sogan kürü kullananlar

canım benim hakkımızda hayırlısı olsun. sende artık iyice dinlendin tabi adım atmanın tam zamanı
aşılama dene tabi ne kaybedersin ki
sizde ki sorun tam olarak neydi hatırlamıyorum ama:KK50: erkek faktörü değil ise hamile kalma ihtimalin yüksek elbette
ama bizim morfoloji oldugu için ben direk tüpe geçtim tatlım:KK34:
şimdi pazartesi gidecğm izmire histeroskopim yapılcak rahime çizik atılcak demiştim daha öncede ama belki gözünden kaçmıştır diye yineledim
mayıs adetimlede tedavi başlayacak nasipse :KK34:
hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun
Nukracıgımında dediği gibi Rabbim hayırlısı ile lütfundan kereminden nasip etsin inşallah:nazar:

akrabanıza da inan çok üzüldüm okurken başka diyarlara götürdün beni
Allah kimseye yaşatmasın evlat acısı gerçekten çok üzücü canından can gidiyor
Hepimize sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin inşallah
evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu yüreklerin acısını rabbim dindirsin
dediğin gibi akrabanız içinde tek çare yeni bir bebek moral açısından inşallah Rabbim mukafatını verir canım
öpüyorum seni
tüp bebek bölümünde de kızlar herşeyde yardımcı oluyorlar orda da rahat rahat sohbete katılabilirsin
takip ediyormusun bilmiyorum ama ben genelde ordayım:KK34:
burda da kimse yok gördüğün üzere :KK50::KK50:

günaydın canım.ben direk gidip tüp bebek tedavisi olup gelceksin zannetmiştim bu kadar uzun mu sürüyo.
senle değerleri konuşmuştuk bizim de %7 morf %10 ileri hareketli.dr ii değerler diyo.normal yoldan kalınır diyolar benim de prolaktin sorunum var ilaç içmeyince yükseliyo adet düzenimi bozuyo.doktorlar ii diyince tamam takılmıyorum da hiç zannetmiyorum nedense olacağını.aşılamaya da adım adım yaklaşıyorum sanki.sizin %3tü sanırım morfoloji.
şu pre seed i çok övüyolar.ben de sırf bu morf yüzünden cesaret edemedim.kötü spermin de döllemesine yardımcı oluyomuş sonuç düşükle sonuçlanıyomuş çok örnek okudum.sen denedin mi?

canım benim hakkımızda hayırlısı olsun. sende artık iyice dinlendin tabi adım atmanın tam zamanı
aşılama dene tabi ne kaybedersin ki
sizde ki sorun tam olarak neydi hatırlamıyorum ama:KK50: erkek faktörü değil ise hamile kalma ihtimalin yüksek elbette
ama bizim morfoloji oldugu için ben direk tüpe geçtim tatlım:KK34:
şimdi pazartesi gidecğm izmire histeroskopim yapılcak rahime çizik atılcak demiştim daha öncede ama belki gözünden kaçmıştır diye yineledim
mayıs adetimlede tedavi başlayacak nasipse :KK34:
hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun
Nukracıgımında dediği gibi Rabbim hayırlısı ile lütfundan kereminden nasip etsin inşallah:nazar:

akrabanıza da inan çok üzüldüm okurken başka diyarlara götürdün beni
Allah kimseye yaşatmasın evlat acısı gerçekten çok üzücü canından can gidiyor
Hepimize sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü hayırlı evlatlar versin inşallah
evlat hasretiyle yanıp tutuşan bu yüreklerin acısını rabbim dindirsin
dediğin gibi akrabanız içinde tek çare yeni bir bebek moral açısından inşallah Rabbim mukafatını verir canım
öpüyorum seni
tüp bebek bölümünde de kızlar herşeyde yardımcı oluyorlar orda da rahat rahat sohbete katılabilirsin
takip ediyormusun bilmiyorum ama ben genelde ordayım:KK34:
burda da kimse yok gördüğün üzere :KK50::KK50:

Allah rahmet eylesin, sağol, bz de çok üzüldük onlar adına.. :KK14: Allah yazdıysa bozsun, Allah korusun inşallah!
Nukracığımın da dediği gibi Rabbim hayırlısı ile lütfundan kereminden nasip etsin inşallah :KK9: Karşılıklı kulak çınlattıktan sonra devam edelim sohbete.. :KK51:
Senin şu çizik muhabbetini okudum önceki sayfalarda ama ilk defa duyduğumdan bişey anlamadım :KK50: cinderella'nın dediği gibi gidip yaptırıp gelmen değil mi normal olan :44: tüp bölümündeki kızlar ne diyo? olan var mı senin gibi ya da bilgisi olan?
Ben alışverişe verdim kendimi bu aralar ilk maaşların tadını çıkarıyorum :KK52::KK76: Ama artık gebe kıyafetleri almak istiyorummm, mağazalarda o bölümü teğet geçmek istemiyorumm :KK36:
Bu arada bizim sonuçlar normal cnm eşimin de benm de gebeliğe engel bi durum yok :nazar::nazar:

günaydın canım.ben direk gidip tüp bebek tedavisi olup gelceksin zannetmiştim bu kadar uzun mu sürüyo.
senle değerleri konuşmuştuk bizim de %7 morf %10 ileri hareketli.dr ii değerler diyo.normal yoldan kalınır diyolar benim de prolaktin sorunum var ilaç içmeyince yükseliyo adet düzenimi bozuyo.doktorlar ii diyince tamam takılmıyorum da hiç zannetmiyorum nedense olacağını.aşılamaya da adım adım yaklaşıyorum sanki.sizin %3tü sanırım morfoloji.
şu pre seed i çok övüyolar.ben de sırf bu morf yüzünden cesaret edemedim.kötü spermin de döllemesine yardımcı oluyomuş sonuç düşükle sonuçlanıyomuş çok örnek okudum.sen denedin mi?

selam tatlım bazı merkezler histeroskopi yapmıyor hemen ama bnm gittiğim merkez yapıyor
ki yapılması daha iyi rahmi bebek için uygun ortama hazırlıyorlar bir nevi
1 ay rahmi dinlendirip diğer adetimde başlıcam işte aslında tüp bebek tedavisi kısa sürüyor yani
adetin 2. günü başlıyorsan iğnelere diğer adetin gelmeden transferini olup bekliyorsun işte :KK52:
evet %3 dü canım morfoloji o yüzden bende presed jeli okumama ragmen asla kullanmaya cesaret edemedim
dediğin gibi şekli bozuk spermlerede güç veriyo yumurtayı döllleyebiliyo
o yüzden bunu okuyunca vazgeçtim kullanmaktan bi ara niyetlenmiştim de araştırınca ıh ıhhhh dedim:KK50:
rrandevu almadın mı daha hsg için :))

Allah rahmet eylesin, sağol, bz de çok üzüldük onlar adına.. :KK14: Allah yazdıysa bozsun, Allah korusun inşallah!
Nukracığımın da dediği gibi Rabbim hayırlısı ile lütfundan kereminden nasip etsin inşallah :KK9: Karşılıklı kulak çınlattıktan sonra devam edelim sohbete.. :KK51:
Senin şu çizik muhabbetini okudum önceki sayfalarda ama ilk defa duyduğumdan bişey anlamadım :KK50: cinderella'nın dediği gibi gidip yaptırıp gelmen değil mi normal olan :44: tüp bölümündeki kızlar ne diyo? olan var mı senin gibi ya da bilgisi olan?
Ben alışverişe verdim kendimi bu aralar ilk maaşların tadını çıkarıyorum :KK52::KK76: Ama artık gebe kıyafetleri almak istiyorummm, mağazalarda o bölümü teğet geçmek istemiyorumm :KK36:
Bu arada bizim sonuçlar normal cnm eşimin de benm de gebeliğe engel bi durum yok :nazar::nazar:

Allah ım sabrını versin inşallah canım inan üzüldüm:KK5:

sana gelince tatlım adet görüyorsun adet bitince histeroskopi oluyo yani rahme bakıyolar işte bide çizik atıyorlar bebek daha iyi tutunsun diye
tüp bebek bölümünde histeroskopi olan ve çizik atılan bir sürü kişi var tabiki sen krr ver ztn yazarsın bak bi sürü kişi çıkar
ama dediğim gibi bazı merkezler direk tüp bebk yapıo sonuç negatif olunca diğer tedaviye geçmeden histeroskopi yapıo
böyle tedavi olanlarda var yok değl hani
bence dogru olan hist. önce yapmak ki buda hem maddi açıdan hemde manevi açıdan daha iyi
hem de daha sağlıklı bana göre...
histeroskopinden sonraki ayda tedavi oluyor işte adetinle birlkte
iyice araştır tüp bebeğe geçmeden ama önce aşılama yapacağın için şimdiden düşünüp kafanı yorma derim
bende bilmiyordum tüp bebek topiğine girince herşeyi öğrendm vallahi :KK1::KK1::KK1:

alışveriş süper moral kuzum iyi yapmışsın güle güle giy aldıklarınııııı ohhhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
hamiş reyonlarını bende talan ediyorum gidince ne yalan sölim fikir ediniyorum :KK9:
ama bi badi aldım kendime hani şu göbüşü bebişli olanlardan :KK17::KK17:
ugur getirsin inşallah 9 ay giymek nasip olur:nazar:

