sogan kürü kullananlar

Arkadaşlar merhaba.... Siteye yeni üye oldum ben ama uzun zamandır dışardan takip etmekteyim.bende Ekim ayında dış gebelik geçirdim.ardından rahim filmi çektirdim şükürler olsun bi sorun yok dedi doktor ama 5 aydır deniyoruz bebiş olmadı bu ay soğan kürü yaptım şimdi incir kürü yapıyorum eşimede keçiboynuzu kürü...:nazar:

Canım benim umudunu asla kaybetme lütfen:KK50:
bak ben tüp bebek topiğinde ne hikayeler okudum bir bilsen inan onları okuyunca kendimi şanslı hissediyorum,sende öylesin..!
ne sorunları olan insanlar var ama öyle inançlılar ki hep olacagına inanıyorlar.çok da güzel yapıyorlar bu umut bizi hayalimize kavuşturacak birgün
2 denemede olmadı diye 3 de 4 de olmucak değil ya.bugün olmadı diye yarın olmucak değil ya dimi ama :KK34:
evet çok acı çekiyoruz çok hasret çekiyoruz içimiz gidiyor her bebek gördüğümüzde her anneyi evladıyla gördüğümzde:KK14:
ama bizimde sınavımız bu elimizden geleni yapıyoruz Rabbim elbet bizimde mukafatımızı verecektir canım
beybisim seni çok ama çok iyi anlıyorum neler hissettiğini biliyorum bende her adet oldugumda sanki hiç bida olmucakmış gibi üzülüp ağlıyorum
ama yeniden toparlanıyorum,toparlanmak zorundayım ZORUNDAYIZ eger biz güçlü olmazsak bebişlerimize kavuşmamız daha zor olacaktır
moralimize ve sağlımıza dikkat etmeliyiz... Rabbim tez zamanda Evlat hasreti çeken kim varsa müjdelesin evlatlarını hayırlısıyla.
Bugün daha iyimisin:KK34:?

anladım canım. hadi bakalım o gelişen 1 yumurta bebiş olsun inşallah sonrasında:KK16:
bizde de morfoloji sorunu var.peki snn eşinde sorun neydi de düzeldi canım ve nasıl düzeldi?
Rabbim yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz inşallah:KK34:

amin canım inşallah.ileri derecede varikosel vardı.ameliyat öncesi hızlı sperm mi &53 dü sperm konsantrasyonu 14 milyondu.ameliyat olmasanda çocun olur dedi dr ama geç olur dedi.ameliyat oldu hareket %70 e sayı:20milyona yükseldi.vitamin ilaçları kullandı ve keçiboynuzu kürü uyguladık canım.şimdi 7-8 dr da doğal yoldan çocunuz olur diyor.bizde bekliyoruz.bakalım.nasip inşallah.

amin canım inşallah.ileri derecede varikosel vardı.ameliyat öncesi hızlı sperm mi &53 dü sperm konsantrasyonu 14 milyondu.ameliyat olmasanda çocun olur dedi dr ama geç olur dedi.ameliyat oldu hareket %70 e sayı:20milyona yükseldi.vitamin ilaçları kullandı ve keçiboynuzu kürü uyguladık canım.şimdi 7-8 dr da doğal yoldan çocunuz olur diyor.bizde bekliyoruz.bakalım.nasip inşallah.

inşallah dr ların dedikleri gibi olur canım çok bekletmeden gelir bebişin
en azından ameliyat olunca yükselme elde etmişsiniz bu da iyi bişey
normal olmazsada aşılama falan yaptırırsın olmadı :KK34:
güzel haberler vermen dileğiyle iyigeceler:KK3:

Arkadaşlar merhaba.... Siteye yeni üye oldum ben ama uzun zamandır dışardan takip etmekteyim.bende Ekim ayında dış gebelik geçirdim.ardından rahim filmi çektirdim şükürler olsun bi sorun yok dedi doktor ama 5 aydır deniyoruz bebiş olmadı bu ay soğan kürü yaptım şimdi incir kürü yapıyorum eşimede keçiboynuzu kürü...:nazar:
mrb rahim filmi cekilmesi nasil oluyor acaba agri aci hissediliyor mu

merhaba hoşgeldin aramıza :KK16:
geçmiş olsun dış gebelik geçirmişsin
İnşallah tekrar sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın canım
Hsg de de sorun çıkmamış ee ozaman kürler şifan olsun inşallah :KK34:
mrb rahim filmi cekilmesi nasil oluyor acaba agri aci hissediliyor mu

ben uyuttulup çektirdim bişey anlamadım
narkozsuz da agrı eşiğine göre değişiyor kimi çoka cıdı diyor kimi bişey hiseetmedim diyor
sen nerde çektirceksin ?

merhaba hoşgeldin aramıza :KK16:
geçmiş olsun dış gebelik geçirmişsin
İnşallah tekrar sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın canım
Hsg de de sorun çıkmamış ee ozaman kürler şifan olsun inşallah :KK34:

ben uyuttulup çektirdim bişey anlamadım
narkozsuz da agrı eşiğine göre değişiyor kimi çoka cıdı diyor kimi bişey hiseetmedim diyor
sen nerde çektirceksin ?

