sogan kürü kullananlar

Ben seni unutmam bitanem yemin ederim netim cok kotu kisa yaziyorumki yazdiklarim. tekrar silmesin o gun sana. folike bebeybisime asyyama eceme yazdim mesaj hemde ne uzun hepsi silindi yemin ederim folik biliyor ona soyledim.. canim evet zaman tez gecer gibi ama bu 8 hafta bana ne uzun geliyor bir bilsen sanki vakit gecmiyo dualarin icin amin bitanem Rabbim sanada nasib etsin bu gunleri amin :KK16:

hımm tamam ozaman :KK16:
geçer geçer merak etme su gibi geçsin zaman hemencik kavuş evladına sercem:emir_bebek::nazar:
bizlerde inşallah hamiş kalıcaz böyle günleri sayıcazzzz,tabi sen o sıralarda bebek bakım topiklerine kaçarsın:KK1:

Folikim sıkma canini herseyin hayirlisi
Sen artik bu yola girdin olmazsa da obur ay olur
Hem hicc belli olmaz klomen catlatmayla hamis kalan bi suru kisi var
Sen de onlardan biri olabilirsin
Esinde sorun varmiydi hatirlamiyorum ama
Eger yoksa ;sansin yuksek bence:)
Bnmde sat 3hzrn bat1temmuz olabiler:)

bizim hiçbir sorunumuz yok elhamdülillah :nazar::nazar: açıklanamayan infertiliteyi yapıştırdılar hemen o yüzden :KK14:

sağol cnm denerim adet oluncaya kadar devam edeyimmi içmeye peki :)

cnm 1 kere yap zaten sökülür evelAllah :KK34: tansiyonun düşer bayılabilirsin üst üste yapma :KK45:

kızlar adet oldum ya benım bu fsh ile basım dertte ben ne yapacagımı sasırdım herseyı denıyorum ama kocaman bır sıfır herkes bebısını severken ben oyle bır kosede bakınmakla yetınıyorum herkes ANNEM derken ben bu cumleyı kurmanın hayalını kuruyorum herkes cocugun yok mu derken yok dedıgımde acıyarak baktıklarını hıssedıyorum
bebegım gerl nolur annenı hıc dusun muyor musun gel cennet kokunu içime çekeyım emzırıyım kucagımda uyutayım gel sessız evıme ses ol nefes ol babanda senın gelecegın gunun hayalını kuruyor gel artık neolur dayanacak gucum kalmadı :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bizim hiçbir sorunumuz yok elhamdülillah :nazar::nazar: açıklanamayan infertiliteyi yapıştırdılar hemen o yüzden :KK14:

cnm 1 kere yap zaten sökülür evelAllah :KK34: tansiyonun düşer bayılabilirsin üst üste yapma :KK45:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kız topikte dura dura folik saraçoğlu oldun evelAllah :)
aynı o gibi konuştun güldürdün beni :KK1:
sebepsiz diyorlarda bak bende de sorun yoktu güya histeroskopi oldum polip çıktı gebe kalmaya engel:26:
derine inince bişiler çıkıyo anlıcagın inşallah çıkmazda tek sende bişi
sen hsg çektirmişmiydin peki ? tüpler açık deme yani
eee herşey tamamsa bu ay belki bebiş gelir canımm ya Allah büyük
mevlam neyler neylerse güzel eyler

kız topikte dura dura folik saraçoğlu oldun evelAllah :)
aynı o gibi konuştun güldürdün beni :KK1:
sebepsiz diyorlarda bak bende de sorun yoktu güya histeroskopi oldum polip çıktı gebe kalmaya engel:26:
derine inince bişiler çıkıyo anlıcagın inşallah çıkmazda tek sende bişi
sen hsg çektirmişmiydin peki ? tüpler açık deme yani
eee herşey tamamsa bu ay belki bebiş gelir canımm ya Allah büyük
mevlam neyler neylerse güzel eyler

