sogan kürü kullananlar

ayy canım inşallah, pek bi pozitif gördüm seni hadi Allah utandırmasın size yardımcı olurum seve seve, siz arayı açmayın yeter ki

ayy canım inşallah, pek bi pozitif gördüm seni hadi Allah utandırmasın size yardımcı olurum seve seve, siz arayı açmayın yeter ki

evet kuzum pozitifim çok şükür
eve geldiğimde balkonumda süpriz bi misafirim vardı
bi tane kumru gelmiş boş bi saksım vardı içi toprak dolu
bi güzel yuva yapmış içine
perdeyi açayım dedim bi baktım yatıyo öylece
benden korktu kaçtı 2 tane yumurtası varmış meğer kuluçkaya yatmış
ben içeri girince geri geldi kaç gündür sürekli kontrol ediyorum anne kumruyu
nasıl da sahip çıkmış yumurtalarına bırakıp gitmedi korkup
öyle işte onları görünce dedim Rabbim neyler neylerse güzel eyler

güzel yürekli arkadaşım dualrında oldugumuzu biliyorum Allah binkere razı olsun
asyamın hesabı hala pasif mi kız ugramadı hiç
aslına bakarsan asya kendi gafından dolayı kendi iptal ettirdi üyeliğini kurduğu siteyi gugıl amcada aratınca bayrak gibi burası da çıkıyodu tabi, kızcağız deşifre olayazdı nasıl da uyanmadık hiçbirimiz uyanır uyanmaz da o paylaşımı sildirip üyeliği iptal ettirmek oldu ilk işi ama bizi takip ediyo, attığımız her adımdan haberi var, gözü üstümüzde haberin olsun

ayyyy demeee

eneeee deşifre oldu ya kıgızzzzzzz ee cnm başka bi nick alıp tez gelsin o vakit

evett çoook şeker iki tane bebiş olcak ama ne zmn olcak bakalım

canım yattın herhalde sen Allah rahatlık versin iyigeceler canım
bende kaçtım ozaman yine görüşürüz bgn ne güzel denk geldik
Allaha emanet olun
yatmadım da arkadaşla yazışıyodum cepten, görmedim kusura bakma kuşum ama uyumak üzereyim zaten iş var yarın, sen de dinlen güzelce sonra devam ederiz

yatmadım da arkadaşla yazışıyodum cepten, görmedim kusura bakma kuşum ama uyumak üzereyim zaten iş var yarın, sen de dinlen güzelce sonra devam ederiz

baktım yoksun kaçtım bende zaten

estağfrullah kızz ne rezil olması mybaby nin dediği gibi çok normal hatırlamamanız okuyodum sadece yazamıyodum pek

ayyy resimdeki senin paşan mı maşallah yaaaa

Hayırlı Kandiller Dostlar
Rabbim dualarımızı kabul etsin
sağol canım seninde geçmiş kandilin mübarek olsun
dün ben kk ya ugrayamadım
Rabbim edilen dualrımızı kabul eylesin
senin cinsiyet belli oldu mu canım paşa mı geliyo prenses mi

sağol canım seninde geçmiş kandilin mübarek olsun
dün ben kk ya ugrayamadım
Rabbim edilen dualrımızı kabul eylesin
senin cinsiyet belli oldu mu canım paşa mı geliyo prenses mi
Allah razı olsun, amin.
gelecek hafta ikili test var cnm, gösterirse o zaman öğrenicez, hayırlısı olsun.

Merhaba arkadaslar ben de sogan kurune basladim hem adet duzensizligim var hemde cocuk istiyoruz. Adet olmadan basladim dayanamadim, 10gun oldu sogan suyu iceli adetim de gecikti, hamilede digiliim, ben sogan kurunu uygularken hec bir kanamam akintim olmadi sadece mide bulanttim var 5gun daha icecem dogru yoldayim ya yok bilmiyorum

ben yaptım soğan kürünü. benim tüpler tıkalı sanırım bir umut denedim.
regl döngümü etkilemedi yine aynı sürede regl oldum.
ama bilmiyorum etkisi varmı kür yaptığım sürece sivilcelerim çok azaldı. kürü bırakınca tekrar çıktılar.
sivilcelere etkisi var diye iddalı bir şey diyemem ama bana etkisi böyle oldu.
birde ilk birkaç gün gaz sıkıntısı yaşadım.

hakkınızda hayırlısı olsun kızlar, kürü kuralına uygun şekilde yapmanızı tavsiye ederim. şifa olsun.

tesekkurler, arasdirdigim kadariyla sbh akwam 1 orta boy sogani 2su bardagi klorsuz suda 5dakika kaynatip iciyorum. dogrumu?

ha ben reglimi beklemeden yaptim hemen yapmak istedim kuru o yuzden. bu yalnis sayilirmi?
Merhaba, evet ben de tam olarak bunu kastettim "kuralına uygun şekilde" derken. Sadece kürü doğru hazırlamak yetmez, doğru zamanlama da olmalı. Adet olduğun günü 1 sayıyorsun ve 7. gün küre başlıyorsun, 10 gün uyguluyorsun. Yani ovülasyon gününe yakın o ayki kür uygulamanı tamamlamış olmalısın. Yanılmıyorsam bu şekildeydi.

tesekkurler. o zaman ben kuru dayandirip regl olmami bekleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…