sogan kürü kullananlar

canim benim kiyamam az daha sabret bebeklerin tutunacak gibi bir his var valla içimde sen bol bol dua et canimmm

Arkadaşııııım hâlin nicedir?Regl mi gebelik miii?

canim benim kiyamam az daha sabret bebeklerin tutunacak gibi bir his var valla içimde sen bol bol dua et canimmm

ayy ağzın bal yesinn emi
zor beklemek zaman gecmio
dr her ne kdr normal yaşantına döneblrsn desede evden çıkmıyorum çok hareket etmiyorum
ee haliyle zmn gecircek çok bi alternatifim yok
illa gecicek günler tabi de sabır lazım

Anliyorum seni canim kitap oku bol bol hem kafan dagilir dualar oku ama olur mu olmaz mi diye hiç düşünme ne bilim biseler yap kendini yormadan tabii :)) Allah hakkinda hayirlisini versin . Hem sen 4 yil beklemişsin 15 gün neki dimi:)) İnşallah iyi haberlerini alcaz sonra da geleneğinizi uygulayacaz halay çekecegiz inşallahhhhh :) :)

Merhaba hanımlar, aranıza yeni katılıyorum

Kimyasal gebelik geçirdim doktor 1 ay ara vermemizi söyledi. Bu arada soğan kürünü yapmak istiyorum. Insallah bana da vesile olur. Bu kürü 15 gün boyunca uygulamak yeterli oluyor mu. Bir de ikinciye ne zaman başlamak gerekir. Bilgi verirseniz çok memnun olurum. Araştırdım ama farklı zamanlarda uygulayanlar var. Tecrübeli arkadaşlarımdan yardım bekliyorum :)

Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah, tez zamanda bebiş haberleri alalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır takip ediyorum sizi 5 aylık evliyim bebisimiz olsun istiyoduk eşimle adet düzensizligim oldugundan doktora gittim yaklaşık iki ay önce.. pko var dedi sonra burda sogan kürünü duydum hatta hamile kalan arkadaşlarmz varmış bende deneyeyim bi dedim adetimin 10.günü başladım 15 gün boyunca içtim ögle, akşam.. üç gündür adetim gecikiyodu dün test yaptım ve sonunda çift çizgiyi gördük yakında doktora gitcez.çok mutluyuz eşimle çok güzel bi duygu sogan kürü ilk denememde işe yaradı... hepinize çok tesekkürler umut ışıgı oldunuz için.. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu (amin) :)

Gözünüz aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :) dua et bana da annişlerin duası kabul olurmuş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dimi dimi yalnz bu 12 gün 4 yıla bedel gibi diyebilirim:18::18::18::18::18:
halay da çekeriz inşallah Allah ın izniyle
yeğenimin saftirik adlı kitabını okuyoum çok eğlenceliiiiiii

Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaşlar. ben gecen ay soğan kurune başladım.hem kıst hem de adet sokturmesı ıcın .15 gun uyguladım ama adetım 5 gun gecıktı bugun . 16 Mayısta adet olmam gerekıyrdu ama olmadı . böyle bır durum yaşayan var mı aranızda..

slm canlarrrr ben geldim:)))
mybaby hayırlı olsun kuşum inş cabucak geçer ve mutlu haberi alırsın.rabbim yüzünü güldürsün inş amin.
asyacan sonunda herşey yoluna girmiş çok sevindim.nazlı bebek seninki.doğunca hesabını sorarsın seni seni diye.

benim adetim geçen perş günüydü.tabi her zamanki gibi adet olamadım.gögüslerim ağrıyodu kesin prolaktin yükseldi yine diye düşündüm.zaten çok da ağrım vardı.cuma günü turla geziye çıkcaktık ben hemen doktora gittim tahlil yaptırdı. sonuçtan o kadar emindim ki kan verdikten sonra eczaneye gidip söktürücü aldım.yolda beni uğraştırmasın diye.eşim eve gelince sonucu almaya gitti.ben de doktora gösterme ben biliyorum sonucu dedim.neyse 10dk sonra beni aradı.
-ben bunu doktora göstercem canım ya dedi
ben de kesin 0 ile 5 arası bişi çıktı kafası karıştı sandım.
-sonuç 147 sen bu sonuca göre hamile görünüyorsun dedi.
-nasıl ya olamaz inanmıyorum.yanlıştır o sonuç dedim:)))

neyse ben 4günlük geziye gittim çok üstünde durmak istemedim ama kendime dikkat ettim.ve 4 gün sonraki beta hcg sonucum 1204.

