sogan kürü kullananlar

saydığın herşey bendede var canım alllah yardımcımız olsun bu yumurtalıklarla başımız dert de valla bazen hiçbirşey düşünemiyom her şey üst üste geliyo soğan kürüde denedim içmediğim hiçbirşey kalmadı rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin sabretmekten başka çaremiz yok.

Hanımlar pek bi alakasız lâkin ''bazal vücut ısısını''sormak istiyorum.Bu başlıkla açılan konular güncelliğini yitirdiği için buraya yazıyorum.Hani vücut ısısı ile de gebelik var mı yok mu anlaşılıyor ya.Öncelikle ilk sorum ısımızı neden sabah ölçmek zorundayız?İkincisi ; gebe olan bütün hanımların vücut ısıları illâ 37 derece ve üstümü olmalıdır.? :26:

Amin canim. Evet dedigin gibi sabretmek gerek. Rabbim daha fazla bekletmez insallah O ne zaman isterse o zaman olacak biliyorum.

canim seninde inşallah bol bol yumurtalarin olur sonrada zamaninda çatlayip yolunu bulsunlar sonra da hayirlisiyla dogur annelik duygusunu tat inşallahhhh.

ne yaptın cancağızım ne haldasın, deyive hele

kızlar merhabalar sizi ihmal ettim sanmayın internet bağlantım yoktu o yüzden bu kdr geç yazabiliyorum
öncelikle bugün yumurta toplama işlemim vardı(opu) ve 14 adet yumurta toplandı
inşallah kaliteli emriyolar olur yumurtalarım
onun dışında büyük ihtimal cumartesi transfer olucak emriyologdan hbr bekliyoruz artık
bazı ilaçlar var iğneler var emriyoya hazırlık yapıyoruz
Rabbim nasip eder inşallah hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle
hepinizi çok öptüm yine hbr ederimmmm

asyacaaannnn haamiileeeeee
:124::119::118::92:
Duyduk duymadık demeyiiiiinnn
bebeğinin kalp atışını duydu az önce dr kontrolünde
:124::119::118::92:
Haydi halayaaaaaaa

canımmmmmm ayyyy duygulandım ya kıgızzzzzzz
çok şükür kalp atışlarını duydun demekki Allah a binlerce kere şükürler olsun
ozaman fincanlım çalıyorsa bende sıradan yerimi alayım
tili tili tiliiiii tiliiiiiiiiiteyyyy teyyyyy teyyy teyyyyy

vucut isisi sabah ölçülmeli (6,7) arasi çümkü en az 4 saat delikdiz uyumuş olmaliyiz
ayrica vucut isisinin illa ki 37 ve üzeri olmak zorunda degil herkesin vucut isisi farklidir canim. Bu yöntem hamile olup olmadigini belirlemez ne zaman çatlayip yada çatlamadigini kontrol edebilirsin çstlamadan önce vucut isisi düşer çatladiktan sonra ise yükselir taki adet olana kadar günün geçmiş ve hala isi yüksek ise test yapabilirsin. Bu arada ölçtügün termometre ayni olmali ve ölçüm saatinde hep ayni saatte olmali

Rabbim yardimcin olsun canim inşallah saglikli embriyolarin olur hayirlisiyla ikiz bebişlerine hamile kalirsin moralini yüksek tut hayirli haberlerle dön inşallah canim

hadi gözünaydın canim sana demiştim senden yana gonlum ferah diye ne güzel sağlıkla kucagina al canim
geç döllenme olmus manyak dr lar da insani rezil ederler başlarda sevinmedin canim simdi için içine sigmiyordur demi.
sen adete yakin gebe kalmış oluyorsn yani öyle mi?

selamm bende aranıza yenı katıldım:) bi düşük yaşadım ve sonrasında 9 ay gectı hala bişey yok ve bu ay soğan kürüne baslıcam

hoşgeldin cnm, hakkında hayırlısı olsun

gebelik şüphesi var ve boğazların ağrıyorsa, kaynamış suya 1 limon sık, sıcak sıcak yudumla cnm geçmiş olsun.

bana da yumurta tembelliği denmişti en son, hormonlar normal ama adetlerim hep gecikiyor. ama 45 gün sınırını aşmıyor. bu yüzden problem teşkil etmiyormuş. yumurtlıklar geç uyarılıyor demek ki dedi dr. yumurtlama her ay 5-7 gün geç oluyor ama olduktan 14-15 gün sonra adetimi olabiliyorum çok şükür ki. bu da böyle bi durum işte

cnm yumurtalıkların tembelse nasıl ilk defa gecikme yaşıyorsun anlamadım. dediğin durum, bende olduğu gibi gecikme olmasına sebep olur çünkü normal olarak. durumun da çok enteresan bu arada, Allah hayırlısını versin.

