sogan kürü kullananlar

Allah razı olsun canımmm buda bır ımtıhan emınım Rabbim hakkıyla cıkabılmeyi nasip etsin inşallah.sabredip bekleyim görücez inşallah hayırlısıyla.Hepimize nasip etsin Rabbim inşallahh güzel bir müjde verebilmeyi.

Amin canim amiinn . Hiç birinizi tanimiyorum ama inan hergün sizin için dua ediyorum sonrada kendime :KK66: öptüm

canim seninde inşallah bol bol yumurtalarin olur sonrada zamaninda çatlayip yolunu bulsunlar sonra da hayirlisiyla dogur annelik duygusunu tat inşallahhhh.

Amin canim amiinn . Hiç birinizi tanimiyorum ama inan hergün sizin için dua ediyorum sonrada kendime :KK66: öptüm

Burda yeri geliyor aılemızın bılmedıgı sıkıntılarımızı bırbırımızle paylasıyoruz, suan hamıle olabılecegımı babam bıle bılmıyor dusunun gerisini :) cogu yakın arkadaslarımın haberı yok.hıc tanımadıgımız ınsanlara en ozel hallerımızı yazıyoruz dusunsene delılık bu :)) bende dualarıma katarım herzaman sızlerı canım Rabbim kabul etsın ınsallah.. ama nıcklerle gonderemıyorum bı gulme gelıyo tövbe Yarabbi :)) sende ısmını yazıver bana nıckını aklıma getırsem bıle dılım donmuyor soyleyemıyorum kı :)):KK1::KK1:

canim seninde mi 2. çocuk zor oldu? benimde iki yili geçti olmuyor ama yorumunda ikinci oldugunu okuyunca bende tekrar umutlandim. sen hamilesin bize dua et lütfen.

canım hısarımda cvb verıcektır ama evet 2.cocukta tam lpg taktırcakken dırekten dondu:)) yanı tup bebek yaptıracakken hamıle oldugunu ogrendı Rabbimin hikmetinden sual olmaz :)

Burda yeri geliyor aılemızın bılmedıgı sıkıntılarımızı bırbırımızle paylasıyoruz, suan hamıle olabılecegımı babam bıle bılmıyor dusunun gerisini :) cogu yakın arkadaslarımın haberı yok.hıc tanımadıgımız ınsanlara en ozel hallerımızı yazıyoruz dusunsene delılık bu :)) bende dualarıma katarım herzaman sızlerı canım Rabbim kabul etsın ınsallah.. ama nıcklerle gonderemıyorum bı gulme gelıyo tövbe Yarabbi :)) sende ısmını yazıver bana nıckını aklıma getırsem bıle dılım donmuyor soyleyemıyorum kı :)):KK1::KK1:

nickim kizimin eşimin ve benim isimlerimizin ilk 3 harfi:) dogru söylüyorsun canim çok zor telafuz ediliyor. Benim adim leyla. istanbul da yaşiyorum. dua ederken ben nickinizi söyleyerk ediyorum ama Allah im niyetimizi biliyor inşallah ama benim nickimi ben bile zorlaniyorum valla.SİRDASLARİMM

canım hısarımda cvb verıcektır ama evet 2.cocukta tam lpg taktırcakken dırekten dondu:)) yanı tup bebek yaptıracakken hamıle oldugunu ogrendı Rabbimin hikmetinden sual olmaz :)

Allah in mucizelerinden birini yaşamiş Rabbim en iyisini biliyor kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş Rabbim kucagina almayi da nasip eder inşallahhhh:))

Asyam son durumun nasıl canım takip edemedim bu aralar mybayb tedavi nasıl gidiyor canım Hisarim hadi az kalmış canım sağlıkla huzurla bebegini kucagins al insaallah Foligim canım sende son durumlar nedir bi tedavi falan başladınız mı Sercem sen nasılsın canım...
Kızlar benim B12 vitamin degerlerim çok düştüğü için iğne oluyorum hergün bir süre böyle gidecekmis birde bu aralar grip oldum takip edemedim sizleri :KK43: oglumuzun dueymu iyi Hamdolsun arkadaş beni somuruyor resmen Rabbim sizlerede böyle bıcırıklar nasip etsin ennn kısa zamanda her zaman dualarimdasiniz buraya yazamasamda. ..

Asyam son durumun nasıl canım takip edemedim bu aralar mybayb tedavi nasıl gidiyor canım Hisarim hadi az kalmış canım sağlıkla huzurla bebegini kucagins al insaallah Foligim canım sende son durumlar nedir bi tedavi falan başladınız mı Sercem sen nasılsın canım...
Kızlar benim B12 vitamin degerlerim çok düştüğü için iğne oluyorum hergün bir süre böyle gidecekmis birde bu aralar grip oldum takip edemedim sizleri :KK43: oglumuzun dueymu iyi Hamdolsun arkadaş beni somuruyor resmen Rabbim sizlerede böyle bıcırıklar nasip etsin ennn kısa zamanda her zaman dualarimdasiniz buraya yazamasamda. ..

kız oğlunuz mu olcak sizin :KK16: anooooyshhhh kıyamam yaa maşallah tu tu :nazar::nazar:

