sogan kürü kullananlar

amin canım benim allah razı olsun inş. gittiğim bi doktor var cnm ama ondanda sıkıldım inan gitsemde artık rutine bindiği çin biliyom ne yapacağını hangi ilacı vereceğini o yüzden bekleyip beklememekte karasızım kndi kendine oluncaya kadar beklesemmi onu bilemiyom :KK43:

cnm burada bi arkadaşa yazmıştım geçen gün, sana da yazayım. önce tahlilini yaptır, negatifse bir aspirin ya da gripin iç ve hemen arkasından sıcak sıcak yeşil çay ya da adaçayı iç, bir kaç güne adetin sökülür evelAllah :KK15:

Umarim sabirla okursunuz.selamlar oncelikle.benim sag yumurtaligimda 5cm buyuklugunde basit kist var.o kistle gebe kaldim fakat kullandigim ilaclar yuzunden aldirmak zorunda kaldim.aradan 8 ay gecti gebe kalmak istiyorum fakat olmuyor.kistim d.kontrol hapiyla kuculmedi.klomen-catlatma ignesi ilk deneme basarisiz oldu.sogan kürü kist icin ise yarar mi?icine kabuk tarcin da koyabilir miyim?tesekkurler simdiden:)

soğan kürü çikolata kisti hariç normal kistler için çok iyi arkadaşım, dene sen de faydasını görürsün evelAllah :KK16:

farklı olmaz olur mu cnm kaliteli hareketli spermler direk yumurtanın yanıbaşına bırakılıo, daha ne olsun :KK14:

bu arada batım ay sonunda :) 1 haziranda olmuştum en son.

Folikim sıkma canini herseyin hayirlisi
Sen artik bu yola girdin olmazsa da obur ay olur
Hem hicc belli olmaz klomen catlatmayla hamis kalan bi suru kisi var
Sen de onlardan biri olabilirsin
Esinde sorun varmiydi hatirlamiyorum ama
Eger yoksa ;sansin yuksek bence:)
Bnmde sat 3hzrn bat1temmuz olabiler:)

kızlarr günaydın saat 10 da randevum var adetimin 14.günü bugün ilaçsız yumurta gelişimine bakacaktı dr inşallah iyi şeyler duyarım.buay soğan kürüde uyguladım 10 gündür içiyodum sıkıntım yoktu ama genede içiyorum :) dua edin banada :26:

kızlarr günaydın saat 10 da randevum var adetimin 14.günü bugün ilaçsız yumurta gelişimine bakacaktı dr inşallah iyi şeyler duyarım.buay soğan kürüde uyguladım 10 gündür içiyodum sıkıntım yoktu ama genede içiyorum :) dua edin banada :26:

Hadi bakalım canım inşallah güzel haberlerle gelirsin
nedn yumurta gelişmine bakıcak peki ?

cnm burada bi arkadaşa yazmıştım geçen gün, sana da yazayım. önce tahlilini yaptır, negatifse bir aspirin ya da gripin iç ve hemen arkasından sıcak sıcak yeşil çay ya da adaçayı iç, bir kaç güne adetin sökülür evelAllah :KK15:

soğan kürü çikolata kisti hariç normal kistler için çok iyi arkadaşım, dene sen de faydasını görürsün evelAllah :KK16:

sağol cnm denerim adet oluncaya kadar devam edeyimmi içmeye peki :)

kızlar adet oldum ya benım bu fsh ile basım dertte ben ne yapacagımı sasırdım herseyı denıyorum ama kocaman bır sıfır herkes bebısını severken ben oyle bır kosede bakınmakla yetınıyorum herkes ANNEM derken ben bu cumleyı kurmanın hayalını kuruyorum herkes cocugun yok mu derken yok dedıgımde acıyarak baktıklarını hıssedıyorum

bebegım gerl nolur annenı hıc dusun muyor musun gel cennet kokunu içime çekeyım emzırıyım kucagımda uyutayım gel sessız evıme ses ol nefes ol babanda senın gelecegın gunun hayalını kuruyor gel artık neolur dayanacak gucum kalmadı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

mrb arkadaşlar ben de soğan kürü yapıyorum bugün 11. günüm ve ben de hiç akıntı falan olmadı bu normal mi herkeste akıntı olması gerekiyor mu? kist problemim yok oyüzden olabir mi acaba?...