Allah ım sabrını versin inşallah canım inan üzüldüm:KK5:

sana gelince tatlım adet görüyorsun adet bitince histeroskopi oluyo yani rahme bakıyolar işte bide çizik atıyorlar bebek daha iyi tutunsun diye
tüp bebek bölümünde histeroskopi olan ve çizik atılan bir sürü kişi var tabiki sen krr ver ztn yazarsın bak bi sürü kişi çıkar
ama dediğim gibi bazı merkezler direk tüp bebk yapıo sonuç negatif olunca diğer tedaviye geçmeden histeroskopi yapıo
böyle tedavi olanlarda var yok değl hani
bence dogru olan hist. önce yapmak ki buda hem maddi açıdan hemde manevi açıdan daha iyi
hem de daha sağlıklı bana göre...
histeroskopinden sonraki ayda tedavi oluyor işte adetinle birlkte
iyice araştır tüp bebeğe geçmeden ama önce aşılama yapacağın için şimdiden düşünüp kafanı yorma derim
bende bilmiyordum tüp bebek topiğine girince herşeyi öğrendm vallahi :KK1::KK1::KK1:

alışveriş süper moral kuzum iyi yapmışsın güle güle giy aldıklarınııııı ohhhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
hamiş reyonlarını bende talan ediyorum gidince ne yalan sölim fikir ediniyorum :KK9:
ama bi badi aldım kendime hani şu göbüşü bebişli olanlardan :KK17::KK17:
ugur getirsin inşallah 9 ay giymek nasip olur:nazar:

innnşallaaahhh canım dualarım sizinle :KK54: Allah evinizi yuvaya döndürsün inşallah tez vakitte hayırlısıyla :KK16: ben daha aşılama evet yavaş yavaş :106: bu çizik olayının adı histeroskopi mi oluyo yani :44: söylediğin mantıklı tabi önden yaptırmak lazım dediğin gibiyse..

innnşallaaahhh canım dualarım sizinle :KK54: Allah evinizi yuvaya döndürsün inşallah tez vakitte hayırlısıyla :KK16: ben daha aşılama evet yavaş yavaş :106: bu çizik olayının adı histeroskopi mi oluyo yani :44: söylediğin mantıklı tabi önden yaptırmak lazım dediğin gibiyse..

yok tatlım histeroskopide rahime vajinadan girip bakıyorlar kamera ile içerde herşey normal mi die :))))
yani miyomun kistin perden yapışıklıgın vs varsa müdahele ediliyor yoksa bakıp çıkıyorlar
yada tercih ediyorsa dr un çizik atıp çıkıyor :)))))
çizik başka histeroskopi başka :)))))))
atıyorum senn yapışıklık var diyelim histeroskopi olmadan tüp başlarsan ne olur bebek tutunmaz
eee sonra negatif sonuca dr ne der hadi bide içeri bakalım histeroskopi yapalım
yani bunu baştan araştırıp başlamak daha mantıklı...
çizik olayıda son zamanlarda dr ların tercihi bebek daha iyi tutunabiliyormuş

yok tatlım histeroskopide rahime vajinadan girip bakıyorlar kamera ile içerde herşey normal mi die :))))
yani miyomun kistin perden yapışıklıgın vs varsa müdahele ediliyor yoksa bakıp çıkıyorlar
yada tercih ediyorsa dr un çizik atıp çıkıyor :)))))
çizik başka histeroskopi başka :)))))))
atıyorum senn yapışıklık var diyelim histeroskopi olmadan tüp başlarsan ne olur bebek tutunmaz
eee sonra negatif sonuca dr ne der hadi bide içeri bakalım histeroskopi yapalım
yani bunu baştan araştırıp başlamak daha mantıklı...
çizik olayıda son zamanlarda dr ların tercihi bebek daha iyi tutunabiliyormuş

