sogan kürü kullananlar

Bende bekliyorum sen yazıcan diye baktım sonra offline oldun dedim interneti gitti herhalde.
yani canım o bahsettiğin fotograftan kaçma şansımız yok malesef
face i açmasan sokaga da mı çıkmıcaksın vs.
yani bizim de imtihanımız bu Rabbim vericektir elbet bizlerede...
Moralini bozma lütfen :KK20:

aslında genel olarak pozitifim adet yaklaşınca ya da olunca filan ruh halim eğişiyo sanırım:KK52::KK52::KK52:

aslında genel olarak pozitifim adet yaklaşınca ya da olunca filan ruh halim eğişiyo sanırım:KK52::KK52::KK52:

canım naptın merak ettim adet oldun mu ne durumdasın :18::18:
ismini değişmişsin bende değişmek istiyorum nasıl nerden değiştin anlatırmısn ben bulamadım da bide:44:

canım naptın merak ettim adet oldun mu ne durumdasın :18::18:
ismini değişmişsin bende değişmek istiyorum nasıl nerden değiştin anlatırmısn ben bulamadım da bide:44:

yok bebeğim ismim forumdaki bakımdan dolayı değişmiş.hani eskiden angelnese idim ya hatırlar mısın?senle yazışırdık.şimdi yine sindirella oldum sanırım:))kadınlar kulübü üyelik adı değiştirme yaz google topik çıkıyo oku orda pembe yer var oraya tıkla msjını at.
adet olmadım ama olacak gibi ağrılarım var geliyo geliyo gidiyo.
bu arada benim normal adet günün aslında bugün.ama ben çatlama iğnesinin 14.günü olarak hesaplayınca yarın diye düşündüm.prolaktinim yüksek olmadığı zamanlarda hep düzenlidir.yarın sabahtan test yapıcam.yapmamak için kendimi zor tutuyorum bugün

amann karışık benim günüm bile belli değil sanırım.:KK53::KK53::KK53:
hepsi birbirine girdi:KK37:artık kendi kafasına göre takılıyor

yok bebeğim ismim forumdaki bakımdan dolayı değişmiş.hani eskiden angelnese idim ya hatırlar mısın?senle yazışırdık.şimdi yine sindirella oldum sanırım:))kadınlar kulübü üyelik adı değiştirme yaz google topik çıkıyo oku orda pembe yer var oraya tıkla msjını at.
adet olmadım ama olacak gibi ağrılarım var geliyo geliyo gidiyo.
bu arada benim normal adet günün aslında bugün.ama ben çatlama iğnesinin 14.günü olarak hesaplayınca yarın diye düşündüm.prolaktinim yüksek olmadığı zamanlarda hep düzenlidir.yarın sabahtan test yapıcam.yapmamak için kendimi zor tutuyorum bugün

alla alla ben baktım göremedim ama :44:
hımm tamam bakim ona ozaman ben tşk ederim canm:KK16:

sen testini bugün yapma madem ki yarın yap ozaman canım daha iyi olur.
aslına bakarsan adet belirtisi iile hamişlik belirtisi aynı diyorlar o agrılara çok takılma
inşallah bebeğin seninledir canım:KK9:

alla alla ben baktım göremedim ama :44:
hımm tamam bakim ona ozaman ben tşk ederim canm:KK16:

sen testini bugün yapma madem ki yarın yap ozaman canım daha iyi olur.
aslına bakarsan adet belirtisi iile hamişlik belirtisi aynı diyorlar o agrılara çok takılma
inşallah bebeğin seninledir canım:KK9:

kuzum yapabildin mi?bulamadıysan daha detaylı bakıp sölicem

Ben öylesine denedim içimi temizlesin diye aklımda hamile kalmak yoktu 6 -7 gün içtim sonra adet olmadığımı fark ettim o ay dr falan gittim kan tahlilindede çıkmadı sonra geç döllenme olmuş adet tarihim 2 hafta değişmiş normalde 24 ekimdi hamile kaldıktan sonra dr bebeğin durumuna bakarak 8 kasıma almıştı son adet tarihimi ama soğan kürü yaradımı yaramadımı bilemem hamişlerin duası kabul olurmuş sizede nasip etsin allah hayırlısı ile sizde bebişlerinizi alın kucağınıza :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben öylesine denedim içimi temizlesin diye aklımda hamile kalmak yoktu 6 -7 gün içtim sonra adet olmadığımı fark ettim o ay dr falan gittim kan tahlilindede çıkmadı sonra geç döllenme olmuş adet tarihim 2 hafta değişmiş normalde 24 ekimdi hamile kaldıktan sonra dr bebeğin durumuna bakarak 8 kasıma almıştı son adet tarihimi ama soğan kürü yaradımı yaramadımı bilemem hamişlerin duası kabul olurmuş sizede nasip etsin allah hayırlısı ile sizde bebişlerinizi alın kucağınıza :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.
duanada kocaman AMİN diyorum inşallah bizlerde o günleri görürüz.