Kızlar bişey merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim ben haziran ayında aşılama yaptırıcam spermleri rahime vermeden önce yumurtanın çatlayıp çatlamadığını kontrol ediyorlar mı acaba çünkü benim yumurtallar çatlamıyo kist olup kalıyo kac gündür bakınıyom netten dogru düzgün biley bulamadım dr gitmekte istemiyom cevap verirseniz sevinirim:18::18:

Kızlar bişey merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim ben haziran ayında aşılama yaptırıcam spermleri rahime vermeden önce yumurtanın çatlayıp çatlamadığını kontrol ediyorlar mı acaba çünkü benim yumurtallar çatlamıyo kist olup kalıyo kac gündür bakınıyom netten dogru düzgün biley bulamadım dr gitmekte istemiyom cevap verirseniz sevinirim:18::18:

canımm gelecek ay kısmetse biz de deniycez aşılama :KK3: kontrol etmeleri gerekiyor mantık olarak evet, sen durumunu izah edince zaten emin olmadan aşılama işlemine geçmeleri uygun olmaz. duruma göre ısrarla belirtmelisin bence :KK23: paslaşalım bu konuda okeeeyyy :KK19: beraber yatarız kuluçkaya :KK76:

canim seninde mi 2. çocuk zor oldu? benimde iki yili geçti olmuyor ama yorumunda ikinci oldugunu okuyunca bende tekrar umutlandim. sen hamilesin bize dua et lütfen.
merhaba canım evt benimde 2 yıl sonra oldu denemediğim şey kalmadı asyamda anlatmış tam tüp bebeğe giriyordum o ay hamile olduğumu öğrendim hepinize ediyorum canımmm ALLAHım sizlerede yaşatsın bu duyguyu hayırlısıyla tez vakitte inşallaaah
Hee ozaman baska tabi. kuzum dun gıttım yolk sac olusmus dedı ama bebek gorunmedı haftaya tekrar gel dedi beklemedeyim bakalım nolcak bılmıyorm.gecen haftakı dr 5 haftalık demıstı bu dr 5+3 diyebilirim dedi.amaan artık ne dusuncegmı bılmıyorm bekleyıp gorcez ıns.dua et emi banadaa :KK5::KK5: nazlı oldugundan saklanıyor olsun bebısımm:KK5::KK5:
hayırlısı asyam bekleyip görcez ALLAHım yüzünü güldürsün inşallaaah
Allah in mucizelerinden birini yaşamiş Rabbim en iyisini biliyor kul sıkışmadan hızır yetişmezmiş Rabbim kucagina almayi da nasip eder inşallahhhh:))
inşallaaah canım saol
az kaldı canım şükür 26 mayısta dr.a gitçem sezeryan tarihi vercek...çok geçmiş olsun ALLAHa emanet olun:nazar::nazar::nazar:

canımm gelecek ay kısmetse biz de deniycez aşılama :KK3: kontrol etmeleri gerekiyor mantık olarak evet, sen durumunu izah edince zaten emin olmadan aşılama işlemine geçmeleri uygun olmaz. duruma göre ısrarla belirtmelisin bence :KK23: paslaşalım bu konuda okeeeyyy :KK19: beraber yatarız kuluçkaya :KK76:
inş. civciv çıkar :)) canım valla emin olamıoym ki güvenemiyorum yani kaç aydır gidiyom yumurtalarım çatlamıyordu sürekli aynı tedaviyi uyguladılar hiç kont çağırmadılar

inş. civciv çıkar :)) canım valla emin olamıoym ki güvenemiyorum yani kaç aydır gidiyom yumurtalarım çatlamıyordu sürekli aynı tedaviyi uyguladılar hiç kont çağırmadılar

21. gün progesteron bakılmadı mı hiç? :44: cnm devlete mi gidiyorsun? araştırma hastanesi fln?

BEn özele gidiyorum klomen kullandım çatlatma iğnesi de oldum ama kontrole çağırmadı. Adet olursan gel 3. gün dedi :26::26::26:

yani klomen+pregnyl oldum daha önce 1 kere ben de ve beni de çağırmadılar daha sonra kontrol için. ama ben ateş ölçüyordum o ay ve çatladığını bu şekilde gözlemleyebildim. ve çatlatma iğnesinden 3 gün sonra çatladı yumurtalarım. kontrole çağrılmıyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz. ya da kendiniz 21. gün progesteron testi istediğinizi dr.unuza danışabilirsiniz.

asyacaaannnn haamiileeeeee
:124::119::118::92::KK74::KK66::KK19::KK64::KK64::KK64::KK62::KK52::KK9::KK36:
Duyduk duymadık demeyiiiiinnn
bebeğinin kalp atışını duydu az önce dr kontrolünde
:124::119::118::92::KK74::KK66::KK19::KK64::KK64::KK64::KK62::KK52::KK9::KK36:
Haydi halayaaaaaaa
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Son düzenleme:
21. gün progesteron bakılmadı mı hiç? :44: cnm devlete mi gidiyorsun? araştırma hastanesi fln?
yok canım özel hastahaneye gidiyordum normalde bakılıyormu progesteron??? yarın bi kont gidicem ama kanamam oldugunda üniversite hast bi doktorla görüştüm onda devam edicem ve aşılamayı yaptırıcam galiba ünv, doktor yumurtalar kalitesizse çatlamaz dedi ona göre tedaviye başlarız dedi bakalım hayırlısı olur inş

X