sogan kürü kullananlar

BEn özele gidiyorum klomen kullandım çatlatma iğnesi de oldum ama kontrole çağırmadı. Adet olursan gel 3. gün dedi :26::26::26:
cnm bende yaklaşık 1.5yıldır aynı tedaviyi uyguluyorum adetin 3gunu gidiyorum diyorki yumurta çatlamamış kist oluşmuş umarım senin tez zamanda olur canım allahım hayırlısını nasip etsin inş hepimize

yok aslında normalde her yer ve herkes bakmıyor çatladı mı diye ama senin özel durumun olduğu için dedim hani bakmaları iyi olurdu diye. dediğim gibi ya kendin ateş ölçerek kontrol et ya da doktorundan iste. şimdiden hayırlı olsun cnm tedavin

asyacaaannnn haamiileeeeee
:124::119::118::92:
Duyduk duymadık demeyiiiiinnn
bebeğinin kalp atışını duydu az önce dr kontrolünde
:124::119::118::92:
Haydi halayaaaaaaa

Çok şükür canlar bugun kalp atısını duyduk nazlı bebısın:)) Rabbim hepimizee duyursun bu sesi hayırlı ve saglıklı bır sekılde.gec dollenmeymıs 8+5 olması gerekıyormus 6+4 musuz. cok sukur bınlerce sukurr canlarımm.darısı tez vakıtte sızlerın basına ınsallahhhhhhh bu sefer mutluluktan aglıyorum :)

Halayaa durulsun fıncanlım calınsın gariiii

çok şükür canim benm çok mutlu oldum Rabbim yüzünü güldürdü . :))

:)) hep mutluluktan aglarsin insllah kendini yorma bebişini koru öptm darisi mybaybiye ve isteyen herkese.

coookkk sevindimmmm allahım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin inş.

Canım benim cok sagoll aminnn inşallahhh Rabbim arka arka guzel haberler nasıp etsın bu topikte ınsallaahh :))

çok şükür canim benm çok mutlu oldum Rabbim yüzünü güldürdü . :))

:)) hep mutluluktan aglarsin insllah kendini yorma bebişini koru öptm darisi mybaybiye ve isteyen herkese.

Elhamdülillah canımm Rabbimin hikmetinden sual olmaz bir kez daha sahıt oldum.Hep mutluluktan aglayalım bırlıkte sızlerde ınsallah en kısa hayırlı zamanda guzel mujdelerle gelın arka arkaya halaya duralım ınsallaaahh.

Selam Hanımlar :) Yeniyim daha az evvel geldim aranıza.Bebek isteyenlerdenim.Doktorum pko olduğunu söyledi.Bana glukofen,c vitamini ve kalsiyum verdi.(bu arada tsh'ım yüksek) Neyse ben bi umutla başladım bunları kullanmaya.Ama yok yapamadım,dayanamadım.Kusmalar,ishaller,iştahsızlık...Bitirdi beni.!Su bile içemiyordum artık düşünün.!Yumurtlama günüm geldi çattı bende ''tık'' yok.!İlaçlar beni öyle mahvetti ki eşimden kaçıyordum.Suratım on karış...Doktorumu arıyorum gözlerim yaşlı ''kullanmasan bebek bekleme'' diyor.!Ya hû ölüyorum ben burda kullanamıyorum ki!!!!! Neyse ben artık bıraktım,3 gün sonra kendime geldim.Size yemin ederim hanımlar vücudumdan zehir atmışım gibi hissettim,yüzüme kan geldi ya!!Neyse ''ne yapsam,ne etsem'' diye düşünürken bir baktım bir soğan kürü mucizesidir gidiyor.Hem de tam da pko illetinden çeken hanımlar için.Hemen aldım soğanımı başladım yapmaya.O ilaçların o iğrenç tadı ve bende yarattığı iğrenç etkiden sonra,soğan suyu bal şerbeti geldi bal!Kullandıktan sonra kontrole gittim çatlamamış hain bi yumurtamın olduğunu söyledi doktor.E yumurta çatlamayınca olan bize oluyor.O, oraya kist olup kalıyor Neyse 3. kürümdeyim şu an ,2 ay gitmedim kontrole.Bu ay gidicem kısmetse.Bakalım hayırlısı.Görelim Mevlâm neyler,neylerse güzel eyler :)

