sogan kürü kullananlar

he aman haa maybeybi suya soğan falan katıp kaynatmaya kalkmayasın amin asyam, soğan topiğinden level atlamak deyince de ne güldüm ya laaa çakılıp kaldık kumkum gibi bu kokuşmuş topikte.. "buraya son gelen daha da gidemedi" diyen aksakallı ihtiyarlar gibi

Son düzenleme:
ahhahhahhahhhayyyytt Hay Allah sizden razı olsun yaw deliler

ayyyyyyyyyy koptummmmmmmmmmmmmmmmmmm
buraya son gelen daha dA GİDEMEDİ :d

Kürlere karsı zaafımız var tatlım :) gunde 3 l su ıcerken bıle kafamda delı sorularr Beybişimm baktı bizim gidesimiz yok o cekip gıttı vallaa :)) Mybabyde bı ara en son batımı tee hangı ayda kalmıs gorende menapoza gırdık sanıcak demıstı bı ara hahaah suankı durumlarda aynen oyle sayfanın basında bıde lıstemız var yuzkarası goren kacar zatiii burası kokusmus soganlar topıgı burdan cıkıs yoook

Kaynatmak bizim işimizzzz şükrüüüüüüü
ayyyy yarıldım gece gece süper moral oldunuzz

filizlenmiş soğanlar oluyo yaaa hani bekleye bekleyeeee
dediğin gibi kokuşmuş soğan topiği
bizde ne arıyosak hala bırda akalım kızlar başka topiklereee

öle demiştim deme yaaaa valla menapoza girdik sancak harbi
burda ümit yok diyip gidiyorlardr
son zamanlarda bi selersly vardı katılan aramıza
kızcagız nasıl bir bataklıga düştüğünü bilmiyor hehehhehhhe

Basıma ne geldıyse bu kk yı kesfetmemle geldı hıc bebek fıkrı yokken aklıma kendımı kür hazılarken buldum :)) ılk konuma fılan bı baksanıza yumurtamı fılan catlıyor sanıyormusum ozamanlar eşim uyuyomusta o yuzden olmamıs o ay bak bak senn :))yanı ısın aslını az cok ogrenınce epey yol almısız be bu yolda :))Çok guluyorum sımdı o konuyu okudukcaa :) daha cıcegı burnunda gelınmısım laaa :))

zaaaadashkazhayyehüehehühehetilililililiili yarıldım ya laaaaaynn "noldu karıcım" diyo bana kriz gelince bnmki de gel de anlattt! :111:

Kök saldı bizim soganlar :) arada taze kan gelsın burayada yaa bızım gıdecegımız yok madem :) selersly gelıyor hala canım kürdanüryuslar bunlar artık dıyordurr asmıslar sıyırmıslar dıyordur :))

kızımmmm benim ilk topiğim erkn hamilelik blirtileri üzerine paylaşım alanı
teee ozamanlar hamileydimmmmm hala hamileyim
adetim 10 gün geçti artık tekmeliyo falan dedim düşün o derece
bebek kaç aylık olduysa haberm yokkene
ne belirtilr ne belirtilerrr
senin gibi yımırtlama günleri keşfettim
sonra hamile kalmk için kürler vs derken epeyce yol kat ettim
şimdi tüp bebek topiğide can buldum

zaaaadashkazhayyehüehehühehetilililililiili yarıldım ya laaaaaynn "noldu karıcım" diyo bana kriz gelince bnmki de gel de anlattt! :111:

nihahahhaahaaaaaa
sıyrdık iyicene kyış koptu yineeeee
biri bizi durdursunnnnnnnnnnnnnnnnn

kocası uyuyanlar hakkında bazı notlarım bnm de var sanırım beraber yürüdük biz bu yollarda hey gidi heyy .. yürü yürü bitmedi ne yolmuş arkadaş

konu acmısım ben birde utanmadan yaa :))) seninkide süpermişş bende mıde asıtını belırtı sanıyordum bı ara az ye zıkkım demedi ya biride cıkıp :))) konuları kaldırabılsek keskee

kocası uyuyanlar hakkında bazı notlarım bnm de var sanırım beraber yürüdük biz bu yollarda hey gidi heyy .. yürü yürü bitmedi ne yolmuş arkadaş

kığızzz öle bi topik de mi varmışşş
sizin başlangıç nokanız orası demek

konu acmısım ben birde utanmadan yaa :))) seninkide süpermişş bende mıde asıtını belırtı sanıyordum bı ara az ye zıkkım demedi ya biride cıkıp :))) konuları kaldırabılsek keskee

adet olup testte negatifi yediği halde hamile olduğunu sananlar diye topik açmak üzereyken kulağıma şeytan osurmuştu da vazgeçmiştim Allahtan

Bi büyüdük bi geliştik bi serpiliverdik kanımca artık ne dersiniz

kığızzz öle bi topik de mi varmışşş
sizin başlangıç nokanız orası demek

Eee baksana hemen hemen sıkıntılarımz aynı kocalar uyanınca bebek olacak sanıyorduk kızımm o zamanlar ne bılelım böyle olacagını dımıı :)))

adet olup testte negatifi yediği halde hamile olduğunu sananlar diye topik açmak üzereyken kulağıma şeytan osurmuştu da vazgeçmiştim Allahtan

Hahahaahahaaahıhıhhkhıhıhıhıhı

kızlar sizle sohbet etmeyi özlmişim
ama sabah 7 de kalkıcam malesef hastaneye gideceğim malum
müsadenizle benim çıkmam gerek
iyigecelerrr Allah rahatlık versin
asyam sen yırttın artık da bizde
hatta hepimiz birgün bu kokuşmuş topikten çıkıcazzzzzz
öksüzz kaldık burda topik anamız bile yok anlıyormusun hadi şimdi gelde gülümseeee
belki topiğe bir editör gelir ancak o toparlar bizim baştaki listemizin haliniiiiiiiiiiiii

ben de kaçar kızlar herif gene uyudu kanepede bundan olmuyo işte ben biliyom haydin iyigeceler, rüyalarınız gerçek olsun bir sabah uyandığınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…