he yaa yazınca bana da öyle geldi :KK1: folik saraçoğlu :KK15:
polip'in çözümü neymiş mybeybim :26: hsg ikinci kez çektirdim 7 haziranda tertemiz çıktı :KK24: amin hayırlısı artık dediğidin gibi girdik bi yola, Allahım nurundan nur üflesin canımıza can katsın :KK16: kimseyi evlatlarıyla sınamasın :KK49:

he yaa yazınca bana da öyle geldi :KK1: folik saraçoğlu :KK15:
polip'in çözümü neymiş mybeybim :26: hsg ikinci kez çektirdim 7 haziranda tertemiz çıktı :KK24: amin hayırlısı artık dediğidin gibi girdik bi yola, Allahım nurundan nur üflesin canımıza can katsın :KK16: kimseyi evlatlarıyla sınamasın :KK49:
bu geçtiğimiz 7 haziran mı?
sen ne zmn başlamıştın tedaviye peki?
yani hemen tadavi mi oldu anlamadım :KK50:
dr ben hsg çekildiğimde 2 hafta ilişki yok demişti de:44:
polip in çözümü yok vucut yapıomuş canım
histeroskopi yapılınca göründü bende de alıntı sonucuda temiz çıktı
hsg de çıkmamıştı ozaman yoktuda mı çıkmadı yoksa görünmedi mi bilemiyorum

bu geçtiğimiz 7 haziran mı?
sen ne zmn başlamıştın tedaviye peki?
yani hemen tadavi mi oldu anlamadım :KK50:
dr ben hsg çekildiğimde 2 hafta ilişki yok demişti de:44:
polip in çözümü yok vucut yapıomuş canım
histeroskopi yapılınca göründü bende de alıntı sonucuda temiz çıktı
hsg de çıkmamıştı ozaman yoktuda mı çıkmadı yoksa görünmedi mi bilemiyorum

hsg'de görünebiliyo yani :26: adam iyice inceledi içini dışını bi güzel ama yoktur inşallah bişi yaa :26:
pardon cağızım bu arada şaşırdım 7 Mayıs :KK17: ama korunmadık biz yine de çalıştık geçen ay da. netice de 1 haziranda adet olunca 3 haziranda tedavi süreci başladı. :KK55:

hsg'de görünebiliyo yani :26: adam iyice inceledi içini dışını bi güzel ama yoktur inşallah bişi yaa :26:
pardon cağızım bu arada şaşırdım 7 Mayıs :KK17: ama korunmadık biz yine de çalıştık geçen ay da. netice de 1 haziranda adet olunca 3 haziranda tedavi süreci başladı. :KK55:

işte görünüyomu görünmüyo mu bilsem :)))
hsg sadece tüplere bakmak için diye biliyorum ama neyse sonuç olarak senin tüplerin açık
en azından laporoskopi gibi bi işlem olmayacak açtırmak için
heh 7 mayıs de kızzz :KK9:dedim tedaviye başlayınca mı hsg çektirdi bu nasıl dr diye ona söyleniyordum:KK47:
bak şimdi sen bunları düşünme bebişe odaklan belki de hiç bunları düşünmene gerek kalmıcak bide o açıdan bak ve mutlu ol:KK16:

Canım benim umudunu asla kaybetme lütfen:KK50:
bak ben tüp bebek topiğinde ne hikayeler okudum bir bilsen inan onları okuyunca kendimi şanslı hissediyorum,sende öylesin..!
ne sorunları olan insanlar var ama öyle inançlılar ki hep olacagına inanıyorlar.çok da güzel yapıyorlar bu umut bizi hayalimize kavuşturacak birgün
2 denemede olmadı diye 3 de 4 de olmucak değil ya.bugün olmadı diye yarın olmucak değil ya dimi ama :KK34:
evet çok acı çekiyoruz çok hasret çekiyoruz içimiz gidiyor her bebek gördüğümüzde her anneyi evladıyla gördüğümzde:KK14:
ama bizimde sınavımız bu elimizden geleni yapıyoruz Rabbim elbet bizimde mukafatımızı verecektir canım
beybisim seni çok ama çok iyi anlıyorum neler hissettiğini biliyorum bende her adet oldugumda sanki hiç bida olmucakmış gibi üzülüp ağlıyorum
ama yeniden toparlanıyorum,toparlanmak zorundayım ZORUNDAYIZ eger biz güçlü olmazsak bebişlerimize kavuşmamız daha zor olacaktır
moralimize ve sağlımıza dikkat etmeliyiz... Rabbim tez zamanda Evlat hasreti çeken kim varsa müjdelesin evlatlarını hayırlısıyla.
Bugün daha iyimisin:KK34:?