Ben bir senelik evliyim cocugum yok hic jinekologa altdan muayene gitmedim acaba film cekermi gozum korkuyo cocugumuz olmuyor cok uzgunum adet duzendizliyim falan var tavsiye edebileceginiz hasyane ve doktorunuz varmi acaba tesekkurler

Ben bir senelik evliyim cocugum yok hic jinekologa altdan muayene gitmedim acaba film cekermi gozum korkuyo cocugumuz olmuyor cok uzgunum adet duzendizliyim falan var tavsiye edebileceginiz hasyane ve doktorunuz varmi acaba tesekkurler

öncelikle bir jinekologa gidip muayene olmanız şart
adetin 2.günü de bazı hormon tahlilleri yaptırmanız gerekiyor, hsg sonraki basamak aslında
eşinizde spermiyogram testi yaptırmalı mutlaka
bazen ihmal edilen bu testler size zaman kaybettirir ve sonuca geç ulaşırsınız
en azından sorunun ne oldugunu öğrenip ona göre bir yol çizersiniz

kendimden örnk veriyim eşim 1 sene hiç test vermemişti hep ben gitmiştim dr a bişey yok diyorlardı meger sorun varmış eşimde de
geçen ay tüp bebek denedik 4 yıldır ugraşıyoruz ve malesef tüp bebek te tutmadı
siz daha yolun çok başındasınız tek yapmanız gereken adım adım ilerlemek :KK34:
bunun içinde kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir dr bulmak
nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama illaki size yardımcı olabilecek bir dr bulursunuz
Allah hayırlı doktorlarla karşılaştırsın

adetin 2.günü de bazı hormon tahlilleri yaptırmanız gerekiyor, hsg sonraki basamak aslında

kendimden örnk veriyim eşim 1 sene hiç test vermemişti hep ben gitmiştim dr a bişey yok diyorlardı meger sorun varmış eşimde de
nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama illaki size yardımcı olabilecek bir dr bulursunuz

Cok tesekkur ederim istanbulda yasiyorum evlenip turkiyeye tasindim istanbuldayiz ama bildiyinm bi doktor bi hastaneyok arasdiriyorum sitede kafam cok karismis durumda cok korkuyorum ya olmazsa diye acayip korkuyorum

:KK9::KK9:

Cok tesekkur ederim istanbulda yasiyorum evlenip turkiyeye tasindim istanbuldayiz ama bildiyinm bi doktor bi hastaneyok arasdiriyorum sitede kafam cok karismis durumda cok korkuyorum ya olmazsa diye acayip korkuyorum

istanbulda ne taraftasın peki?

Selamkun aleykum men geldimcanlarim mybaybi folikim hisarim hilalim asyam baybisim. nukram ecem nasilsiniz :KK16:

Merhaba kızlar rahim filmi için doktorum uyuttu beni o yüzden bişe hissetmedim. Biraz zorladım dedi doktor biraz yapışıklık varmış açıldı dedi bakalım 6 ay olmazsa doğal yoldan gel dedi

inşallah dr ların dedikleri gibi olur canım çok bekletmeden gelir bebişin
en azından ameliyat olunca yükselme elde etmişsiniz bu da iyi bişey
normal olmazsada aşılama falan yaptırırsın olmadı :KK34:
güzel haberler vermen dileğiyle iyigeceler:KK3:

sağolasın canım klomen ve çatlatma iğnesiyle doğal yoldan hamile kalmıştım ama boş gebelik oldu.kürtaj oldum.sonrasında eşimin değerleri için iyi dedi dr lar ilaca gerek yok 6 ay deneyin dediler.kürtaj sonrası bu ay 2.denememiz canım bakalım inşallah 6 temmuz adet günüm bekliyorum.Allahım herkese hayırlısını versin inşallah.

