((((

Kizlar pko olup yani cok sayida ufak kisti olup adet goremeyen ilacla adet goren ve sogan suyu ile hamile kalan warmi lutfeeennn yazinnnnnnn ;(((((
cnm aramızda pco teşhisi konan kimse yok bildiğim kadarıyla, sadece bebek sahibi olabilmek için soğan kürünü deneyenler var bu sayfada. işe yarayanlar / yaramayanlar oldu. belki zamanı gelmişti ya da henüz gelmedi..

Haklisin cnm Rabbim zamanini en iyi bilendir...ama sogan kurunu pkolularin kullanmasi gerek ya ondan sordum.topigin adida sogan kuru ya sen bole diince sasirdim smdi :)

Haklisin cnm Rabbim zamanini en iyi bilendir...ama sogan kurunu pkolularin kullanmasi gerek ya ondan sordum.topigin adida sogan kuru ya sen bole diince sasirdim smdi :)
evet pco'lulara şiddetle öneriyordu Saraçoğlu, teşhis konduysa günde 2 defa diyordu yanlış hatırlamıyorsam. detayları bilemiyorum, sitesine baktın mı?

aaaa hadi hayırlısı canım,proxeed plus gerçekten işe yarıyor
ama pahalı bi ilaç dimi 150 gibi bişeydi sanırım ama tabi günde 2 tane olunca ayda 2 kutu bitirmişti eşim 3 ay kullanmıştık faydası olmuştu. inşallah sizede faydası olur canım
detayları mutlaka bir ara yaz
genetik sonuçlarına bi 15 gün sonra arayın dedi işte bu hafta içi bir gün yeniden arıcam canım
henüz belli değil alınca yazarım bende son durumu

bebişi kucagına almana 34 gün kaldı diyorrrrrr ayyyy geçti bitti nerdeyse 9 ay heeee
geri sayım başladı desene ?
nasılsın bakalım foliimmmmm ne zmndır denk gelmedikkkk

nasıl oliim kuzum, 10 kilo aldım, çocuk da kıpır kıpır gece-gündüz maşallah darısı başınıza evet geri sayımla beraber heyecan da başladı, hazırlıkları tamamlamaya çalışıyorum, yalnız olduğum için ağır ilerliyor maalesef. her şeyi kendim düşünüp karar vermeye çalışıyorum ve aynı zamanda çalışmaya da devam ediyorum. sonu güzel olacak inşallah hastane çantamı hazır etsem rahatlıycam biraz, aralık anneleri doğuma başladı çünkü 8. ayı geçen hafta doldurduk. gününü beklerse evet 30 küsur gün kaldı. . . yarın muayene var, bakalım neler oluyo içeride.
Sen sonuç için hangi gün gideceksin? sonucu yaz burdan. sonra da hemen tedavi dimi? başka neler yapıyosun?

Evet baya pahali yaa ayda 2 kutu bizimde insallah faydasi olur canim. Genetikte temiz cikar insallah cok iyi yapmissiniz herseyi onceden ogrenmek avantaj cunku bahsettigim mucizesine kavusan arkadasimda genetik yaptirmak istedi bi tersluk olmasin die pihtilasmasi benimkindende ciddi boyutta cikti ilaci omur boyu kullanmak zorundaymis ogrenmeseydi kaybedebilirdi bebegini Allah korusun. Proxeep plusi nerden almistiniz kuzum internette daha uyguna bulduk ama devvitrin.com,saglikliveguzel.com diye bi site var alisveris yaptinmi hic ordan daha once

Folikimm vakit yaklasmis kuzum bayaa hadi hayirlisiyla insallahh:)

Rabbim bir avazda aldırsın kucağına folikimmm, yorma kendini artık fazla annecıgını getırsenmı artık dıyorum yanına tek basına kalkamassın herseyın altından yavrum yaa, hem işe devam hem hazırlıklara zor olucak böyle en azından evıne geldıgınde dınlenebılırsın, yemegın hazır olur ne bilim, güçlü görün görün biyere kadar kuzum bee azcıkda sen nazlan hakedıyosun cunku :)

annem doğum başlayınca gelmeyi düşünüyor kanımca. bu konuda bir teklifim ya da ricam olmaz kimseye. bnm nazımı anam değil kocam çeker bi tek... bunu gebeliğim boyunca çok iyi anladım.

annem doğum başlayınca gelmeyi düşünüyor kanımca. bu konuda bir teklifim ya da ricam olmaz kimseye. bnm nazımı anam değil kocam çeker bi tek... bunu gebeliğim boyunca çok iyi anladım.

folık mraba cnm cok tebrıkler dogumun yaklasmıs.ıns saglıkla gelır.sogan suyunun faydasını gordun mu??

folık mraba cnm cok tebrıkler dogumun yaklasmıs.ıns saglıkla gelır.sogan suyunun faydasını gordun mu??
Tekrar merhaba, teşekkür ederim, amin
Soğan suyu denediğim dönemde (bundan 3 yıl önceydi sanırım) gebe kalma anlamında bi etkisi olmadı. Başka bi etkisi oldu mu onu da bilemiyorum, çünkü hiçbir enfeksiyon, kist, vs şikayetim, rahatsızlığım yoktu, sadece gebe kalabilmek için denemiştim ama sonuç alamamıştım...

Kendiliginden mi hamile kaldin yoksa tedaviylemi cnm?

Coook iyi anliyorum sanirim seni, fedakarlik yapmaktan beklemeye firsatida hakkida olmuyo zamanla insanin, annede babada kardeste es oluyo belli bi saatten sonra, moral bozmak yok bebiside kendinide uzme siz size yetersiniz kuzum..hata onlarda degil hata bizde her tasin altina el koymak yok artik herkes basinin caresine baksin biz nasi bakiyorsak, simdi gobusune bi slm cak asya teyzesinden birde makas al yanagindab bakim)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…