sağol cnm aktarlardan alıyoruz demi inş. şifa olur canım teşekür ederim.

tabi cnm aktardan alabilirsin. bildiğimiz dal yaprak adaçayı, büyükçe bir kupaya bir tutam koy ve kaynamış su ekle. ağzını kapat demlensin öyle 5-7 dakika kadar. sonra yaprakları istersen süz ve yudumlamaya başla şifanı :126: yarasın!

cnm arkadaş cevaplamış ama bu konuda aktif bir topik var kulüpte. "ateş ölçme yöntemi" diye aratırsan google'dan çıkar. onun ilk sayfasında detaylı bilgi var. sabah 6-8 arası ve her gün aynı saatte yataktan çıkmadan dijital bir ateşölçer ile ölçüm yaparsan sen de kendi vücut normalini tespit edebilirsin. adet bitiminde ölçmeye başlarsın. yumurtlayacağın gün düşer ve yumurtlama olunca ertesi sabah yükselir. böylece yumurtlama olduğundan emin olursun. adete kadar ölçmeye dvm edersen de ateşinin hep yüksek seyrettiğini gözlemlersin. düşüş olduğu gün ya da ertesinde adet olursun. o olmayasıca düşüş olmaz ve ateşin adet dönemin gelip geçmesine rağmen yüksek seyrederse gebelikten şüphelenip bi test patlatıverirsin artık

canım canım canım demek 14 yımırtaaa vay canınaaa hepsi insan adayı Ya Rabbim nelere kadirsin Allah sağ salim kavuştursun evlatlarınıza ameno!

Gumaydin tatlim:) :) iste bende oju diyorum ya bu ay gecikme var diye pko dediler anlatamadimli benom hic gecikmem olmadi .ama kistlerim her zaman vardi canim.hayirlisi canim bilmiyorum ne dusuneyim hala tik yol 19.gun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kuzum arısütü polen balıde tavsıye ederim ıyı geliyor birde çaksır otunu bı arastır ıstersen oda ıyı gelıyor diye biliyorum canım.Folikcan adacayı demıs oda sokturucu gıbı rahımı temızler ama yumurtlama donemınde bırak olası bır gebelıgı rıske sokuyormus canım.

Canımm kuzenimdede yumurtlama tembelliği cıktı ama klomenle 2.ayında kavustu bebısınee Rabbim dermansız dert vermesin bozma moralını ıncır kurunude yap sogandan sonra canım ılk hamılelıgmde ıncır kurunu kullanıyordm ben.İnşallahh yoluna gırıcek herseyy

14 Yımırtaaaa çift sarılııı çift sarılııı :) sana tamda bu yuzden demıstım ıstte telden haberleselım dıye catlatıcan meraktan bızı desene tedavı bıtene kadar :)İnşallahhh butun yumurtaların ıstenılen kalıtededır canımmm:) sana bebiş olarak dönsün en az ikisi inşallaahh :) kuzum cok sukur Rabiimee şaşkınım hala bıraz :) Darısı sizlere inşallahh dualarımdasınız hepiniz

Eveet Duhaaamm demiştin Amin Allah razı olsun canım darısı inşallahh sizlere olsun canımm.sorma şaşkınlıgım devam edıyor hala okadar cok olumsuz konustukı mal dr.evet canım adetıme yakın gebe kalabılıyormusum ılk dusugumdede adete yakın gebe kalmıssın tutunamamıs demıstı.Tecrube ederek ogrendım ama zor bı tecrube oldu cok sukur sonucu guzel oldu.

Nukram cok sukur canım sonunda guzel haberı aldık.duzensız hcg artıslarına ragmen olumsuz konusan druma ragmen ben burdayım dedi bebişim :)) msjını yenı gordum cvb gec oldu bıraz kusura bakma canım.gecmıs olsun canım paşayada kendınede iyi bakk somuracak tabi annesi :))

Topiğe taze kanlar gelmişş hosgelmişş fatımaa ve zahlee hosgeldınız kokusmus sogan topiğimizeee

sağol cnm benim allah razı olsun.

sağol cnm bide onları derim inş etkili olurlar rabbim hayırlısını versin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…