sogan kürü kullananlar

Rabbim sen bize sana kul, peygamberimize ümmet olacak ,annesine babasına vatanına hayırlı saygılı sevgili evlat olacak, anne baba kardeş sevgisi olan, kaderi güzel yazılı, bahtı güzel yazılı,huyu güzel,kendi güzel,yüzü güzel,vefalı,güzel ahlaklı,terbiyeli,eli ayagı düzgün hiçbir azası eksik olmayan,aklı yerinde,uzun ömürlü evlatlar ver ya Rabbim,analı babalı büyütmeyi nasip et Ya Rabbim..huzurla berektle mutlulukla sağlıkla sevgiyle büyütmeyi nasip et Allah ım....
bizim için hayırlısıyla hayırlı zamanda ver Yüce Rabbim
Sen duaları kabul edensin yoktan var edensin Dualarımızı kabul et Allah ım

Bu MÜbarek Kandil gününde Rabbim ettiğiniz dualrı kabul eylesin.
Herkese Hayırlı Kandiller Rabbim bu günleri tekrar tekrar nasip etsin tüm müslüman alemine

canımm nukracımm nerlerdesin sen özlettin kendini
sağol canım benim napalım yeni umutlara yelken açıyoruz işte
Rabbim yeterki ol desin
Bu mübarek gecede ettiğimiz duları kabul etsin inşallah
Rabbim sanada sağlıkla bebeğini kucagına almayı nasip etsin

sen nasılsın bebiş nasıllllll

Kandiliniz de mübarek olsun

Rabbim tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm dualarınızı kabul eylesin inşallah

hayırlısıysa tez zamanda kavuşalım soğan cücüklerimizle innnnşallah

saol cnm bnm Allah razı olsun senden, yavruna iyi bak ve tabi kendine!

Amiiiinn, Allah kabul etsin arkadaşım "maybeybim, asyam" diye dua ettim Allah biliyo

evet canım dün saraçoğlundan dinledim polikistik overı olanlar incirden uzak dursunlar dedi.soğan kürü yapsınlar peşinede testere dişli aslanpençesi kürü uygulasınlar 1-2 ay dedi.

aa ben de incir almıştım incir kürü yapmak için. iyi ki görmüşüm yaz. ben bu ay soğan kürü yaptım 15 gün. regl olmayı bekliyorum şimdi. bi ay daha mı soğan yapayım yoksa aslan pençesi mi yapayım kızlar? :44:

yerinde olsam 1 ay daha soğan yaparım nitekim zamanında kendim de öyle yapmıştım pro.dan dolayı incir yiyemediğim için.

yerinde olsam 1 ay daha soğan yaparım nitekim zamanında kendim de öyle yapmıştım pro.dan dolayı incir yiyemediğim için.

teşekkürler canım tavsiyen için. ben de bi ay daha soğan yapmayı düşünüyodum. tabi bunun için önce adet olmayı beklemem lazım :18:

canım eğer pko sorunun varsa bir sonraki adetine 10 gün kala 5 gün daha soğan kürü yap sonra aslanpençesine geç canım.bende pko yok ama ben yinede etkili olsun iyice diye öyle yapacam.

Bilemedim canim yaa inşallah dedigin gibidir arkadaşim içime su serptin valla. Annemin yogun israri uzerine test yaptim tek çizgiii( sıkıldim artik yaa.

cnm sorma işler biraz karışık :26:

amin cnm saolasın.

hayırdır ne oldu canımm yaaa:26::26::26:

saol cnm bnm Allah razı olsun senden, yavruna iyi bak ve tabi kendine!

Amiiiinn, Allah kabul etsin arkadaşım "maybeybim, asyam" diye dua ettim Allah biliyo

Allah razı olsun canım
bende hepinizin nicklerini saydımmm valla
Rabbim ettiğimiz dualrı kabul etsin

Bilemedim canim yaa inşallah dedigin gibidir arkadaşim içime su serptin valla. Annemin yogun israri uzerine test yaptim tek çizgiii( sıkıldim artik yaa.

ee yani sende ne menapozu kızz töbe töbee.
dönemsel gecikmeler olabiliyor ama yinede dr a gitmekte fayda var diyorum canım

hayırdır ne oldu canımm yaaa:26::26::26:
Allah razı olsun canım
bende hepinizin nicklerini saydımmm valla
Rabbim ettiğimiz dualrı kabul etsin

Allah kabul etsin sağolasın.. netice yarın sabahki kontrolde belli olacak cnm. özetle; yarın çatlatma iğnesi yapılması durumunda pazar gününe doğal ilişki önerecek. yahut yumurtam kendiliğinden çatlayabilir ve bu pazar gününe denk gelecek gibi görünüyor, şu halde yine bize ilişki önerecek. çünkü pazar günü sperm yıkatacak bir lab. bulmanız mümkün değil dedi
çatlatma iğnesi vermeyip, belki bi ihtimal kendiliğnden çatlamanın 1 gün sarkabileceğini, bu durumda aşılamayı pztsi günü yapabileceğini söyledi. yarın ve pzt tekrar kontrole bekliyor. durum ve olasılıklar böyle, aşılama bu ay yatabilir yani, tedavisiz daha doğrusu yarı tedavili 1 ay kayıp gidecek böylece

Son düzenleme:
ee yani sende ne menapozu kızz töbe töbee.
dönemsel gecikmeler olabiliyor ama yinede dr a gitmekte fayda var diyorum canım[/QUOTE]

Evet canim haklisin aslinda gitmem gerekir. Ya da söktürücümü alsam önce sence ne yapsam mybeybi. drlardan nefret ettim artik istanbuldaki en kötü drlara gittim sanirim verdigim paralara yaniyorum artik. Ne yapalim Allah ne zaman isterse o zaman olacak. En kisa zamanda hayirlisiyla olur hepimize nasip olur inşallahhh

kızlaaaar perşembe günü sezeryanla doğum yaptım çook güzel geçti her şey kızım çok iyi ben çok iyiyim şükürler olsun ALLAH ıma sizlere teker teker dua ettim perşembe kandildi hem RABBİM dualarımı kabul etsin inşallaaah sizleri çok seviyorummm ALLAHım tez zamanda yaşatsın bu duyguları hepinizeee

canım cok sevındım gecmıs olsun bebısın hayırlı olsun ıns allah rabbım saglıklı uzun omurler nasıp etsın

Canim tebrik ederim cooooook sevindimm cooooook Rabbim bu guzelgunu herkese nasib etsin kizin nasil kac kilo dogdu? Allahim herkese nasib etsin burdaki isteyen herkese bizimde 2 ayimiz kaldi oglumu sabrsizlikla bekliyorum Rabbim sagsalim dogurmayi bizede nasib etsin amin))))))

Rabbim mutlu mesut kizlardan etsin sagsalim guzelmi guzel heyati olsun kizinin ay cok. sevindim cooook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…