sogan kürü kullananlar

kızlarr 9 günlük gecikmenin ardından kızmızıları dün gördüm maesef prolaktinime baktılar sonuç öğleden sonra çıkacakmış inş. düşmüştür.. (

kızlar yarın transfer olacağım Allahın izniyle
dün size yazamadım embriyolog aradı 6 tanesi döllenmiş çok şükür
bu durumda 3.gün transferi olacak carşamba toplanmıştı
yarın bebeklerimi alacağım çok heycanlıyım çoooook:18::18::18:
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah hepimize hayırlısıyla sağlıkla evlatlarımızı nasip etsin
ne zaman tekrar yazarım bilmiyorum ama ilk fırsatta yazacağım
hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız yoldaşlarım
Allaha emanet olun dua edin benim içinde

asyaaaa gözün aydınn ayy duygulandım yaaa canım benim şükürler olsun ALLAHım çooook sevindim darısı mybabinin başına inşallaaah dikkat et kendine sakın ağır falan kaldırma iş yapma ALLAH a emanet olunn

hayırlı uğurlu olsun inşallaaah bebeklerin seninle olsun ALLAHım yüzünü güldürsün aminn canım benimm

çok teşekkür ederim canım hayırlısıyla olur inşallah
bu aralar pek sık giremeyeceğim fırsat oldukça yazarım sizdende güzel habarler almak dileğiyle öpüldünz

rabbim hayırlısını nadip etsin inş. Canım inş hayırlısıyla kucağına alacağın zamanlarda gelir:)

canım ben ibrahim saraçoglunu aradım kürler gönderdi bu ay ikinci ayım sogan kürüne de bugun baslıycam

merhaba arkadaşlar,

foruma yeni üye oldum. öncelikle herkese merhaba...
iki sorum var: soğan kürünü nasıl kullanıyoruz?
incir küründe her seferinde 8-9 adet incir mi kaynatıyoruz. günlük kullanım öneriliyor. her gün 8-9 incir mi kaynatıyoruz.
ayrıca bu kürleri aç karnına mı alıyoruz?

teşekkürler.

tamam canim onuda denicem bakalim artik . dualarina ne olur beni de al çok ihtiyacim var asyacan.

Kul sıkısmayınca hızır yetısmezmıs canımm, Rabbım en olmaz deedıgın anlarda olduruversın ınsallahh hep dualarımdasınız

Nası yanii 6 tanesi döllenmişse 6sınıdamı transfer edıcekler altızın mı olucak nası oluyor yahu bu durumu bırı bana acıklasa ya :44::44:
Ama güzel bır durum sanıyorum gozun aydın devreeem inşallahh saglıkla sıhhatle kap gel bebişleri :)) Dualarımız senınle hersey yolunda gıtsın su gıbı aksın gıtsın ınsallah canım.

Canım benım cok sagoll Amin inşallah mybaby, folik, serserly sıralanıp gelıyoruz arkanızdan Allahın ıznıyle canım:) kulucka donemındesın dıye az dalga gecmedm senlen suan tamda o donemdeyım, progeston ıc yat zıbar:) kardeşim ve eşimde butun ısler sagolsunlar :)

hahaaaaaa 6zzzzzzzzzz
döllenenlerin içinden en iyisini transfer ediyorlar canım
dualarına kocaman amin diyorum hayırlısı inşallh
senin tekrar randevun ne zaman

arkadaşlar merhaba arkadaşlar..
ben bu kürü anlayamadım..LÜTFEN YARDIMCI OLUNNN
şimdi diyorki adetten 7 gün sonra başlayın..15 gün uygulayın..eee uyguladım diyelim..zaten diğer regli zamanına denk geliyor..
ama sitede 2.adet kanamasından 10 gün önce 2.kürü yapın diyor..hangi ara yapıcaz..ne olur doğru bir şekilde allah rızası için bir sıralayın:26:

hahaaaaaa 6zzzzzzzzzz
döllenenlerin içinden en iyisini transfer ediyorlar canım
dualarına kocaman amin diyorum hayırlısı inşallh
senin tekrar randevun ne zaman

En iyilerinden fazlaysa napıcaklar peki diğerleri mundarmı olsun getır buzluguna koy kıızzz :)) Transfer gunun belli mi canım gıtmeden bı gun once yaz dua edelim hep birlikte sana Rabbim hayırla sonuclandırsın ınsallahhhh

