sogan kürü kullananlar

Cok tesekkur ederim istanbulda yasiyorum evlenip turkiyeye tasindim istanbuldayiz ama bildiyinm bi doktor bi hastaneyok arasdiriyorum sitede kafam cok karismis durumda cok korkuyorum ya olmazsa diye acayip korkuyorum

malesef korksakta bu bizim seçimimiz değil canım kader kısmet
sen şimdi öncelikle dediğim gibi bir doktora git test sonuçlarına göre değerlendirelim durumunu
şimdiden ya olmazsa diye endişe etme daha hiçbirşey denememişsin ne ilaç ne aşılama ne yumurta takibi ne tüp bebk
bu yüzden rahat ol... Allah ın izniyle herşeyin bir çaresi bulunur Rabbim dermansız dert vermesin

Selamkun aleykum men geldimcanlarim mybaybi folikim hisarim hilalim asyam baybisim. nukram ecem nasilsiniz :KK16:

aleykümselam gebe hatun:KK49: nassın :))

Merhaba kızlar rahim filmi için doktorum uyuttu beni o yüzden bişe hissetmedim. Biraz zorladım dedi doktor biraz yapışıklık varmış açıldı dedi bakalım 6 ay olmazsa doğal yoldan gel dedi

canım geçmiş olsun.çok şükür açılmışhsg sonrası ilk aylar şansın artıyor biliyorsun
umarım seninde mucizen hemen gelir Rabbim yardımcınız olsun

Kizlar inanin folikede yazdim 9 yil sonra benim amca kizim hamile kaldi kendiliynden neler etdiler nne amelyatlar oldullar inanin 9 yilda bir kez olsun hamile kalamdi ama dun haberini yazdi hamileyim diye nasil sevindim yoldaydim esimle esime sarildimm sevinerek milletin ortasinda Ben nevruz bayraminda onun kapisina gitdim habersiz emzik bagladim niyyet etdim baglayarkenn bu bayramdan gelen yila kadar hamile haberini duyalim dedim hep sizle beraber onada dua etdim sukur Rabbim dualarimizi kabul etdi simdi sizlere niyyetim budur INSALLAH BU BAYRAMDAN RAMAZANDAN GELEN YIL RAMAZANA KADAR EVLATLARINIZ OLUR AMINNN.insallah bende evladimi sagsalim kucagima alayim Rabbim herkese mitluluklar nesib etsin amin

Hepinize ayrı ayrı tesekkur ederım nukramında yazısı vardı benı cok duygulandıran bulamadım. bebegımın kalbının durdugunu ogrendıgımın ertesı gunu kurtaja aldılar hayatımın en zor gecesı ve gunuydu o gece sanırım Rabbım beterınden saklasın ınsallah hepımızı.sabahın ılk saatlerınde dogumhanenın onunde dr la konustum dırek kurtaja alınmadım 2 agızdan 1 vajıdan ılac verdıler ogleden sonraya kadar ıcımde parcaladılar bebegımı, saat 3e kadar kanamamda basladı sonrasında narkoz verılıp kurtaja alındım ayılırkende herkesı aglatmısım sanırım, bebegımı almasınlar anne dıye bagırarak uyanmısım, lohusa servısınde yatıyordum ve yanıbasımda yenı dogan bebekler aglıyorlar cok zor bır ımtıhandı o gunki ımtıhanım, Rabbim layıkıyla cıkabılmeyı nasıp etmıstır ınsallah.ınsan gurbette boyle zamanda en cok annesını arıyor kendımı oyle garıp hıssettımkı annemı yanımda goremeyınce ama gectı cok sukur.

bence sende en az benim kadar güçlüsün
yazdıklarını okurken içim gitti asyacanım
o gün geldi aklıma benimde negatifi aldıgım gün
^^ sadece sana sarılıp ağlamak istiyorum^^ yazdıgında hıçkırıklara boguldum satırların içinde
Rabbim bu üzüntünü unutturacak başka üzüntüler vermesin inşallah
Kandil günü öyle çok dua ettim ki hepimize Allah ım dualarımı kabul etsin inşallah
ARAMIZA döndüğün için çok mutluyum topiğimizin delikızı asyası bebakbiyosu cankızı :KK16::KK16::KK16:
gel bi sarılayım sana ösledimmm:KK48::KK48::KK48::KK48:

şimdi gelelim sana bi kaç tavsiye vermeye yeniden böyle şeyler yaşamaman için
bi kaç testi yaptırman konusunda ısrar ediyorum
1.genetik testler (eşin ve sen)
2.trombofili paneli( pıhtılaşmaya bakıyorlar)
pıhtışaşma varsa bebek beslenemiyor bunun içinde iğne kulanıyorsun 9 ay boyunca mesela
belki sende de bu gibi bişey olmuş olabilir canım lütfen herşeyini eksiksiz yaptır
senin tekrar üzülmeni asla ama asla istemiyorum
ne olur yanlış anlama beni senin iyiliğin için diyorum anlıyorsun değilmi:26:

