sogan kürü kullananlar

heemmm bebek dışında diyorsun yani :KK59: hayırlısı olsun hakkınızda canım
sanal mağaza dediğin şu sosyal medya hesaplarından mı acacaksın neler satacaksın peki
bende elden sipariş alıyorum bebek kapı süsü takı yastıgı bebek şekeri falan :KK39:
şimdi müsait değilim de yaptıklarımdan akşam atarım resim

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:MAŞALALLAH:nazar:

işte tam olarak anlamam içinde o hissi benimde çift çizgi görmem lazım:KK48:
MAŞALLAH :nazar:kan degerini almışsın sonuç süperrrr:nazar:
anlıyorum canım zaten minimum 15gün olarak hesaplayınca otomatikman yetişemiyorum:KK11:
hiç riske atmaya gerek yok inşallah dönüş reglisi ile yaptırabilirim
hoş aşılama diyorum ama tüplerim ne durumda hiç bilgim bile yok
enn soooon te ne zamndı laporoskopi olduydumda açıldı dediydiler :KK76: 2.bi film isteyebilirler :KK17:
rahim filmi diyince bile gözüm korkuyor ama :KK17:
neyse bakalım hakkımızda hayırlısı olsun
takvimini yerimmmmm kıgızzzzzzzzzzzz:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:oyhhh Maşallah teyzesine :emir_bebek::nazar::anneadayı:
sağol çiçeğim evet değerim şimdilik iyi gidiyor, Allah devamını da gösterir inşallah. doktora cuma gitmeyi düşünüyorum. sana da kolay gelsin yoğunsun epey. aşılama işini de riske atma evet yediğin hormonla kalakalırsın valla. en uygun zamanı bekle. rahim filmi de isteyeceklerdir bu arada evet.

amin canım inşallah
senin nasıl gidiyor hamilelik :anneadayı::nazar:
Iyi demek isterdim :KK43:sıkıntılı geçiyor cnm ,çift rahım olduğundan başından beri şiddetli kanamalarım vardı ..şimdide erken doğum tehlikesi ,şimdiden kasılmalarım oluyor,yınede şükürler olsun ..30a kadar gelsem içim eahatlıcam

sağol çiçeğim evet değerim şimdilik iyi gidiyor, Allah devamını da gösterir inşallah. doktora cuma gitmeyi düşünüyorum. sana da kolay gelsin yoğunsun epey. aşılama işini de riske atma evet yediğin hormonla kalakalırsın valla. en uygun zamanı bekle. rahim filmi de isteyeceklerdir bu arada evet.

canımmmm:KK74:
hep iyi devam etsin inşallahhhhhh çok güzel bir gebelik süreci geçir sağlıklı sıhhatli
sonundada sağlıkla kucagına al yavrunu canım
aynen riske atmayacagım artık döndüğümde yaptırırım
hoş bgn leke vardı biliomusun sanırım yrn regl olabilirim yada çarşamba :KK53:
ama sigara falan çok içtim bu ay sağlıgma hiç dikkat etmedim :KK43: diyet yaptım ettim
diğer aya kür mür yapr öyle giderim en iyisi hem izmirde moral motivasyonda toplar bomba gibi dönerim :confused:
rahim filmi istemiyorummmmmmmm:mad:

Iyi demek isterdim :KK43:sıkıntılı geçiyor cnm ,çift rahım olduğundan başından beri şiddetli kanamalarım vardı ..şimdide erken doğum tehlikesi ,şimdiden kasılmalarım oluyor,yınede şükürler olsun ..30a kadar gelsem içim eahatlıcam

canım benim ALLAH yardımcın olsun
fazla hareket etmiyorsun ozmn dimi,
bide erken dogumu önlemek için ilaç vs bişey kullanıyormusn peki?
inşallah sağlıkla evladını kucagına alırsın canımmm dua edicem sana

canım benim ALLAH yardımcın olsun
fazla hareket etmiyorsun ozmn dimi,
bide erken dogumu önlemek için ilaç vs bişey kullanıyormusn peki?
inşallah sağlıkla evladını kucagına alırsın canımmm dua edicem sana
My babby cnm yataktayım paso ,vc harici ..erken donemde pek bişiy vermiyorlar cnm ,kasılmalar için magnezyum kullanıyorum ..iğne oluyorum pruloton ..oyle yanı ..inş cnm inş ..asıl adını bna msj atarsan bende sana dua ederım

