sogan kürü kullananlar

İyi geceler devremm hayırlı haberlerle gel ınsallah canım. benımde hastane var sabah püfff ınsallah hersey yolunda gıder 3umuz ıcınde cumartesıde sıra folıkte . Cıkıcaz ınsallah kendımız dustuk kendımız cıkıcaz buradan halada bırakası yok burayı hey ALlahım edıtor dıyor yaa :)) Allah rahatlık versin canım bende özlemişim sohbetlerınızı valla :))

ben de kaçar kızlar herif gene uyudu kanepede bundan olmuyo işte ben biliyom haydin iyigeceler, rüyalarınız gerçek olsun bir sabah uyandığınızda

Dahada durman bende gayrıı buralardaa :)) İyigeceler folıkımm benım ıcın o sabah yarın sabah olsun ınsallaahh :))

aminnn cnm inşallah
ay kizlar ne güldüm yaaaaaa sohbetinize doyum olmamis sizi böyle germek ne güzel. Ama sakin gitmeyin bu topikten ben sizler icin geldm. ilk defa bi topige üye oldum. Keske bende sohbetinize katilabilseydm :)) Fakat ben dün depresyondaydim sabahinda tert ysptim ngtf geciken adet ve yogun akinti görünce hamile oldgmu sandim oysa 2 ,3 aydir dogru düzgun adet göremezken hamilelik nasil olsun dimi neyse yaaa Rabbim iyisini bilir ama yinede çok üzülüyorum offffff... 70000 lemyelid i denicem şimdi de asyacanin bahsettigi yani. 2 yil bitti çok yoruldum dr görmek istemiyorum artik hiç iyi gelmediler bana... Bu arada bu topikte oldgm için pisman degilimm

bizim eskiden her gece olurdu bu kikirdek sohbetlerimiz şimdi arada bi yapıyoruz
gel gel senide beklerizzz tatlım
hayırlısı olsun canım hakkında sıkma canını
asyacanın dediği gibi manevi reçetelerimizi uygula tabiki ,
lemyelide ben de başladım
damacanaya karşı değil tabi kendimi nerde bulursam orda okuyom
snn 2 yıl olmuş bnmde 4,5 yıldır bu mucadelem bakalım sonumuzu hayırlı kılsın Yüce Allah ım
Hayırlsı ile lütfundan kereminden nasip etsin inşallah

Kızlar ben geldimm dr yenıden hcg ıstedı en son gecen hafta pzt bakılmıstı 2400 cıkmıstı, bugun 6555.93.ult baktı yolk sac olusmus dedı sekreterıne.bana dondu ben olumsuz konusmayı sevmem suan ıcın bebek gorunmuyor ama haftaya kadar bekleyelim bebek olusursa yaşar bundan emın ol once dedi.ne kadarlık kese dedim. Net hiç birşey diyemem ama 5+3 bana göre dedi. ısteee durumlar bunlar.bol su ıcıceksın ayaklarını uzatıp yatıcaksın. ılıskıye gırmıceksın dedi.Progestonun yanında bırde coraspirin verdi.

ohhh canım şükür sabahtan beri kaç kez baktım asyacan yazmışmi diye neyse artık rahatla inş bi gittiginde bebişini de görürsün rahatladin mi birazcık canim.

iyi bayagi yükselmiş asyacan çok şükür sen dualarini etmeye devam et Rabbim kucagina almayi da nasip eder insallah canim

ohhh canım şükür sabahtan beri kaç kez baktım asyacan yazmışmi diye neyse artık rahatla inş bi gittiginde bebişini de görürsün rahatladin mi birazcık canim.

Canım bebegi bir görsek rahatlıcamda nedusuncegmı bılemıyorum. ama olumsuz konusmadı bu dr.dualarınızı beklıyorum.

iyi bayagi yükselmiş asyacan çok şükür sen dualarini etmeye devam et Rabbim kucagina almayi da nasip eder insallah canim

Canım yukselmelerım 2 katı seklınde degıl gecen pzt sı 2400 du cumaya kadar 2 ye katlasa 9600 lerde olması gerekıyor bugun carsamba 2 ye katlayarak gelse bayaa bı dusuk oluo benımkı.sastım kaldım bılmıyorm artık bısey.İnşallahh canımm hayırla sonuclansın.

Merhaba kızlar benimm adet yine gecikti kanda gebelik baktım sonuç negatif isyan etmek istemiyorum ama gözyaşlarıma engel olamıyorum rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin inşallah.

dualarim seninle canim hakkinda hayirlisi insallah olumsuz düşünme ne olur az daha sabret. YALNİZ RABBİNE YÖNEL (inşira suresi)

sağol canımcım gelişmlerden haberdar ederim
sen başlamadın mı tedaviye daha yaaa

adıyla büyüsün inşallah hayatı boyunca ismi gibide hep gülsün inşallah
ALLAH razı olsun arkadaşım saol darısı başına inşallaaah

kayınannemler bişey diyemezler çünki oğlumun adı fikret kayınbabamın adı 2. de benim hakkım dimi 2. oğlan olsaydı rahmetli babamın adını koycaktım kız verdi RABBİM annemin adını koycaz inşallaaah...saol arkadaşım ALLAH razı olsun inşallaaah canımmm ALLah gönlüne göre versin ne zaman bidaha test olcak hemen yaz

canim seninde mi 2. çocuk zor oldu? benimde iki yili geçti olmuyor ama yorumunda ikinci oldugunu okuyunca bende tekrar umutlandim. sen hamilesin bize dua et lütfen.

inşallah canim inşallah Rabbim boş birakmasin kucagini 4,5 yil dile kolay işin rast gelsin inşallah.

Canim benim insallah guzel haberler alacaksin bebeginden de
Belli ki nazli olacak bebisin kendni gostermiyor :)
Bol bol dinlen canim hic bi is yapma tamam mi
Ne zmn gidiceksin tekrr doktora ?
Ben yarn gidiorummm bakalim

Canim benim insallah guzel haberler alacaksin bebeginden de
Belli ki nazli olacak bebisin kendni gostermiyor :)
Bol bol dinlen canim hic bi is yapma tamam mi
Ne zmn gidiceksin tekrr doktora ?
Ben yarn gidiorummm bakalim

İnşallaah devremm beklemekteyiz bakalım
sen naptın aynı gun gıttık dra yımırtalarına bakcaklardı yarın ne ıcın gıdıcen detayları ıstıyorm :)

Hee ozaman baska tabi. kuzum dun gıttım yolk sac olusmus dedı ama bebek gorunmedı haftaya tekrar gel dedi beklemedeyim bakalım nolcak bılmıyorm.gecen haftakı dr 5 haftalık demıstı bu dr 5+3 diyebilirim dedi.amaan artık ne dusuncegmı bılmıyorm bekleyıp gorcez ıns.dua et emi banadaa nazlı oldugundan saklanıyor olsun bebısımm

dualarim seninle canim hakkinda hayirlisi insallah olumsuz düşünme ne olur az daha sabret. YALNİZ RABBİNE YÖNEL (inşira suresi)

Allah razı olsun canımmm buda bır ımtıhan emınım Rabbim hakkıyla cıkabılmeyi nasip etsin inşallah.sabredip bekleyim görücez inşallah hayırlısıyla.Hepimize nasip etsin Rabbim inşallahh güzel bir müjde verebilmeyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…