^^ sadece sana sarılıp ağlamak istiyorum^^ yazdıgında hıçkırıklara boguldum satırların içinde
Kandil günü öyle çok dua ettim ki hepimize Allah ım dualarımı kabul etsin inşallah
ARAMIZA döndüğün için çok mutluyum topiğimizin delikızı asyası bebakbiyosu cankızı :KK16::KK16::KK16:

pıhtışaşma varsa bebek beslenemiyor bunun içinde iğne kulanıyorsun 9 ay boyunca mesela
belki sende de bu gibi bişey olmuş olabilir canım lütfen herşeyini eksiksiz yaptır

evet anlıyorum :KK1:

Hepinizi çok özledim yenı dondum memleketımden, iyide geldi neden sınava 1 ayım kala apar topar gıtmek zorunda kaldıgımı bıle unutturdu afacan yegenım:) toparlandım cok sukur, kanamam devam edıyor hala ama normalmiş. topiği telden takıbıde bırakmadım bu arada yazamıyordum ama okuyordum, folık topiktekı elım oldu bu surede sagolsun :) hısarım saglıkla sıhhatle buyut ınsallah bebısını, sercemm az kaldı vuslata heyecan tavan yapmıstır :) mybabymm devremmm sen cok guclu bırısın bana gore gıpta ederek okuyorum yazdıklarını, ben dıbe vurmustum zor oldu zor geldi bu sefer.folıkımm senınde takıbındeyım ınsallah guzel haberlerle gelırsın aramıza kuzm.nukram selserly duha duacıcegı ecem ve topiğe yenı gelen taze kanlar hepinize kocaman slmlar ben denız topiğin delisi asya :)

bundan sonra burdayız hepbirlikteyizzz:KK19::KK19::KK19::KK19:
yeappppp yupppiii....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
daha da iyi olcaksın Allah ın izniyle toparlanıcaz hep birlkte tamam mı:KK34:

Hosbuldum mybaybim canim:))

Kizlar inanin folikede yazdim 9 yil sonra benim amca kizim hamile kaldi kendiliynden neler etdiler nne amelyatlar oldullar inanin 9 yilda bir kez olsun hamile kalamdi ama dun haberini yazdi hamileyim diye nasil sevindim yoldaydim esimle esime sarildimm sevinerek milletin ortasinda Ben nevruz bayraminda onun kapisina gitdim habersiz emzik bagladim niyyet etdim baglayarkenn bu bayramdan gelen yila kadar hamile haberini duyalim dedim hep sizle beraber onada dua etdim sukur Rabbim dualarimizi kabul etdi simdi sizlere niyyetim budur INSALLAH BU BAYRAMDAN RAMAZANDAN GELEN YIL RAMAZANA KADAR EVLATLARINIZ OLUR AMINNN.insallah bende evladimi sagsalim kucagima alayim Rabbim herkese mitluluklar nesib etsin amin

canım hepimiz elimizden geldiğince çabalıyoruz bu yolda
dualar ediyoruz dilekler diliyoruz ama işte Rabbim ol demeden olmuyo
9 yıl sonrada olsa bu mutluluga sahip olmuş kuzenin ne güzel
darısı bize olsun inşallah
Allah ım sanada sağ salim ogluna kavuşmayı nasip etsin
iyi yürekli serçecik :KK48:

Canım benım yanlıs anlama olurmu bu dedıgın testlerı yaptırmadan gebe kalmaktan korkuyorum artık aslında.dr um ılk adetımde esımle bırlıkte gelmemı soyledı genetık tahlıller ıcın arastırma hastenesıne yonlendırıcekmıs bızı.aynı seylerı tekrar yasamak ıstemıyorum artık.ılkınde hıc uzulmemısım ben aslında dırek dusuk yaparken ogrendıgm ıcın hamılelıgı, ama bu baska acıttı ıcımı, tarıfı yok kuzum Rabbim kımsenın kucagını bos bırakmasın ınsallah.tıbbı testlerım bıttıkten sonrada manevı recetelere devam Allahın ıznıyle, yenı bırsey daha duydum memlekete gıttıgımde halk arasında 'boylama, hamaylı, sübyani' diye tabır edılıyormus anne adayı sureklı dusuk yasıyorsa bebeklerı tutunamıyorsa boylama denılen ferman seklınde bır dua tasıyrmus boynunda bebegı oldugundada bebegının boynuna takıyormuş, caminin hocasına danısmak ıcın gıttım nedır ne degıldır dıye, drun testlerınızı yapsın sıkıntınız nedır ogrenelım ondan sonra yapılacak bıseyler varsa yaparız dedi, ama bunların hepsı Rabbimin sana ıkramı dedi, cok rahatlattı beni.