merhaba kadın doğum uzmanı iki hafta önce pko teşhisi koydu ancak hormon testi yapmadı....şimdi hormon testine kadar soğan kürünü uygulayacağım bugün başladım ...iki ay sonra da bebek düşünüyorum bende sonucu merakla bekliyorum:emir_bebek:

arkadaşlar kadınlar kulubüne yeni katıldım.. bende bu ay soğan kürü denemeyi düşünüyorum inş.. önerileriniz nelerdir paylasırsanız sevinirim:KK9:

merhaba kıslar ben kürümün 13. günündeyim siyahımsı kahverengi gibi akıntılar geldi kırmızılaştı daha adetime 2 hafta var normal mi miyom falan yok tüplerim tıkalı sadece inşallah açılır zannetmiyorum ama
sizde de oldumu

merhaba kıslar ben kürümün 13. günündeyim siyahımsı kahverengi gibi akıntılar geldi kırmızılaştı daha adetime 2 hafta var normal mi miyom falan yok tüplerim tıkalı sadece inşallah açılır zannetmiyorum ama
sizde de oldumu

zeynep sen adetinle beraber mi başladın bu küre? yani adet zamanında?
lekelenmeler olabilir. belki kistin veya enfeksiyonun vardı. bir de hormonlar da dengeleniyor. o sebeple bazen lekelenme yaşanabiliyor. bırakma 15 güne tamamla kürünü. ben de 2 aydır uyguluyorum. bugün 3. ayımın ilk günüydü. şifa olsun hepimize :KK16:

zeynep sen adetinle beraber mi başladın bu küre? yani adet zamanında?
lekelenmeler olabilir. belki kistin veya enfeksiyonun vardı. bir de hormonlar da dengeleniyor. o sebeple bazen lekelenme yaşanabiliyor. bırakma 15 güne tamamla kürünü. ben de 2 aydır uyguluyorum. bugün 3. ayımın ilk günüydü. şifa olsun hepimize :KK16:

yok adetim bitmişti 7. gün mü ne başladım pko var bende inşallah sorunlarımız çözülür

sizde de oldumu

canım tıkanıklık için brokoli kürü önerdi ibrahim saracoglu tv de dinledim zahidede.....

hiç ağrım yoktu sonra çok ağrım oldu halsizdim yan tarafımı bi yere çarpmış gibiyidim.ama çok kuruluk vardı canım.sonra dr göre önemli günler geçtikten sonra ağrı geçti.ama şimdi bugün sanki yeniden yumurtluyomuşum gibi saplanmalar var her iki yumurtalığım ağrıyor.karnım sanki patlıcak gibi ağırlık var.bu çatlama işini anlayamıyorum zaten çatlama konusunda problemim var.21.günü çtlamış mı diye test yaptırcam emin olcam.iğneye rağmen yine kist olursa bu tedavileri bırakcam :KK43:((( sen naptın?

ben iyiyim cnm nasılsın son durum ne?

Amanında amanın kim gelmişşşş :)) Folikk nedipdurun sen ?

iyiyim bacom sen napan? :) koşturmaca, arada adet olmaca, hep aynı be ya! :KK66:

kızz bize gülüp geçtin mi sadece:63::63::63:
iki cümlecik de bize yazar insan küstümmm işteee:KK36::KK36:
napıyorsun nasıl gidiyor anlat azcıkk kığızzzzz:KK3::KK3:

kız taze gelin gibi bu ne naz :KK1: ama sen heyeceanlısın bugünlerde :KK16: kalbini ferah tut cnm bnm!

4 sene bekledim ......bu süre zarfında tahmin edersniz ki psikolojik olarak çok şeyler yaşadım
farklı bi göz oluyor sana bakan acıyan, aaa çocugu yok gibi bakılıyor
iyi temennilerde bulunmaları bile sahte geliyor bazen.....
tek desteğim eşim,ailem ve burdaki aynı derdi yaşamış olanlar.......
geçen süre zarfında bunun dışında denenmiş aktardan kürler macunlar ilaçlar hatta koca karı yöntemleri maydonoz süt buharına bile oturdum :KK53:
bilmiyorum tüp bebek denemeyi neden daha önce düşünmedim,kendime mi konduramadım yada çevrenin tüp bebek gözüyle bakılan bir bebeğim olmasından mı... sizler burdaki arkadaşlarım bana kucak açtınız yol yöntem gösterdiniz... sonra çaresizliğin peşinden gelen binbir hayal ve şuan çok mutlu olacagıma inandıgım tüp bebek süreci.... keşke daha önce karar verseydim... belki sonucu olumsuz olucak ama tekrar denemkten korkmayacağım yılmayacagım sayenizde bunu öğrendim... iyiki varsınız:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK54:

ben iyiyim cnm nasılsın son durum ne?

iyiyim bacom sen napan? :) koşturmaca, arada adet olmaca, hep aynı be ya! :KK66:

kız taze gelin gibi bu ne naz :KK1: ama sen heyeceanlısın bugünlerde :KK16: kalbini ferah tut cnm bnm!

:KK54:

bu kadarcık mı:KK76::KK76::KK76:
ay cnım anlatsana ne durumdasın neler yapıyorsun ya :KK4:

X