anladım canım. hadi bakalım o gelişen 1 yumurta bebiş olsun inşallah sonrasında:KK16:
bizde de morfoloji sorunu var.peki snn eşinde sorun neydi de düzeldi canım ve nasıl düzeldi?
Rabbim yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz inşallah:KK34:

Canim guzel yurekli arkadasim iyiyim bugun biraz cok tesekkur edetim bakalim 10ay da tekrar deniycez biraz birikim ysptiktan sonra esimde beni gordukce uzuluyor onuda kaderimin pesinde surukledim bnim yuzumden baba olamiyor offf buda yikiyor beni

Canim guzel yurekli arkadasim iyiyim bugun biraz cok tesekkur edetim bakalim 10ay da tekrar deniycez biraz birikim ysptiktan sonra esimde beni gordukce uzuluyor onuda kaderimin pesinde surukledim bnim yuzumden baba olamiyor offf buda yikiyor beni

hiç benim yüzümden gibi bi cümle kurma bu senin yüzünden değil
Rabbim ol derse hiç bişey engel olmaz

sana bişey anlatıcam bak bi kadın anlattı hastanede arkadaşıymış anlattıgı kişi
kadının tam 13 sene çocugu olmamış nedenide yumurtalıkları yokmuş
ee haliyle imkansız hamile kalması sonra karnı şişiyo dr a gidiyo 3. ayda öğreniyo
dr diyo bebek var 3 aylık hemde
kadın şok inanmıyo
yok ne bebeği benim imkansız hamile kalmam,kisttir o diyo kadın hala inanmıyo iyice bak diye ısrar ediyor dr a
neyse dogum yapıyo hemen ardından 2.ye kalıyo sonra :KK53:
dr şok oluyo yumurtalıgı olmayan kadın nasıl hamile kalır diyee haliyle
kadında yumurtalıkları olmadıgına ikna olmuyo ve dr a 2.dogum sonrası tüplerini bağlamasını söylüyo
dr diyo tüpün yokki neyi bağlıcam o diyo siz bi operasyona alın beni içerde görceksiniz tüpü :)
neyse kadını dogum sonrası sanki bağlamışlar gibi kandırıyolar :KK70:
yaniiiiiii imkansızzz diye bişey yokkkkkkkkkkkk

ee biz ozaman beraber başlıcaz desene 10.ayda
lütfen kendini yıpratmaktan vazgeç canım
herşeyin hayırlısı Rabbim e dua etmekten başka çaremiz yok
inan bi tüp bebek topiğinde okuduklarımı görsen
bizler çok şanslı kalıyoruz inan

hiç benim yüzümden gibi bi cümle kurma bu senin yüzünden değil
Rabbim ol derse hiç bişey engel olmaz

sana bişey anlatıcam bak bi kadın anlattı hastanede arkadaşıymış anlattıgı kişi
kadının tam 13 sene çocugu olmamış nedenide yumurtalıkları yokmuş
ee haliyle imkansız hamile kalması sonra karnı şişiyo dr a gidiyo 3. ayda öğreniyo
dr diyo bebek var 3 aylık hemde
kadın şok inanmıyo
yok ne bebeği benim imkansız hamile kalmam,kisttir o diyo kadın hala inanmıyo iyice bak diye ısrar ediyor dr a
neyse dogum yapıyo hemen ardından 2.ye kalıyo sonra :KK53:
dr şok oluyo yumurtalıgı olmayan kadın nasıl hamile kalır diyee haliyle
kadında yumurtalıkları olmadıgına ikna olmuyo ve dr a 2.dogum sonrası tüplerini bağlamasını söylüyo
dr diyo tüpün yokki neyi bağlıcam o diyo siz bi operasyona alın beni içerde görceksiniz tüpü :)
neyse kadını dogum sonrası sanki bağlamışlar gibi kandırıyolar :KK70:
yaniiiiiii imkansızzz diye bişey yokkkkkkkkkkkk

