sogan kürü kullananlar

o zaman ne yapıyoruz?

3ay soğan kürü yapıcam ben de. incir mi yapsam diyordum ama.önce soğan işini bitirelim

15 gün tamamlayıp sonraki adete 10 gün kala,sonrakinde bi daha 10 gün kala.

hala olmazsa öyle incir

hayırlısı artık

o ne kadar kullanmş soğan kürünü? 15 günlük sürede mi olmuş bebek diğer 10 günlüklerde mi?

çok heyecanlı

gün saymıyrm artık kürlere adadım kendimi. onu mu yapsam sonra bu mu,nasılmış vs geçiyor zaman kızlaaaaaaar öneririm kafası dağılıyor insanın

15 gün kullandım dedi sonraki ay hamile kaldığımı öğrendim dedi canım.eğer pko sorunun falan yok sa 15 gün kullan adet gör sonraki adetine 10 gün kalada 5 gün uygula canım.sonrada incir yap canım.pko sorunun yoksa okadar beklemene gerek yok bence incir için

Son düzenleme:
kızzlar çok kararsızım bu ay adetim yine gexikti polikistik over oldugu içinde ne zan olacağımı bilmiyorm aşılam yaptırmaya karar verdim bu ay acaba bhcg bakıp farlotal kullanıp adet olsammı yoksa kendi kendine olmasını mı beklesem kafam ççok karışık yaa ne yapacağımı bilmiyorum inanın (

Gözünüz aydın arkadaşım, Allah analı babalı büyütsün, yolu bahtı açık olsun yavrunun

canım ayparam meleğim benim adını bile görünce keyfim geliyo kığıız sen de kavuşacaksın yakında sağ salim inşallahh az kaldı

kızlaaar ben bu ay ıncır kuru yaptım adetım 5 gun gectı ama test yapmaya korkuyorum acaba ıncır adetı gecıktırır mı
:18::18::18::18::18:

beybisim, inşallah vakti gelmiştir de patlatırsın bize müjdeyi hasreti vuslat eylesin Rabbim

cnm senin doktorun yok mu sürekli gittiğin, vardı yanılmıyorsam, ona bi danışıp öyle içsen ilacı :44: ya da üşeniyosan dediğin gibi yap önce kanda baktır sonra iç cnm Allah yardımcın olsun senin de

dr pko falan demedi ama baktı mı bakmadı mı bilmiyrm pko için

o zamana çok var daha zaten benim sağım solum belli olmaz.şimdilik 3 ayı dolduraym diyrm. 15 gün-10gün-10gün.

hayırlısı. bakalım mevlam neyler, neylerse güzel eyler

soğan kürüne de alıştım.artık eksikliğini bile hissediyrm unuttuğumda,bir şeyler eksik diye

başlasam mı diye tadından kokusundan dolayı tereddüt edenler varsa başlasın hiç düşünmesin. ben hem kokuya çok hassasım hem tada.

içebileceğin kadar sıcak olunca hiiiiiiiiiç sorun yok. sıcaklığı konusunda bana fikir veren herkese çok teşekkür ederim. başlangıçta çok zorlanmıştım

için nasıl rahat edecekse öyle yap ozaman canım.pko olsaydı söylerdi dr.evet becede içilmeyecek gibi değil.gayet iyi 2 gün içtikten sonra alışıyosun zaten tadıda normal geliyor.

ne dedi dr un merak ettim:26:

Canım c.tesi nöbetçi dr vardı tabi izah ettim durumu baktı, biri 21 mm, diğeri 17 mm olmuş. "vücudunuzdaki hormon etkisiyle yumurtaların büyümeye devam edip kiste dönüşebilme riski olduğu için çatlatma iğnesini bugün derhal vurulmalısınız" dedi. dr.dan çıkıp mecbur gidip aldık iğneyi, göbekten yaptırdık öğleyin saat 12ye doğru. 36 saat sonra da ilişki oldu.
Pazar günü bu sperm yıkama işlemi için lab. araştırdık ama yakınlarda yoktu. yakın bir yer olması da gerekiyor malum. yoksa dr demişti yıkatacak yer bulursanız yakınlarda yaptırıp getirin, burda aşılama yaparız demişti.
Kendi dr.uma dünkü kontrolde anlattım haftasonu olanları, "Gayet güzel olgunlaşmış yummiler, arkadaki de yetişmiş çok iyi" dedi "İlişki olduysa tamam, gerisi Allah'tan hayırlısı olsun" dedi "İki günde 1 devam edin çalışmaya, arkadan gelen yummi geç çatlayabilir" dedi "Adet olursan 3. gün gel yeni period için start verelim, olmazsan ve gecikirse test yap, negatifse ve adet olamazsan 10. gün gel" dedi. ne çok şey söylemiş wuhuuuuuu :111::111:

için nasıl rahat edecekse öyle yap ozaman canım.pko olsaydı söylerdi dr.evet becede içilmeyecek gibi değil.gayet iyi 2 gün içtikten sonra alışıyosun zaten tadıda normal geliyor.

test falan yapmadan anlaşılıyorsa yok heralde bişey demedi
saol canım verdiğin bilgiler için

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

artık hakkınızda hayırlısı

Anladim canim.olsun herseyde vardir bi hayir belli olmaz hic bakarsin gelir bebis
Asilamada zaten cok frkli degil hani dogaldan:)))
Rabbim ol desin ve olsun insallah
Ne zmn adet gunun ????

amin canım benim allah razı olsun inş. gittiğim bi doktor var cnm ama ondanda sıkıldım inan gitsemde artık rutine bindiği çin biliyom ne yapacağını hangi ilacı vereceğini o yüzden bekleyip beklememekte karasızım kndi kendine oluncaya kadar beklesemmi onu bilemiyom

canım cok sevındım gecmıs olsun bebısın hayırlı olsun ıns allah rabbım saglıklı uzun omurler nasıp etsın

Rabbim mutlu mesut kizlardan etsin sagsalim guzelmi guzel heyati olsun kizinin ay cok. sevindim cooook

Rabbim evladini sana bagislasin saglikli sihatli olun inşallahh minigini yerimize kokulu kokulu öp Allah im hayirli uzun ömürler versin. Dualarin içinde Allah razi olsun canimm

ALLAH hepinizden razı olsun kızlar bu güzel dualarınız için canlarımm serçemimm kızım 3.870 doğdu senin nasıl gidiyo?

Umarim sabirla okursunuz.selamlar oncelikle.benim sag yumurtaligimda 5cm buyuklugunde basit kist var.o kistle gebe kaldim fakat kullandigim ilaclar yuzunden aldirmak zorunda kaldim.aradan 8 ay gecti gebe kalmak istiyorum fakat olmuyor.kistim d.kontrol hapiyla kuculmedi.klomen-catlatma ignesi ilk deneme basarisiz oldu.sogan kürü kist icin ise yarar mi?icine kabuk tarcin da koyabilir miyim?tesekkurler simdiden:)

Anladim canim.olsun herseyde vardir bi hayir belli olmaz hic bakarsin gelir bebis
Asilamada zaten cok frkli degil hani dogaldan:)))
Rabbim ol desin ve olsun insallah
Ne zmn adet gunun ????

farklı olmaz olur mu cnm kaliteli hareketli spermler direk yumurtanın yanıbaşına bırakılıo, daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…