Canim.hos geldim glukofen yerine diaformin kullan daha iyi .banada glukofen yazdi diaformin iciyorum.diaforminin yan etkisi daha az.normalde bu ilaclarda 2haftaya kadar ishal kusma mide bulantisi bas agrisi oluyor.herkeste ayni bende sadece wcye gitme oldu .mide bulanti kusma falan yok cunku vitaminlerle ayni amda iciyorum
Gunde iki kere.bu ilaclar sekeri dengeler yeme istegini keser zayiflamaya yardimci olur .korkma yani:) ama tavsiyem diaforminle degistirmeaini istemen canim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim sogan kurune devam etmek istiyorsn et ama o ilaclari birakma gececek yan etkileri.pkolular insulin direnci yok o ilac senin sekerini normale saliyor kanda toplanan seker yumuetaliklari iyice zayid dusuruyor.birde folic asit ic doktoruna rica edersen yazar canm benim

Son düzenleme:

Folik asit yazdı.İçiyorum onu.Zayıflamak diil aksine kilo almak istiyorum ben.50 kiloyum.Ve doktorum halâ zayıfla diyo Bi deri bi kemiğim zaten..Anlamadım gitti

Folik asit yazdı.İçiyorum onu.Zayıflamak diil aksine kilo almak istiyorum ben.50 kiloyum.Ve doktorum halâ zayıfla diyo Bi deri bi kemiğim zaten..Anlamadım gitti

Ay bende zorla kilo aldim 1.70boy aralikta evlendim 53kiloydum suan63.9ve xok seciniyordum kilo aldim diye.ama bu ilaclar zayiflatiyor :) :) :) kilo alma canim yumurtaliklar yaglanmadan dolayi calismiyor bir iki kilo bile gosteriyor kendini aorunlar cikiyor ben hizli alip veriyorum 56olayim en az yeter o da bebis icin yoksa cok uzun zayif gozukuyoum 50lerde ama yapacak bisey yok :) :) ay banada pko dediler de ama adet olamadim hayatimda ilk defa gecikme yasiyorum hemde 17gun:) :) normalde tik diye zamaninda olurdum bilmiyorum doktor adet sokucu vermedi kendisi gelsin bekle dedi.catlatma icin bu adetini vekle aonra bir daha oldugumda gel dedi.ama ben suanda gebelikten suphelendigim.icin oyle oturup bekliyprum:))

Ayyyyyyyyy hadi bakalım hayırlısı Adetime 4 gün var benim.Normalde 2 hafta kala göğüslerim fecii derecede hassaslaşır buna bel ağrılarımda eklenirdi.Lâkin bu defa ara ara (adet olucakmışım gibi) kasık ağrım ve sadece sol göğüs kenarımda hassasiyet var Ay çok komiğim ya sonunda adet olucam biliyorum ama halâ umut ediyorum 1 Hafta kala test yaptım Negatif Şimdi gülüyorum ama adet olunca ağlarım Bu ay aksi gibi sistit oldum tam da yumurtlama dönemime denk geldi..ilaç almamak için direndim,çektiğim acı tarif edilemez :) Peki sen halâ test yapmadın mı

Canim ya sıkma canini daha adet olmadin iyi dusun iyi olsun :) :) :) ben 12.gun kan baktirdim negatif ama ben alttan ultrastonla bakmasini beklrken aceleyle gobekten bakti hic birsey demesi sen hele kan ver oyle konusalim dedi.kanda negatif olunca adet sokucu yazmiyrum dedi .peki suphelenmeseydi gec dollenmeden adet sokucu verirdi demi?doktor ck bilgili ama hastayi para olarak goruyor her hastayla 3dk ilgileniyor odasinda 3dk tuttu beni .ozeldede malesef boyle seyler var.kendiliginden gelmeaini bekle demesi zaten gec dollenmeyi getirdi aklima.benimde hic adet belirtim yok ama gunlerdir kasiklarima batmalar var bide sanki agir kaldirmisim gibi belime agri giriyoe uyku zaten hic nerdeyae ytaktan kalkmiyorum:)) 20-25gun sonra ogrenenler var diye umutla bekliyprum RABBimin mucizesini :)) :))