hep iyi devam etsin inşallahhhhhh çok güzel bir gebelik süreci geçir sağlıklı sıhhatli
ama sigara falan çok içtim bu ay sağlıgma hiç dikkat etmedim :KK43: diyet yaptım ettim
diğer aya kür mür yapr öyle giderim en iyisi hem izmirde moral motivasyonda toplar bomba gibi dönerim :confused:
Cnm rahım fılmınden B'nde korkuyordum uyutur yaptılar bişiy hissetmedi 5dk lık bışıy ,üvey kesinlikle olmalısın rahım fılmı önemli ..tahmın şeklini içini görmeden aşılama tüp falan yapılmamalı bnce..korkma hiç cnın acımayacak

My babby cnm yataktayım paso ,vc harici ..erken donemde pek bişiy vermiyorlar cnm ,kasılmalar için magnezyum kullanıyorum ..iğne oluyorum pruloton ..oyle yanı ..inş cnm inş ..asıl adını bna msj atarsan bende sana dua ederım

pruloton çok acıtıyoro_O bende tüp bebek sürecimde 3 defa vurulmuştum
ama kuzucugun için, acısına katlanacaksın mecbur bu günleri unutturacak çok guzel günleriniz olacak inşallah :KK36:
AMin canım çok tşk yazarım ismimi tabi seninki feride diye biliyorum dogru dimi:KK48:
bi ara dua listesi yapmıştık ya ordan aklımda öyle kalmış:KK64:

Cnm rahım fılmınden B'nde korkuyordum uyutur yaptılar bişiy hissetmedi 5dk lık bışıy ,üvey kesinlikle olmalısın rahım fılmı önemli ..tahmın şeklini içini görmeden aşılama tüp falan yapılmamalı bnce..korkma hiç cnın acımayacak

canımcım bende daha önce cektirdim uyutularak izmirde 2012 yada 2013 yılında olabilir emin değilim :KK64:
şimdi samsunda nerde çektirsem napsam diye kara kara düşündüğüm o asıl
yine uyutularak çeken bi merkez bulmam lazım tabi önce aşılama doktoruyla görüşmek lazım:KK76:
çünkü ozmn hsg de tek tüp tıkalı çıkmıştı sonra laporoskopi oldum açıldı denmişti
son durum ne bende merak ediyorum dediin gibi tüpler kapalıysa aşılamanın ne anlamı kalıyorki :KK43:

pruloton çok acıtıyoro_O bende tüp bebek sürecimde 3 defa vurulmuştum
ama kuzucugun için, acısına katlanacaksın mecbur bu günleri unutturacak çok guzel günleriniz olacak inşallah :KK36:
AMin canım çok tşk yazarım ismimi tabi seninki feride diye biliyorum dogru dimi:KK48:
bi ara dua listesi yapmıştık ya ordan aklımda öyle kalmış:KK64:

canımcım bende daha önce cektirdim uyutularak izmirde 2012 yada 2013 yılında olabilir emin değilim :KK64:
şimdi samsunda nerde çektirsem napsam diye kara kara düşündüğüm o asıl
yine uyutularak çeken bi merkez bulmam lazım tabi önce aşılama doktoruyla görüşmek lazım:KK76:
çünkü ozmn hsg de tek tüp tıkalı çıkmıştı sonra laporoskopi oldum açıldı denmişti
son durum ne bende merak ediyorum dediin gibi tüpler kapalıysa aşılamanın ne anlamı kalıyorki :KK43:
Ismim feriha cnm ..cnm çoğu özel uyutacak çekiyor zaten ..inş sıkıntı olmaz ,sen baya işlem olmuşsun ama belli olmuyor bu işler ,ozaman kapalıdır şimdi çektireceğinde açık çıkar tüpün ,tekrar olman da fayda var hatta tekrar lakaroskopi bile gerekebilir ...
Ama bunları kesin yaptır cnm ..sonra hamilelikte paranoyak oluyorsun ..
Bnm başından beri kanamam var mesela ,ben çift rahım olduğumu öğrenmesem bu rahatlığım olmazdı ..rahım şekile itibariyle kanamaya açık yanı ..misal içerde senin yapışıklık varsa tüp yada aşılama bi işe yayarmı..
Hamıle kalmakla bitmiyorki ..en baştan rahimini elden geçirtte sonra rahat hamılelik geçirebilesin ..

