sogan kürü kullananlar

kızlaaaar perşembe günü sezeryanla doğum yaptım çook güzel geçti her şey kızım çok iyi ben çok iyiyim şükürler olsun ALLAH ıma:KK16::KK16: sizlere teker teker dua ettim perşembe kandildi hem RABBİM dualarımı kabul etsin inşallaaah sizleri çok seviyorummm ALLAHım tez zamanda yaşatsın bu duyguları hepinizeee:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canımmmm:KK48::KK48::KK48: çok şükür ikinizde iyisiniz:KK16:
rabbim uzun ömürler versin bahtı güzel olsun inşallah
Ailenize kat kat mutluluk bereket sağlık huzurlar getirsin prenses kızınız
Allah senden de evlatlarından da razı olsun canım çok sağol dualrın için
bizde seni çokkk seviyoruzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

Allah kabul etsin sağolasın.. netice yarın sabahki kontrolde belli olacak cnm. özetle; yarın çatlatma iğnesi yapılması durumunda pazar gününe doğal ilişki önerecek. yahut yumurtam kendiliğinden çatlayabilir ve bu pazar gününe denk gelecek gibi görünüyor, şu halde yine bize ilişki önerecek. çünkü pazar günü sperm yıkatacak bir lab. bulmanız mümkün değil dedi :KK43:
çatlatma iğnesi vermeyip, belki bi ihtimal kendiliğnden çatlamanın 1 gün sarkabileceğini, bu durumda aşılamayı pztsi günü yapabileceğini söyledi. yarın ve pzt tekrar kontrole bekliyor. durum ve olasılıklar böyle, aşılama bu ay yatabilir yani, tedavisiz daha doğrusu yarı tedavili 1 ay kayıp gidecek böylece :KK37:

aaaaaaa niye öyle denk geldi yaaa:44: olsun sıkma sen canını herşeyde vardır bir hayır değil mi
Allah ım hakkında hayırlı olanı versin canım üzülme 1 ay gecikebilir diye

Evet canim haklisin aslinda gitmem gerekir. Ya da söktürücümü alsam önce sence ne yapsam mybeybi. drlardan nefret ettim artik istanbuldaki en kötü drlara gittim sanirim verdigim paralara yaniyorum artik. Ne yapalim Allah ne zaman isterse o zaman olacak. En kisa zamanda hayirlisiyla olur hepimize nasip olur inşallahhh

bence kafana göre söktürücü alma bir doktora git derim
Allah hayırlı doktorlarla karşılaştırısın inşallah hepimizi

Canim tebrik ederim cooooook sevindimm cooooook Rabbim bu guzelgunu herkese nasib etsin kizin nasil kac kilo dogdu? Allahim herkese nasib etsin burdaki isteyen herkese bizimde 2 ayimiz kaldi oglumu sabrsizlikla bekliyorum Rabbim sagsalim dogurmayi bizede nasib etsin amin))))))

kığızzz sen napıyorsun nasıl gidiyor hamişlikkk az kaldı seninde :KK16:
hiç ugradıgın yok ne alemdesin anlat azıcık

Allah kabul etsin sağolasın.. netice yarın sabahki kontrolde belli olacak cnm. özetle; yarın çatlatma iğnesi yapılması durumunda pazar gününe doğal ilişki önerecek. yahut yumurtam kendiliğinden çatlayabilir ve bu pazar gününe denk gelecek gibi görünüyor, şu halde yine bize ilişki önerecek. çünkü pazar günü sperm yıkatacak bir lab. bulmanız mümkün değil dedi :KK43:
çatlatma iğnesi vermeyip, belki bi ihtimal kendiliğnden çatlamanın 1 gün sarkabileceğini, bu durumda aşılamayı pztsi günü yapabileceğini söyledi. yarın ve pzt tekrar kontrole bekliyor. durum ve olasılıklar böyle, aşılama bu ay yatabilir yani, tedavisiz daha doğrusu yarı tedavili 1 ay kayıp gidecek böylece :KK37:

ne dedi dr un merak ettim:26:

Canim benim net cok kotu bir mesajji 15 kere yaziyorum ben yazana kadar net gidiyor siteden cikiyor tekrar tekra giriyorum sonunnnnda SIKILIYORUM.iyiyim bitanem ne olsun buyuyoruz yavas yavas sen nasilsin bitanem insallah Rabbim sizlerede nasib eder bu guzel gunleri amin

kızlaaaar perşembe günü sezeryanla doğum yaptım çook güzel geçti her şey kızım çok iyi ben çok iyiyim şükürler olsun ALLAH ıma:KK16::KK16: sizlere teker teker dua ettim perşembe kandildi hem RABBİM dualarımı kabul etsin inşallaaah sizleri çok seviyorummm ALLAHım tez zamanda yaşatsın bu duyguları hepinizeee:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Rabbim evladini sana bagislasin saglikli sihatli olun inşallahh minigini yerimize kokulu kokulu öp Allah im hayirli uzun ömürler versin. Dualarin içinde Allah razi olsun canimm