ee biz ozaman beraber başlıcaz desene 10.ayda
lütfen kendini yıpratmaktan vazgeç canım
herşeyin hayırlısı Rabbim e dua etmekten başka çaremiz yok
inan bi tüp bebek topiğinde okuduklarımı görsen
bizler çok şanslı kalıyoruz inan

Rabbimin hikmeti ne kadar buyuk canim gercekten hayretler icinde kaldim bazen diyorum benim hic cocugum olmuycak. Bazende bu dunyadan anne olmadan gitmiycem ins diyorum sonucta rahmana yalvarip istemekten baska care yok canim allah bizlere anne olmayi nasip etsin

Rabbimin hikmeti ne kadar buyuk canim gercekten hayretler icinde kaldim bazen diyorum benim hic cocugum olmuycak. Bazende bu dunyadan anne olmadan gitmiycem ins diyorum sonucta rahmana yalvarip istemekten baska care yok canim allah bizlere anne olmayi nasip etsin

yani bu gibi bir sürü hikayeler yazabilirim sana dinlediğim okudugum
hatta kısacık bi tane daha yakın çevremde 17kez tüp deneyip tutmamış ama sonra kendiliğinden hamile kalmış biri var
ve bu kadınında tüpleri tamamen yapışık diye tüp denemişler mecbur
işte bizde gücümüz yettiğince deneyeceğiz ugraşacagız Rabbim nasip ederse olacak canım
sadece ben hiçbi zaman anne olamıcam deme at o düşünceyi kafandan
sana ne demiştim bugün olmadı diye yarın olmucak değil :KK34:
Rabbim hayırlı evlatlar hayırlısıyla versin,kimseyi evlatlarıyla da sınamasın
bizde güzlel günleri göreceğiz ben inanıyorum sadece vakti saati var işte
moralini yüksek tut canım taam mı:KK16::KK16::KK16: öptüm :KK54:

folikkkkkkkkkkkk:84::84::84::84::84::84::84::84:
naptınnnnn kığızzzzz nasılsın varmı bişiler :)

işte görünüyomu görünmüyo mu bilsem :)))
hsg sadece tüplere bakmak için diye biliyorum ama neyse sonuç olarak senin tüplerin açık
en azından laporoskopi gibi bi işlem olmayacak açtırmak için
heh 7 mayıs de kızzz :KK9:dedim tedaviye başlayınca mı hsg çektirdi bu nasıl dr diye ona söyleniyordum:KK47:
bak şimdi sen bunları düşünme bebişe odaklan belki de hiç bunları düşünmene gerek kalmıcak bide o açıdan bak ve mutlu ol:KK16:

folikkkkkkkkkkkk:84::84::84::84::84::84::84::84:
naptınnnnn kığızzzzz nasılsın varmı bişiler :)