cnm şimdi bu konuda sana net gün vermem tabii ki imkansız. şöyle ki klomen ya da iğne kullanıcaksın yumi geliştirmek için ve overlerin nasıl cevap verecek bu önemli, aşılamaya kadarki gün sayısının belirleyicisi overlerin yani. normal ilerlediğini düşünürsek adetin başladığı günü 1 sayarak 14-15 gün eklersen ortalama aşılama gününü kestirebilirsin. ama overlerin tepkisine göre 3-5 gün daha erken / geç olabilir. yardımcı olabildim umarım. :KK54:

heemmm bebek dışında diyorsun yani :KK59: hayırlısı olsun hakkınızda canım
sanal mağaza dediğin şu sosyal medya hesaplarından mı acacaksın neler satacaksın peki
bende elden sipariş alıyorum bebek kapı süsü takı yastıgı bebek şekeri falan :KK39:
şimdi müsait değilim de yaptıklarımdan akşam atarım resim

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::nazar:MAŞALALLAH:nazar:

Bulantıların bi başlasın :)ozaman görün kızgın kuma atlamayı :KK66:inş inş

E artık sıra sende:)inş olucak olucak ,

:KK48:ilahi, daha pirinç tanesi kadar bile değil ama kısmeti açık maşallah çocuğun talibi çok :KK45: büyüyünce güçleri birleştirip pilav yaparız bu pirinçlerden :KK53:

ama resımlerı at sen yınede çevremde yaptırcak edecek olan olursa gosterırım sıparıs alırım senın adına kargolarsın öle yaparız

Son düzenleyen: Moderatör:

Feridemm canım Rabbim sağlıkla sıhhatle kavuştursun ınsallah bebısıne, vakitlice aldırsın kucağına, sık dışını verme canını kuzum, oyle bi melek ıcın değer dimi herseye :)

Hee devrem bende dıyete gırdım buarada zumbaya gıdıyorum, sıgarayı bıraktım kıloda verdımmı bebiş çalışmaları gonkk sesıylen baslar :)

Ismim feriha cnm ..cnm çoğu özel uyutacak çekiyor zaten ..inş sıkıntı olmaz ,sen baya işlem olmuşsun ama belli olmuyor bu işler ,ozaman kapalıdır şimdi çektireceğinde açık çıkar tüpün ,tekrar olman da fayda var hatta tekrar lakaroskopi bile gerekebilir ...
Ama bunları kesin yaptır cnm ..sonra hamilelikte paranoyak oluyorsun ..
Bnm başından beri kanamam var mesela ,ben çift rahım olduğumu öğrenmesem bu rahatlığım olmazdı ..rahım şekile itibariyle kanamaya açık yanı ..misal içerde senin yapışıklık varsa tüp yada aşılama bi işe yayarmı..
Hamıle kalmakla bitmiyorki ..en baştan rahimini elden geçirtte sonra rahat hamılelik geçirebilesin ..

evet canım laporoskopi olduydum işte tıkalı diye ama yeni durum ne bilmiyorum
bide tüp bebek öncesi yani 2014 nisan ayında histeroskopide oldum
ondada polip varmış rahim duvarında o alınmıştı ama onun dışında bi problem yoktu
baya bişiler yaşadım Allah daha fazla aratmasın canım
bazen yoruluyorum düşünürken bile uzak geliyor herşey bi an toparlanıp sabret diyorum kendime
yeniden umutlarım yeşeriyor yeniden üzlüyorum sonra tekrar böyle böyle bi şekilde zaman akıp gidiyor işte:KK51:
dediğin gibi sadece hamile kalmakla bitmiyor Rabbim hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin

Kızcelerım onlıne alısverıs mağazam açılmış durumda, üye oluven gari hepinizi bekleyipduru olucuunn :)) ilk alışverişlerinizde indirim kuponu şansını kaçırman :) www.kalitekazani.com sitemin adı sıradaki halayı mağaza açılışımız ıcın cekıyok hadi bakamm sıralanın aheyyy aheyyy aheyyy:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Mybabym siteyi incele kuzum, yapıp satmalık tipinde değil pek.ama resımlerı at sen yınede çevremde yaptırcak edecek olan olursa gosterırım sıparıs alırım senın adına kargolarsın öle yaparız