hamileyim kızlarrrrr hamileyimmmmm

Bu topige bereket geldi massllahhh cindirella tebrik ederim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah mybaby hayirli haberleeini bekliyorum canim hadi insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

slm canlarrrr beta hcg sonucum 1204.
hamileyim kızlarrrrr hamileyimmmmm

canımm çok sevindimmm ve bir o kadar da duygulandımmm ne hissedeceğimi bilemediğim o anlardan biri Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin inaşallah, sağ salim kavuşun bebenize
anammmm haydi halayaaaaaa
:6

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım amin inş.darısı bekleyenlerin başına

canımm çok sevindimmm ve bir o kadar da duygulandımmm ne hissedeceğimi bilemediğim o anlardan biri Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin inaşallah, sağ salim kavuşun bebenize
anammmm haydi halayaaaaaa
:6

saol canım benimmmm aşılamaya az kala oldu işte çok şükür.herkese dua ediyorum.hamile olduğumu öğrenmeden önce de etmiştim,şimdi her gün ediyorum nerdeyse.rabbim herkesin yüzünü güldürsün hayırlı evlatlar versin
ben hala inanamıyorum neredeyse duygusuz böyle bi tuhafım heralde hala şoktayım

ben bile birkaç kere okudum inanamadım bi de kendim olsam demek ha bu arada, minik serçemizin internet sıkıntısı var, giremiyor ama çoook tebrik koydu sana selam söyledi, çok sevindi ve tebrik ediyor cnm

Tebrikler sağlıcakla kucağına alırsın inşaallah.
Özel olmazsa bu ay birseyler yaptin mi ve ne kadar süredir istiyordun?

teşekkürler canım amin.
1,5 yıldır olmuyodu.süt hormonu yüksekliğinden zor adet olmaya başlamıştım.eşimde hareket sorunu vardı.klomen kullandım olmadı.1 ay daha olmasaydı aşılama diyecekti doktor.
en çok bu ay bişiler yaptım.
1 ay önce rahim filmi çektirdim.
güç bela nisan yağmuru topladık sıcak memlekette yaşıyorum çok az toplayabildik.eşimle okuduk.sabah akşam birer yudum içtim.
bir de ilk olarak bal tarçın çörekotu kürü denedim(ben bala karıştırmadan yedim bala alerjim var.)adetten sonra sabah akşam 1 çay kaşığı dolusu yedim.iyice çiğnedim.
hep 1 saat beklerdim ayaklarım havada.bu ay hiç umursamadım yarım saat olmadan kalktım.günlere dikkat etmedim hesap yapmadım.eşimle istediğimiz için birlikte olduk.şöyle yapsak bebek için ii olur demedik.bebekle ilgili ne varsa hep duyarsız kaldım bi süre kkden uzak durdum.belirti aramadım.zaten doktora da kesin süt hormonu yükseldi diye gittim.hatta tahlile giderken boğazıma bişi düğümlendi ben kurtulamıcam bu hormondan diye.hala inanamıyorum.eşim de inanmıyor nolcak bizim halimiz bilmiyorum

ben bile birkaç kere okudum inanamadım bi de kendim olsam demek ha bu arada, minik serçemizin internet sıkıntısı var, giremiyor ama çoook tebrik koydu sana selam söyledi, çok sevindi ve tebrik ediyor cnm

teşekkür ettiğimi söyle canım zaten serçemin durumuna benzer benimki de.tam aşılamaya yaklaşmışken güzel haberi aldık.ben kendimden ümidi kesmiştim.yoksa o söktürücü yerine bikaç tane gebelik testini almaz mıydım hiç?ilk defa almadım testi.tahmin etsem adamı sonuç almaya gönderir miydim hiç ?bana sürpriz oldu işte:)))içimde ukde kalmasın diye yarın test alıp çift çizgiyi görcem iyce psikopatlaştım
hamile olmama rağmen kesin çıkmaz lanetli test
inş rabbim olamaynlara da nasip eder.inş canım bu ay sırasıyla hepiniz hamile kalırsınız.

allahım tamamına erdirsin sağlıkla tamamlatsin ins.rahim filmi cok etkiliyr tabi allahın izniyle. ben de cekinfim haziranda bir yıl olacak ama hâlâ tık yok bekliyorum hayırlısı olsun bakalım.

:64
canım canımmmmmmmmmmm
nasıl sevindim anlatamam rabbim kucağına almayı nasip etsin
sayenizde topiğe can geldi
asyacanım sen eee sırada biz varız inşallah hayırlısıyla
sana demiştim ama dimi kafanı boşalt diye
bana da dua edin 29mayıs test:18::18::18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…