Kizlar gecen ay serophen verdi Dr.sonra catlatma iğnesi verdi.fakat yumurta catlamadi kist oldu.bu gün bana ilaç verdi.bir ay iccecem.size sorum su adetinin 5.gunundeyim.soğan kuru yapim mi.ilaç dA iciyorum.aksi bir şey olur mu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bugün soğan kürünün 9.günündeyim adetimin 4.gününden itibaren içiyorum kistim falan yoktu gebeliği kolaylaştırması için içiyorum sadece.ama hiç akıntım falan yok bu iyi bir şeymi?demekki diyorum gerçektende kist iltihap falan yok diyorum olsa sökerdi şimdiye kadar.yada işe mi yaramadı ?:KK52:

Kizlar gecen ay serophen verdi Dr.sonra catlatma iğnesi verdi.fakat yumurta catlamadi kist oldu.bu gün bana ilaç verdi.bir ay iccecem.size sorum su adetinin 5.gunundeyim.soğan kuru yapim mi.ilaç dA iciyorum.aksi bir şey olur mu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım zaten bu kürler doktorun uyguladığı tedaviye yardımcı olmak için var.bir sakıncası olacağını sanmıyorum.geçmiş olsun.

kızlaaar ben bu ay ıncır kuru yaptım adetım 5 gun gectı ama test yapmaya korkuyorum acaba ıncır adetı gecıktırır mı
:18::18::18::18::18:

kızlar bugün soğan kürünün 9.günündeyim adetimin 4.gününden itibaren içiyorum kistim falan yoktu gebeliği kolaylaştırması için içiyorum sadece.ama hiç akıntım falan yok bu iyi bir şeymi?demekki diyorum gerçektende kist iltihap falan yok diyorum olsa sökerdi şimdiye kadar.yada işe mi yaramadı ?:KK52:

12.günündeyim.bende de o tür bir şey yok,akıntı falan.

1,5-2 cm küçük bir kist var demişti. adet düzensizliğim yok dedim, yeni oluşmuştur vücut atar onu şimdi adetle dedi. adet sonrası küre başladım.

bakalım. merakla bekliyrm ben de. kist zaten gitmişmiydi adetle,

yoksa orda mıydı, ordaydı da gitti mi ,yoksa hala orda mı....... merak ediyorum doğrusu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

12.günündeyim.bende de o tür bir şey yok,akıntı falan.

1,5-2 cm küçük bir kist var demişti. adet düzensizliğim yok dedim, yeni oluşmuştur vücut atar onu şimdi adetle dedi. adet sonrası küre başladım.

bakalım. merakla bekliyrm ben de. kist zaten gitmişmiydi adetle,

yoksa orda mıydı, ordaydı da gitti mi ,yoksa hala orda mı....... merak ediyorum doğrusu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK52: demekki adetle gitmiş canım seninki.teyzemin kızı soğan kürüyle 2 kez hamile kalmıştı.onu aradım abla dedim bende hiç bişey yok akıntı falan dedim.gerçi iltihabım kistim falan yoktu dedim.bu tarz şikayetleri olanda akıntı falan oluyo dedi sen idrarla atıyosundur vücuttaki zararlı toksinleri dedi.benim hormon değerlerim yüksekti soğan kürü uyguladıktan sonra yaptırdığım tahlilde hormon değerlerim mükemmel çıkmıştı ve hamile kalmıştım dedi.zaten saraçoğlu sebepsiz infertilitesi olanlarda uygulasın demişti canım ve mutlaka 15 günün tamamlanması gerekiyormuş.

canım hep takip edıyorum sızı bırakmadım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

takiptesin ama arada yaz canım ya :KK34:

kızlaaar ben bu ay ıncır kuru yaptım adetım 5 gun gectı ama test yapmaya korkuyorum acaba ıncır adetı gecıktırır mı
:18::18::18::18::18:

ayyyy beybişim valla haklısın test yapmak konusunda korkmakta da :18:
ama korkunu ya yenip yapıcaksın testini yada bekliceksin böyle:26: hangisini istersen onu yap canım
testte çıkmayınca da üzülüyoruz malum :KK5: belkide bi süpriz olur ne bileyim kafam karıştı 5 gün de az bi zaman değil ama
ufffff çok karmakarışık bi durum canımm yaaa:KK19:

X