Asyaam canim yasadiklarin beni aglatdi bitanem Rabbim o yasadiklarini sana en kisa zamanda unutduracak bir evlat nasib etsin insallah. cok cok uzuldum ama insallah en kisa surede senin icin halaylar cekicez bu sefer 9 ayinda da halay cekicez sen dogurucaksin bizde halaya durucaz insallah amin

Serçemm canım benım kuzenıne cok sevındım gercekten, Aminn dıyorum guzel duana canım, doguma gırerken elındekı lıstende bızlerde olalım inşallah kuzum.Yasadıklarım benım ıcın zordu ama Rabbim tasıyamayacagı yuku yuklemezmıs kuluna sabrınıda verıyor cok sukur :) guzel yureklı ayparam benim :)

itiraf ediyosun demek :KK73:

Daha fazla ıcımde tutamiciiim gari :))

bundan sonra burdayız hepbirlikteyizzz:KK19::KK19::KK19::KK19:
yeappppp yupppiii....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
daha da iyi olcaksın Allah ın izniyle toparlanıcaz hep birlkte tamam mı:KK34:

İnşallah kuzucum zaten hıc bırakmadımkı bu kokusmus sogan topiğini :) hergun gırıp okuyordum sızlerı napıyonuz ne edıyonuz dıye :)

Canım benım yanlıs anlama olurmu bu dedıgın testlerı yaptırmadan gebe kalmaktan korkuyorum artık aslında.dr um ılk adetımde esımle bırlıkte gelmemı soyledı genetık tahlıller ıcın arastırma hastenesıne yonlendırıcekmıs bızı.aynı seylerı tekrar yasamak ıstemıyorum artık.ılkınde hıc uzulmemısım ben aslında dırek dusuk yaparken ogrendıgm ıcın hamılelıgı, ama bu baska acıttı ıcımı, tarıfı yok kuzum Rabbim kımsenın kucagını bos bırakmasın ınsallah.tıbbı testlerım bıttıkten sonrada manevı recetelere devam Allahın ıznıyle, yenı bırsey daha duydum memlekete gıttıgımde halk arasında 'boylama, hamaylı, sübyani' diye tabır edılıyormus anne adayı sureklı dusuk yasıyorsa bebeklerı tutunamıyorsa boylama denılen ferman seklınde bır dua tasıyrmus boynunda bebegı oldugundada bebegının boynuna takıyormuş, caminin hocasına danısmak ıcın gıttım nedır ne degıldır dıye, drun testlerınızı yapsın sıkıntınız nedır ogrenelım ondan sonra yapılacak bıseyler varsa yaparız dedi, ama bunların hepsı Rabbimin sana ıkramı dedi, cok rahatlattı beni.

canım bende duydum o dediğin şeyi ama sanmıyorum sende öyle bişi olsun, ne biliyim bence tıbbı bi sebebi vardır:26:
siz dediğin gibi testlerinizi yaptırında geriside hallolur inşallah Allah ın izniyle
bak cami hocasıda aynı şeyi demiş zaten, ne zaman gideceksin dr a belli mi?

ayyyy Allah mı söyletti dicektim de yoo ben söylettim :KK53: hem de zorla :KK52:

:KK53::KK53::KK53:şaka mıısn kıgızzz sennn
aaa bu arada sen fsh diyince dün testlerime baktım
benimde 6 7 8 arasında seyir ediyormuş hep
bende çok iç acıcı değilim ha ne dersin ?

Folikk mybabyının ustune oynuyor gibisin :) cok muzur gördüm bugun seni :)

evet kuzum valla muzurluk yapıyoo
hani bebelerinin hatrı olmasa ben biliyom ona yapcagımıda :KK47: neyyyyyyyyyyyyssssssssseeeeeeeehhhhhhhhhhhh:KK52:

:KK53::KK53::KK53:şaka mıısn kıgızzz sennn
aaa bu arada sen fsh diyince dün testlerime baktım
benimde 6 7 8 arasında seyir ediyormuş hep
bende çok iç acıcı değilim ha ne dersin ?

evet kuzum valla muzurluk yapıyoo
hani bebelerinin hatrı olmasa ben biliyom ona yapcagımıda :KK47: neyyyyyyyyyyyyssssssssseeeeeeeehhhhhhhhhhhh:KK52:

hayır beaaa 8'e kadar normal aralık. 8'den sonrası anormal aralık. 12'den sonrası çanlar çalıyor :KK55: kafayı yiiciim az kaldı :KK24:

canım bende duydum o dediğin şeyi ama sanmıyorum sende öyle bişi olsun, ne biliyim bence tıbbı bi sebebi vardır:26:
siz dediğin gibi testlerinizi yaptırında geriside hallolur inşallah Allah ın izniyle
bak cami hocasıda aynı şeyi demiş zaten, ne zaman gideceksin dr a belli mi?

Benimde önceliğim testler canım Rabbim dermansız dert vermesin inşallah, kötü bir şey cıkmasın inşallah.ılk adetımde gelmemızı ıstedı ama benım kurtaj sonrası kanamam devam edıyor hala, kanaman bıttıkten 15 gun sonra adet olursun demıstı, nezaman adet olcagmıda bılmıyorum.adetım duzenımde degısmıstır halıyle, 2 ayda korunma verdi ama testlerın sonucunu ogrenene kadar beklemek ıstıyorum ben.

X