ne var mı kığıız nası bişiler istiyosun :KK1: daha 1 hafta var adete en az :KK53:
maybeybicim hatırlar mısın bilmem ki ama aylar önce işe başlamadan bi klomen denemesi daha yapmıştık ya aralık ayıydı sanırım, 3 yumurta gelişmişti ama negatifti sonuç. neyse, o zamanki testlerde FSH 9 küsur çıkmıştı, accık fazla sanki sınıra yakın gibi diye takılmıştım ama dert etmemiştim hatırlarsan yazmıştım buraya da. Geçen aykinde de 11 küsur çıktı :26: dr dedi ki "en normal kabul ettiğimiz oran 4-5, biraz yukarısı olsa 8. Oysa 12 bizim için üst sınır ve sizin üst sınıra yakın olması beni düşündürdü" ben de önceki sonucumun 9 olduğunu söyledim. dr "yani ben olumsuz hiçbir şey söylemek istemiyorum, şu anda söylemem de doğru olmaz ama kritik gördüğümü itiraf etmem gerekiyor" dedi. nedense bu konuşma geçmemiş gibi devam ediyorum hayatıma ama ciddiyetini farkına varamadığım kadar mühim bir sorunla karşı karşıyayım sanırım diye de düşünüyorum ara sıra :26: yapan bir yer bulup AMH'ye mi baktırsam bi de, sen ne dersin cnm :44:

ne var mı kığıız nası bişiler istiyosun :KK1: daha 1 hafta var adete en az :KK53:
maybeybicim hatırlar mısın bilmem ki ama aylar önce işe başlamadan bi klomen denemesi daha yapmıştık ya aralık ayıydı sanırım, 3 yumurta gelişmişti ama negatifti sonuç. neyse, o zamanki testlerde FSH 9 küsur çıkmıştı, accık fazla sanki sınıra yakın gibi diye takılmıştım ama dert etmemiştim hatırlarsan yazmıştım buraya da. Geçen aykinde de 11 küsur çıktı :26: dr dedi ki "en normal kabul ettiğimiz oran 4-5, biraz yukarısı olsa 8. Oysa 12 bizim için üst sınır ve sizin üst sınıra yakın olması beni düşündürdü" ben de önceki sonucumun 9 olduğunu söyledim. dr "yani ben olumsuz hiçbir şey söylemek istemiyorum, şu anda söylemem de doğru olmaz ama kritik gördüğümü itiraf etmem gerekiyor" dedi. nedense bu konuşma geçmemiş gibi devam ediyorum hayatıma ama ciddiyetini farkına varamadığım kadar mühim bir sorunla karşı karşıyayım sanırım diye de düşünüyorum ara sıra :26: yapan bir yer bulup AMH'ye mi baktırsam bi de, sen ne dersin cnm :44:

belirti falan bişi varmı diye merak ettim o gibi bişiler işte:44:
ben hatırlayamadım senin öyle bi tedavi zamanını :44:
canım eger fsh yüksekse bence de amh baktır derim
benim amh 1.15 çıkmıştı (1 ve üzeri normal diyorlar) ama 2 sene önce
şuan 1 in altına düştüğünü düşünüyorum:18:
ama şunuda sölemeliyim ki amh si 0,... olup hamile kalan bir çok kişi okudum yani
demem o ki bu degeri bilmen evet sana ve dr una yol gösterecektir faydalı olacaktır

bide fsh için diğer topikte kür uygulayıp düşüren arkadaşa sorucam senin için ne yapmıştı diye
ama tedavi sırasında bu kürleri uygulamak ne kdr dogru bilemiyorum
sen şimdi bu ay bebiş olmazsa(Allah korusun inşallah olur:nazar:)
hemen tekrr başlayıp aşılama mı yaptırcaksın?

belirti falan bişi varmı diye merak ettim o gibi bişiler işte:44:
ben hatırlayamadım senin öyle bi tedavi zamanını :44:
canım eger fsh yüksekse bence de amh baktır derim
benim amh 1.15 çıkmıştı (1 ve üzeri normal diyorlar) ama 2 sene önce
şuan 1 in altına düştüğünü düşünüyorum:18:
ama şunuda sölemeliyim ki amh si 0,... olup hamile kalan bir çok kişi okudum yani
demem o ki bu degeri bilmen evet sana ve dr una yol gösterecektir faydalı olacaktır

bide fsh için diğer topikte kür uygulayıp düşüren arkadaşa sorucam senin için ne yapmıştı diye
ama tedavi sırasında bu kürleri uygulamak ne kdr dogru bilemiyorum
sen şimdi bu ay bebiş olmazsa(Allah korusun inşallah olur:nazar:)
hemen tekrr başlayıp aşılama mı yaptırcaksın?