Hadi bakalım canım inşallah güzel haberlerle gelirsin
nedn yumurta gelişmine bakıcak peki ?

canım ilaç verecekti kolaylaştırmak için hamileliği sonra ultarasonda rahmime baktı rahim durumu ve yumurtalıklar çok iii durumda dedi vazgeçti ilaç vermekten.,ilaçsız yumurta takibi yapalım dedi.yumurtalar nasıl gelişiyormu die.sağda 1 tane yumurta gelişmiş dedi .kaliteliyse ve çatlarsa gebelik mümkün dedi :)eşimden dolayı daha önce kloemn ve çatlatma iğnesiyle gebe kaldım ama boş gebelik oldu.dr lar doğal yoldan olma şansı çok yuüksek dedi.eşimin durumu düzeldi çok şüklür.oyüzden ilaçsız bi kaç ay deneyelim demiştik.

canım ilaç verecekti kolaylaştırmak için hamileliği sonra ultarasonda rahmime baktı rahim durumu ve yumurtalıklar çok iii durumda dedi vazgeçti ilaç vermekten.,ilaçsız yumurta takibi yapalım dedi.yumurtalar nasıl gelişiyormu die.sağda 1 tane yumurta gelişmiş dedi .kaliteliyse ve çatlarsa gebelik mümkün dedi :)eşimden dolayı daha önce kloemn ve çatlatma iğnesiyle gebe kaldım ama boş gebelik oldu.dr lar doğal yoldan olma şansı çok yuüksek dedi.eşimin durumu düzeldi çok şüklür.oyüzden ilaçsız bi kaç ay deneyelim demiştik.

harika :KK34:

çok sevindim. hadi bakalım en kısa zamanda hayırlısıyla hallolsun şu mesele (amin:nazar: )

Kızlar ben de birşey sormak istiyorum. Ben bu ay başında düşük yaptım. Kürtaj oldum sonrasında ilaç vs.. Şu an kanamam da ilaçlarım da bitti. Doktora kontrole gittim. Herşey yolunda normale dönmüş rahim gayet iyi dedi. Bi kistim vardı yarı yarıya küçülmüş hatta. Ama onun dışında rahmin tertemiz dedi doktor. Ve 2 ay koruyacağım. Sizce soğan kürü kullanmalı mıyım? Yani gerekli mi?

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Canim iyi olmaniza cok mutluyum masallah kizimiza abisiyle bulusdumu ne dedi senin oglan ne yapti:))) Bizde iyiyiz hamd olsun topigin ikinci bebegi icin dua edin benim oglum ikinci yeri yakaladi insallah 8 hafta sonra kucagimda olucak sagsalim dua edin normal dogum olucak cok heyacanli ve stresliyim:)Folikim canim opuyom seni beybisim bitanem test yaptinmi?

Kızlar ben de birşey sormak istiyorum. Ben bu ay başında düşük yaptım. Kürtaj oldum sonrasında ilaç vs.. Şu an kanamam da ilaçlarım da bitti. Doktora kontrole gittim. Herşey yolunda normale dönmüş rahim gayet iyi dedi. Bi kistim vardı yarı yarıya küçülmüş hatta. Ama onun dışında rahmin tertemiz dedi doktor. Ve 2 ay koruyacağım. Sizce soğan kürü kullanmalı mıyım? Yani gerekli mi?

Bence kullanma çünkü Saracoğlu soğan kuru için rahmin içini temizliyor tutunmaya zorlastitan mukuslu tabakayi alip rahim içini inceltiyormus. Dedi.kürtaj zaten rahim içini kazimak.bu yüzden rahmin zaten incelmiş.tir.daha da inceltme

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence kullanma çünkü Saracoğlu soğan kuru için rahmin içini temizliyor tutunmaya zorlastitan mukuslu tabakayi alip rahim içini inceltiyormus. Dedi.kürtaj zaten rahim içini kazimak.bu yüzden rahmin zaten incelmiş.tir.daha da inceltme

Cevap için teşekkür ederim canım. Doktor inceliginin normal olduğunu söyledi. Annem çok taktı evlendiğimden beri sürekli kullan diyor. Artık açıklamaya çalışırım. Sağol :)

Cevap için teşekkür ederim canım. Doktor inceliginin normal olduğunu söyledi. Annem çok taktı evlendiğimden beri sürekli kullan diyor. Artık açıklamaya çalışırım. Sağol :)

