sogan kürü kullananlar

saol canım benim.bak rahatladın çok şükür.sanıım benimki de nazlı ama sen örnek oldun bana o yüzden bugün rahatım baya.
evet kocadan müjde saçma sapan bişi oluyo.kendim öğrenseydim ne planlarım vardı ne planlar
neyse hayırlısı olsun.başka gebeliklere inş

merhaba kızlar bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.ben de adet dzüensizliği yaşıyordum.soğan kürünü geç de olsa duyunca başladım.adetim her ay 10 gün gecikiyordum.adetimin bittiği gün başladım soğan kürüne 15 gün içtim. ama hala adet olmadım yani her zamankinden daha da çok gecikti bugün 18. gün gecikme böyle etkisi olanlar da var mı yoksa tamamen benim şanssızlığım mı??

gebe olma ihtimalin olabilir mi acaba

Yarın sabah bende başlayacağım canım. Yumurtlama tarihlerini falan etkilemiyor değil mi. Çörek otu kürü etkiliyor demişlerdi bunda yoktur inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

gunaydin canim. sogan kürü rahmi temizleyip yumurtaların catlamasina yardimci oluyor. tarihleri etkilemiyor. insallah sifa olur. fazla ılıtmadan iç 10 dk dinlendir süz sonra yudum yudum icersin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu ne kadar güzel bir haber canim Rabbim saglikli bir şekilde kucagina almayida nasip eder inşallah hamileligin tadini çikar :))

Hemen yapıstırsın dusuk tehlıkesı. benım progesteron ilkbasta 9 du 6 ya dustu ondan sonra progeston ıctım 20ye yukseldı dr 15 ın ustu ıdealdır demıstı.hcg de 2 ye katlayarak gıdıyorsa moralını bozma kı benım dogru duzgun 2yede katlamıyordu bılıyorsun:) herseyin yolunda gideceğine inanıyorum canım hıc bırsey moralını bozmasın. dua et ve bekle sadece. ashabı bedırın ısımlerıyle dua et canım geri çevrilmezmiş.keseyi görselerde moral bozcak bıseyler buluyolar zaten.

Yarın sabah başlıyorum canım çok teşekkürler bilgi için :) hadi inşallah sonucu güzel olur diyeyim :) kokusu çok kötü mü bu arada

Yarın sabah başlıyorum canım çok teşekkürler bilgi için :) hadi inşallah sonucu güzel olur diyeyim :) kokusu çok kötü mü bu arada

Soğutmazsan fazla kötü olmuyo benim ilk içtiğimde midem bulandı sonra geçti çok kötü içemicem die düşünmekten midemi alt üst ettim 2. De lıkır lıkır içtim 2 hafta hiç ara vermedim :) pişmiş soğan gibi kokusu var üstüne bi lokma ekmek yersen mideni bastırır. :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm canlarrrr
bugün yine gittim doktoruma.detaylı ultrasonda keseyi gördük şükür.10 gün sonra yine gel dedi.
asyacan canım benim doktorum hep ii düşünür ilk defa olumsuz bişi söyledi o da azıcık düşük tehlikesi var dedi.ve detaylı ultrasonda başka bir doktor bakıyodu ve rahimde kanama var doktoruna söyle dedi.doktorum da progestanı artırdı.çok şükür ilk defa böyle bir doktorla karşılaşıyorum.ben senin doktorlarını beğenmemiştim gerçekten.burda bi tane var senin doktor gibi eğer ona gitseydim şimdiye düşük bile yapmıştım.sen naptın aynı doktora mı gitceksin?

darisi kalp atışlarını duymaya ins sağlıkla kucagina al canim.

Bende dırek saldırdım dusuk rıskı deyınce olumsuz bısey dıyene tahammul edemez oldum sanırım :) canım benım gozun aydın ınsallah bebısınıde gorceksın 10 gun sonra hongur fosur aglaya aglaya dınlıceksın o pıt pıtları:)dr konusunda sanslıymıssın bırakma canım.progestan agızdan mı vajınadanmı canım.cok etkılı bır ılac ve uyutuyor bol bol :)ben dr u degıstırdım canım bu persembe randevum var kalp atıslarını duyduktan sonraki ilk randevum. Rabbım bu guzel gecede bu yolda emek veren, dile getiremesede aklına her geldıgınde gözleri dolan, her cocuk gordugunde ıclı ıclı bakarken yakalanmaktan korkan ne kadar kardesımız varsa nasıp etsın bu guzel duyguyu,

Mutluya
Betüle
Leylaya
Ayşeye
Ebruya topikten ısmını hatırladıklarım bunlar canım yarın kandil gecesi ashabı bedir ısımlerıyle dua gönderelim olurmu hamilelerinki kabul olurmus:)

İsim göndermek ısteyende yarına kadar yazsın inşallah.

Allah razi olsun asyacan inşallah hepimiz dua edelim.

Duhaa canım bı baska topıkte okudum test yapıp cıft cızgıyı gormussun hamılemısın canımm

allah razı olsun canım cok şükür gördüm. az once yaptim şak diye cikti sat 25 nisan dun olmam gerekiyordu olmadım ins sağlıcakla kucagimiza aliriz hepimiz de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…