ateş takibi yapıyorum bu ay, iyi gidiyor, dün akşam itibariyle deli gibi üşümeye titremeye başladım, bu sabah itibariyle de göğüslerim sızım sızım sızlamaya başladı. iştahım hep açık zati :KK53: birkaç gündür de yüzümde sivilceler var.
cnm, dr da dedi "40 küsur FSH ile menopoz dediğimiz hasta gebe kaldı, ben bu yüzden gebe kalmanız riskli ya da zor gibi bir şey asla söyleyemem ama tıbbi olarak baz aldığımız değerlerin üst sınırına yakın olduğunuzu belirtmeliyim" dedi. tamam mybeybi bi sor bakalım, o zman da ben bakınmıştım (aralık ayındaki sonucumu görünce yani) genelde hayıta rastladım kür olarak. o zmnlar ben ateş topiğinde takılıyodum, buralarda kimse olmuyodu o yüzden heralde haberin yok ya da hatırlamıyosun cnm.

ateş takibi yapıyorum bu ay, iyi gidiyor, dün akşam itibariyle deli gibi üşümeye titremeye başladım, bu sabah itibariyle de göğüslerim sızım sızım sızlamaya başladı. iştahım hep açık zati :KK53: birkaç gündür de yüzümde sivilceler var.
cnm, dr da dedi "40 küsur FSH ile menopoz dediğimiz hasta gebe kaldı, ben bu yüzden gebe kalmanız riskli ya da zor gibi bir şey asla söyleyemem ama tıbbi olarak baz aldığımız değerlerin üst sınırına yakın olduğunuzu belirtmeliyim" dedi. tamam mybeybi bi sor bakalım, o zman da ben bakınmıştım (aralık ayındaki sonucumu görünce yani) genelde hayıta rastladım kür olarak. o zmnlar ben ateş topiğinde takılıyodum, buralarda kimse olmuyodu o yüzden heralde haberin yok ya da hatırlamıyosun cnm.

güzel belirtiler varmış:KK9: ayy hadi inşallah :nazar:
eee yani bi sürü var canım örnek
Fsh için sorucam ben merakk etme bende o :KK34: hayıtmı kullandı o da bilmiyorum:26:
ee sen fsh için bişey denemişmiydin peki ozmanlar?
aynen tam hatırlayamadım canım kusura bakma :44:
umarım bunları boş yere konusuyoruzdur senin bebiş süpriz yaparrrr ve hiçbi küre bişeye gerek kalmazz:KK16::KK16:

güzel belirtiler varmış:KK9: ayy hadi inşallah :nazar:
eee yani bi sürü var canım örnek
Fsh için sorucam ben merakk etme bende o :KK34: hayıtmı kullandı o da bilmiyorum:26:
ee sen fsh için bişey denemişmiydin peki ozmanlar?
aynen tam hatırlayamadım canım kusura bakma :44:
umarım bunları boş yere konusuyoruzdur senin bebiş süpriz yaparrrr ve hiçbi küre bişeye gerek kalmazz:KK16::KK16:

aminn cnmmm saol aminn :KK16: hayır hiçbişi yapmadım, diyorum ya pek önemsemedim. bu sefer değer artmış olmasına rağmen pek ciddiye alamıyorum malesef hala, bir tür savunma mekanizması sanırım, inkar ediyor beynim :KK37:

aminn cnmmm saol aminn :KK16: hayır hiçbişi yapmadım, diyorum ya pek önemsemedim. bu sefer değer artmış olmasına rağmen pek ciddiye alamıyorum malesef hala, bir tür savunma mekanizması sanırım, inkar ediyor beynim :KK37:

tamam hadi etsin bakalım şimdilik:KK34:
duruma göre yaparsın bişiler canım.
ben şimdi çkıyorum biraz işlerim var:KK55:
sonra yine görüşürüzzzzzzz :KK3:

X