Allah büyük be arkadaşım.Geç döllenme olur mu olur :) Neden olmasın Sen dinlenmene bak Şu doktorların hastaları ''banknot'' olarak görme olayına gelince.!Bu dertten ben de müzdaribim.!Adam ilk muayenede vajina içinde beyaz sümükümsü bir şeyler var,test yapalım dedi.Ben ; ''kesin iltihaptır'' dedim.Test yapıldı(200 tl) diğer ay iltihapmış dedi.Ya hû be adam sen ki yılların hekimisin iltihabın göz bebeğinden anlaman lâzım değil mi?!!!!Neyse bu adam bana güyaaa fitil vericek..Bekle bekle bekle..Tık yok.!En son ne oldu dersiniz?İltihap ilerledi.Vajina içim yanmaya kaşınmaya başladı.Sistit oldum.Yok ya ben bu ay yine kontrole ona gidicektim.Ama vazgeçtim.!Gitmicem ona ya!!!

Degistir bebegim doktorunu cok gecmis olsun.Evet sirf para ne yazikki bide ben bir soru sordum sozumu keame dedi pardon ama sormam gerekiyoki sordum kime sormam lazim baska dedim sinirlendim.acikcasi 7tane cumle soyledi benden once kosarak odadan cikti.ben zaten yogunum yorgunum kafami toparlayamoyorum diyor.sanki ben yormusum kafasini:)) az hasta kabul et biraz az para al basin agrimasin boyle arkadasim para goz olmuslar ne yazikki eskinin insanlari ne iyilerdi.benimde adet tarihimden once 1hafta boyunca yogun nasil desem peynir gibi akintilarim oldu ama hic durmadi cok sukur gecti gic oyle bisey olmamisti vede ben cok titizim temiz baktigim icin korkmustum onu bile soramadim inaniyormusun iki doktora.gittim ikiside ayni.21ne randevum var baska doktora bakalim.sende guzelce arastir sna uyacagini dusumdugun doktora git bakalim ALLAH buyul insALLAH RABBim hepimize saglik versin once:)

Sanki bedava ilgileniyor ya..Tövbe estağfurullah!Sözümü kesmeymiş.!Karşında çocukmu var ya!Saygısız.Çok sinirlendim!!!Eskiden böyle olmadıklarına eminim...Para değil ''Allah rızası'' öncelikleriydi..Anne annemin baba annesi hekimmiş.Hatun,ALLAH'ın izniyle herkesin şifasına vesile olan arif bi hatunmuş..Hem eskiden ŞİFAHANE şimdi oldu HASTAHANE...Amaaan Allah iyilerle karşılaştırsın.Bu doktorların çoğu paragöz..Ben bunu gördüm.Bebek istediğinizi söylediğiniz an bittiniz.!İstismar üzerine istismar...Prensiblerine bağlı,kişilikli bir hekimi pusula edinmek lâzım ama... işte... Bu arada akibetinden haberdar eder misin beni :) Hayırlısı olsun :126:

hoşgeldin zahle Allah muhabbetinizi artırsın kızlar hoşgeldiniz folicasit olarak folidoc öneririm. b12 ile desteklendiğinde faydalı bu meret. folidoc'ta da b12 takviyesi var. ayrıca iştah vs.. gibi yan etkileri de yok. önerimi yapayım da ben araştırıp uygulaması size kalmış. fatima Allah gönlüne göre versin cnm pko gebe kalan o kadarrrr çok örnek var ki bu kulüpte. Darısı başına zahle.

Amin Allah'ım.Ben hemmen araştırıyorum.Teşekkür ediyorum arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…