Mrb canım bak şimdi ilk kürü adet bıtımınden 7 gun sonra basladın 15 gun uyguladın adet oldun burda ilk asama bıtıyor. ikinci aşama bir sonraki adetinden 10 önce baslıyorsun 2. küre. yanlıs hatırlamıyorsam 3. de aynı sekılde sonrakı adetten 10 gün önceydi.Şifa olsun ınsallah vesile kılsın Rabbim

çok teşekkürler canımmmsüper anlattın..
bende iltihap var..ayrıca bebek istiyorum..faydası bu yönde dimi..

kığızzzzzzzzzzz ben cumartesi transfer oldum 3.günüm bugün
yazmıştım ama sen anlamadın sanırım canım
bebişlerim şu an göbüşte 9 ayda kalsınlar inşallah ve sonrasında ömür boyu
sen ne zaman gideceksin doktora

Ayyyy canim benim inşallahh 9 ay boyunca göbişinde sagliklica büyür ikizlerine kavuşursun test günün ne zaman ? sakin yorma kendini dinlen hep Allahim yardimcin olsun inşallah hayirli haberlerini bekliyoruz... :))

canim sende durumlar nedir? doktor randevun ne zaman ? inşallah herşey yolundadir bayagidir giremiyordum misafirlerden

Bende ise hala ayni ne adet var ne bebiş progestana devammm dua edin arkadaşlar . Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün asyacan in dedigi gibi arka arkaya siralaniriz inşallahhhhh

çok teşekkürler canımmmsüper anlattın..
bende iltihap var..ayrıca bebek istiyorum..faydası bu yönde dimi..

Rahim içini temizliyor canım kistlerden ıltıhaplardan tamda bu yönde aslında, bende ılk soganla basladım bebk yolculuguna ama vesilem değilmiş kimisi ilk ayında hamıle kalıyor bunyeyle alakalı sanırım ama rahımı temızleme konusunda kefılım sogan kuru uyguladıktan sonrakı muaynemde dr tertemız bır rahmın var demıstı.ee buda bebek için önemli tabi,vesilen olsun ınsallahh :)

Ben iyce saflastım yaa bu aralar cok cabuk unutuyorum hep bu progestandan heppp :) canımm ınsallahh 9 ay orda kalsınlarr saglıkla tutunsunlar annelerıne bebıslerım dedıgıne gore bırden fazla :) dr randevum haftaya canım toxo testlerını yaptırmam lazımmış.cok gergınım bu aralar kuzum yaa eşimden alıyorm tum hıncımı sınırlerım cok bozuk belırtılere hala psıkolojıktır deme egılımı gosterıyorum bu da maziden kalma alıskanlık sanırım :))

canim sende durumlar nedir? doktor randevun ne zaman ? inşallah herşey yolundadir bayagidir giremiyordum misafirlerden

Kuzum haftaya perşembe gıdıcem testler varmıs yapılıcak, gogus agrısı ve bel agırısı var ve uyuyorum sureklı ve coook gergınım saldırır durumdayım etrafıma alıngan oldum sanırım bırazda bunlar psikolojıkte olabılır tabi

Ayyyy canim benim inşallahh 9 ay boyunca göbişinde sagliklica büyür ikizlerine kavuşursun test günün ne zaman ? sakin yorma kendini dinlen hep Allahim yardimcin olsun inşallah hayirli haberlerini bekliyoruz... :))

sağollll canımmmmAllah ım hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
test günüm 29mayıs daha çoook var

gergin olman normal cnm sonuçta çok streslı bi dönemden geçtin ama şükür sonucuna değdi
artık hamileliğinin tadını çıkarmaya bak stres olcak bişey kalmadı değil mi?
bebeğin seninle ve Allah ın izniyle ömür boyu sennle olcak cnm
şimdi o stresten bnde var bi test günüm gelseydi diyorum :18::18::18:
ahh Asyaacanım her aşaması zor Allah yardımcımız olsun
bu arada 70bin lem yelidi çektim üfledim 5lt şişeye
malum annemlerdeym damacanaya üfleyemedim gariiii

Gergin olman normal canimm çokta duygusal olursun bir müddet ama dedigim gibi çok normal fakat sana tavsiyem sinirli olma bebegine yansir dogdugunda sinirli bir bebek olmasin. çok uyuyor olmanda erkek bebege işaret tabi önce Rabbim bilir. .sonuçlardan haberdar et canimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…