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: aheyyy aheyyyyyyyy aheyyyyyyyyyyyyy tiliiiii tii tiiii teyy teyyyyyyyyyyy :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
hayırlı ugurlu olsun bol kazançlı olsun canım siten :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kız sitede yok yok valla :KK73:
çok sağol canım bende bi sayfa açmayı düşünüyorum artık işi büyütmeye karar verdim
bak kapı süslerimeeee:KK36: 2015-01-24 20.15.10.jpg 2014-11-16 17.18.50.jpg 2015-01-29 11.41.19.jpg 2015-01-18 15.54.42.jpg 2015-01-18 16.00.30.jpg 2015-01-24 20.15.29.jpg

Hee devrem bende dıyete gırdım buarada zumbaya gıdıyorum, sıgarayı bıraktım kıloda verdımmı bebiş çalışmaları gonkk sesıylen baslar :)

ohhhhh :KK6::KK6::KK6::KK6:zumba zumbaaaa zumbaaa zumbaaa dıpp tıss dıp tıssss:KK47: 300 500 gitsin yağlar erisin göbekler gelsin bebekler :KK73::KK73::KK73:

anammm çift rahmin mi var bacım senin :KK57: bilmiodum. bu nasıl oluyo, iki rahmin birbiriyle bitişik mi? ikisi de aktif olarak çalışıyor mu yani? kanamanın sebebi çift rahmin olması mı? nasıl bi bağlantı var kanamalarla? o_O 3 ay sabret, dua et cnm, Allah yardmcımız olsun.

Kızcelerım onlıne alısverıs mağazam açılmış durumda, üye oluven gari hepinizi bekleyipduru olucuunn :)) ilk alışverişlerinizde indirim kuponu şansını kaçırman :) www.kalitekazani.com sitemin adı sıradaki halayı mağaza açılışımız ıcın cekıyok hadi bakamm sıralanın aheyyy aheyyy aheyyy:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Mybabym siteyi incele kuzum, yapıp satmalık tipinde değil pek.ama resımlerı at sen yınede çevremde yaptırcak edecek olan olursa gosterırım sıparıs alırım senın adına kargolarsın öle yaparız
tilitiltilililililtlilililtlitititiilililili :KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

anammm çift rahmin mi var bacım senin :KK57: bilmiodum. bu nasıl oluyo, iki rahmin birbiriyle bitişik mi? ikisi de aktif olarak çalışıyor mu yani? kanamanın sebebi çift rahmin olması mı? nasıl bi bağlantı var kanamalarla? o_O 3 ay sabret, dua et cnm, Allah yardmcımız olsun.
Cnm rahmim y harfi şeklinde ikiye ayrık ..çift rahmimden dolayı kanamam oluyor ..alan dar olduğu için erken doğum riskim var malesef :KK43:

evet canım laporoskopi olduydum işte tıkalı diye ama yeni durum ne bilmiyorum
bide tüp bebek öncesi yani 2014 nisan ayında histeroskopide oldum
ondada polip varmış rahim duvarında o alınmıştı ama onun dışında bi problem yoktu
baya bişiler yaşadım Allah daha fazla aratmasın canım
bazen yoruluyorum düşünürken bile uzak geliyor herşey bi an toparlanıp sabret diyorum kendime
yeniden umutlarım yeşeriyor yeniden üzlüyorum sonra tekrar böyle böyle bi şekilde zaman akıp gidiyor işte:KK51:
dediğin gibi sadece hamile kalmakla bitmiyor Rabbim hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: aheyyy aheyyyyyyyy aheyyyyyyyyyyyyy tiliiiii tii tiiii teyy teyyyyyyyyyyy :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
hayırlı ugurlu olsun bol kazançlı olsun canım siten :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kız sitede yok yok valla :KK73:
çok sağol canım bende bi sayfa açmayı düşünüyorum artık işi büyütmeye karar verdim
bak kapı süslerimeeee:KK36:Eki Görüntüle 1503607 Eki Görüntüle 1503609 Eki Görüntüle 1503610 Eki Görüntüle 1503612 Eki Görüntüle 1503613 Eki Görüntüle 1503614

ohhhhh :KK6::KK6::KK6::KK6:zumba zumbaaaa zumbaaa zumbaaa dıpp tıss dıp tıssss:KK47: 300 500 gitsin yağlar erisin göbekler gelsin bebekler :KK73::KK73::KK73:
Cnm insan olana kadar okadar umutsuz oluyorkiii ..seni çok iyi anlıyorum ..ama oluyor :)olmada bnm olmazdı:)olucak inş olucak sen ismini yazmadın bna

X