Tekrar geçmiş olsun.bence korunmayi biraktigin ay olabilir

Canim iyi olmaniza cok mutluyum masallah kizimiza abisiyle bulusdumu ne dedi senin oglan ne yapti:))) Bizde iyiyiz hamd olsun topigin ikinci bebegi icin dua edin benim oglum ikinci yeri yakaladi insallah 8 hafta sonra kucagimda olucak sagsalim dua edin normal dogum olucak cok heyacanli ve stresliyim:)Folikim canim opuyom seni beybisim bitanem test yaptinmi?

beni unutmuşsun ama olsun :KK19:
dualarımız seninle canım :KK16:
Merak etme Allah ın izniyle herşey yolunda gidecek sağsalim alacaksın kucagına paşayı :nazar::emir_bebek:
demek 8 haftanız kaldı Maşallah ya zaman ne çabuk geçmiş gitmiş :KK52: buraya hamileyim dediğin günü düşündüm de:KK52::KK52:

kızlar adet oldum ya benım bu fsh ile basım dertte ben ne yapacagımı sasırdım herseyı denıyorum ama kocaman bır sıfır herkes bebısını severken ben oyle bır kosede bakınmakla yetınıyorum herkes ANNEM derken ben bu cumleyı kurmanın hayalını kuruyorum herkes cocugun yok mu derken yok dedıgımde acıyarak baktıklarını hıssedıyorum

bebegım gerl nolur annenı hıc dusun muyor musun gel cennet kokunu içime çekeyım emzırıyım kucagımda uyutayım gel sessız evıme ses ol nefes ol babanda senın gelecegın gunun hayalını kuruyor gel artık neolur dayanacak gucum kalmadı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Canım benim umudunu asla kaybetme lütfen:KK50:
bak ben tüp bebek topiğinde ne hikayeler okudum bir bilsen inan onları okuyunca kendimi şanslı hissediyorum,sende öylesin..!
ne sorunları olan insanlar var ama öyle inançlılar ki hep olacagına inanıyorlar.çok da güzel yapıyorlar bu umut bizi hayalimize kavuşturacak birgün
2 denemede olmadı diye 3 de 4 de olmucak değil ya.bugün olmadı diye yarın olmucak değil ya dimi ama :KK34:
evet çok acı çekiyoruz çok hasret çekiyoruz içimiz gidiyor her bebek gördüğümüzde her anneyi evladıyla gördüğümzde:KK14:
ama bizimde sınavımız bu elimizden geleni yapıyoruz Rabbim elbet bizimde mukafatımızı verecektir canım
beybisim seni çok ama çok iyi anlıyorum neler hissettiğini biliyorum bende her adet oldugumda sanki hiç bida olmucakmış gibi üzülüp ağlıyorum
ama yeniden toparlanıyorum,toparlanmak zorundayım ZORUNDAYIZ eger biz güçlü olmazsak bebişlerimize kavuşmamız daha zor olacaktır
moralimize ve sağlımıza dikkat etmeliyiz... Rabbim tez zamanda Evlat hasreti çeken kim varsa müjdelesin evlatlarını hayırlısıyla.
Bugün daha iyimisin:KK34:?

anladım canım. hadi bakalım o gelişen 1 yumurta bebiş olsun inşallah sonrasında:KK16:
bizde de morfoloji sorunu var.peki snn eşinde sorun neydi de düzeldi canım ve nasıl düzeldi?
Rabbim yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz inşallah:KK34:

beni unutmuşsun ama olsun :KK19:dualarımız seninle canım :KK16:Merak etme Allah ın izniyle herşey yolunda gidecek sağsalim alacaksın kucagına paşayı :nazar::emir_bebek:demek 8 haftanız kaldı Maşallah ya zaman ne çabuk geçmiş gitmiş :KK52: buraya hamileyim dediğin günü düşündüm de:KK52::KK52:
Ben seni unutmam bitanem yemin ederim netim cok kotu kisa yaziyorumki yazdiklarim. tekrar silmesin o gun sana. folike bebeybisime asyyama eceme yazdim mesaj hemde ne uzun hepsi silindi yemin ederim folik biliyor ona soyledim.. canim evet zaman tez gecer gibi ama bu 8 hafta bana ne uzun geliyor bir bilsen sanki vakit gecmiyo dualarin icin amin bitanem Rabbim sanada nasib etsin bu gunleri amin :KK16:

X