Hepinizi çok özledim yenı dondum memleketımden, iyide geldi neden sınava 1 ayım kala apar topar gıtmek zorunda kaldıgımı bıle unutturdu afacan yegenım:) toparlandım cok sukur, kanamam devam edıyor hala ama normalmiş. topiği telden takıbıde bırakmadım bu arada yazamıyordum ama okuyordum, folık topiktekı elım oldu bu surede sagolsun :) hısarım saglıkla sıhhatle buyut ınsallah bebısını, sercemm az kaldı vuslata heyecan tavan yapmıstır :) mybabymm devremmm sen cok guclu bırısın bana gore gıpta ederek okuyorum yazdıklarını, ben dıbe vurmustum zor oldu zor geldi bu sefer.folıkımm senınde takıbındeyım ınsallah guzel haberlerle gelırsın aramıza kuzm.nukram selserly duha duacıcegı ecem ve topiğe yenı gelen taze kanlar hepinize kocaman slmlar ben denız topiğin delisi asya :)

canım benim çok şaşırdım ve üzüldüm.benim de çok iyi gitmiyor biliyorsun.sabret canım üzülme de kolay hamile kalasın inş.
geçen sağlık ocağındaki doktor demiş ki eşime bu ilk 3 ay tamamen allaha kalmış.siz naparsanız yapın düşeceği varsa düşer demiş.bi de ilk aylarda sorun çıkıyorsa demek ki o bebekte anomali varmış.sen yine bi araştır sebebi olabilir.senden kaynaklı olabilir.hiçbir sebep olmayabilir de.yarın iyi olduğunda yaz :KK43:

Inanin haberinizi uzgunn gunerinizi okuyunca cok uzuldum Rabbim her ikinizinde boslugunu doldursun cok uzucldum insallah en kisa zamanda gelir melekleriniz

hep iyi ol bundan sonra inşallaaah canım benimm ALLAHım her şeyin hayırlısını versin sana.
evt bende merak ettim asyayı kürtaj oldumu acaba hay ALLAhm ya çok üzüldüm onada
benimde 1 haftam kaldı sayılır 9 haziranda doğum nasipse mybabyiim bazen ağrılarım oluyo işte yatıyorum bu aralar hep ALLAH tez zamanda sanada yaşatsın

kurban olurum sana uzulme sakın uzulme sen:KK43:bızım meleklerımız beraber gelcekler demekkı annesı uzulme hepsi gececek ben bunu cok ıyı bılıyorum en azndan o heycanı yasadın sen bensee sadece hayal kurup mutlu oluyorum.. rabbım en en kısa zamanda kavustursun bebegıne.dıkkat et kendını yorma dınlen sen kendıne cok ıyı bakkı rabbımde annesıne kavustursun o kucuk melegı.... ne demsem bos demıycem bunlar bos konusmalar degıl rabbım ıkıncıyıde ucuncuyude nasıp etsın sana sabredelım dua edelım o bıseyı dolastırır ayagımıza.. güclü ol vardır bı hayır de yoluna devam et seni tanımasamda gercek hayatta acını burdan hıssettım iyikide varsın allah yardımcımız olsun...

merak ediyoruz seni canimm umarim iyisindir.

Hepinize ayrı ayrı tesekkur ederım nukramında yazısı vardı benı cok duygulandıran bulamadım. bebegımın kalbının durdugunu ogrendıgımın ertesı gunu kurtaja aldılar hayatımın en zor gecesı ve gunuydu o gece sanırım Rabbım beterınden saklasın ınsallah hepımızı.sabahın ılk saatlerınde dogumhanenın onunde dr la konustum dırek kurtaja alınmadım 2 agızdan 1 vajıdan ılac verdıler ogleden sonraya kadar ıcımde parcaladılar bebegımı, saat 3e kadar kanamamda basladı sonrasında narkoz verılıp kurtaja alındım ayılırkende herkesı aglatmısım sanırım, bebegımı almasınlar anne dıye bagırarak uyanmısım, lohusa servısınde yatıyordum ve yanıbasımda yenı dogan bebekler aglıyorlar cok zor bır ımtıhandı o gunki ımtıhanım, Rabbim layıkıyla cıkabılmeyı nasıp etmıstır ınsallah.ınsan gurbette boyle zamanda en cok annesını arıyor kendımı oyle garıp hıssettımkı annemı yanımda goremeyınce ama gectı cok sukur.

Asyaam canim yasadiklarin beni aglatdi bitanem Rabbim o yasadiklarini sana en kisa zamanda unutduracak bir evlat nasib etsin insallah. cok cok uzuldum ama insallah en kisa surede senin icin halaylar cekicez bu sefer 9 ayinda da halay cekicez sen dogurucaksin bizde halaya durucaz insallah amin

X