hmm anladıııım, e bu bildiğimiz ultrasondan ne farkı var ayol, onunla da aynı şeylere bakılıyo zaten sürekli :KK14: bi arkadaşa bakıp çıkıyolar yani :KK1: her şey gönlünüzce olsun canm o zmn :KK16:

hmm anladıııım, e bu bildiğimiz ultrasondan ne farkı var ayol, onunla da aynı şeylere bakılıyo zaten sürekli :KK14: bi arkadaşa bakıp çıkıyolar yani :KK1: her şey gönlünüzce olsun canm o zmn :KK16:

tatlım ultrason gibi değil ki:KK50:
kamerayla bakıyorlar yawww :KK9::KK9::KK9::KK9:
internetten bilgiler videolar mevcut bak istersen fikir olsun
tüp bebek hastanelerinn sitelerinde de açıklaması var ordan da bakabilrsin:KK34:
hepimizn tedavisi başarılı geçer inş Rabbim nasip eder canım:KK54:

haa bide ultrasonu narkoz almadan da baktırıyorsun :KK70::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
bunda narkoz alıcam uyucam yani en büyük fark al sana:63::63::63::63:

selam tatlım bazı merkezler histeroskopi yapmıyor hemen ama bnm gittiğim merkez yapıyor
ki yapılması daha iyi rahmi bebek için uygun ortama hazırlıyorlar bir nevi
1 ay rahmi dinlendirip diğer adetimde başlıcam işte aslında tüp bebek tedavisi kısa sürüyor yani
adetin 2. günü başlıyorsan iğnelere diğer adetin gelmeden transferini olup bekliyorsun işte :KK52:
evet %3 dü canım morfoloji o yüzden bende presed jeli okumama ragmen asla kullanmaya cesaret edemedim
dediğin gibi şekli bozuk spermlerede güç veriyo yumurtayı döllleyebiliyo
o yüzden bunu okuyunca vazgeçtim kullanmaktan bi ara niyetlenmiştim de araştırınca ıh ıhhhh dedim:KK50:
rrandevu almadın mı daha hsg için :))

evet aslında bu şekilde tüp tedavisine geçmek daha mantıklı.
valla o jel konusunda gitgellerimi yaşıyorum.ama önce sevinip sonra üzülmek istemiyorum.
ben pazartesi günü gidicem inş ya da salı.
bu arada pazartesi özel hastane tatil mi?aradım ama kadın ağzının içinden konuştu 3 kez tekrarlattım yine bişi anlamadım daha fazla şansımı zorlamadan kapattım teli:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hani pazar seçim var pazartesi bana resmi tatil

Ay mesajim tam gitmedi:)
Insallah kavusunca size yazicam mutlaka canlarim hepinizi cok seviyom
Mybaybi eve gidince daha cabuk cabuk giricem kk ya yazicam bol bol insallah:)
sindirellam cok tesekkur ederim:)

balımmmm napyon bebiş nasıl guzummmmmmmmm:KK19::KK19::KK19:varmıssın yuvana datlım gözün aydın canım benimmmmm göbüşlüm:KK49::KK49::KK49::KK49:

balımmmm napyon bebiş nasıl guzummmmmmmmm:KK19::KK19::KK19:varmıssın yuvana datlım gözün aydın canım benimmmmm göbüşlüm:KK49::KK49::KK49::KK49:

Canim kusura bakma gec yazdim
bitanem netim cok zaif o yuzdrn gec yazdim
cok cok tesekkur ederim bitanem
sen nasilsin evlilik nasil gidiyor taze gelin?
Tosun iyi ama bugun cok agrim oldu korktum iki gun sonra doktora randevum var

Nasil gidiyor kusura bakmayin kizlar gec yazsim izler neler yapiyorsunuz kizlar nasilsiniz canlarim:KK16:

Canim kusura bakma gec yazdim
bitanem netim cok zaif o yuzdrn gec yazdim
cok cok tesekkur ederim bitanem
sen nasilsin evlilik nasil gidiyor taze gelin?
Tosun iyi ama bugun cok agrim oldu korktum iki gun sonra doktora randevum var

Nasil gidiyor kusura bakmayin kizlar gec yazsim izler neler yapiyorsunuz kizlar nasilsiniz canlarim:KK16:

canım benim iyi olmana sevindim bebek baskı yapıyor büyüdükceagrın artar gülüm randevunu haber et canım güzel haberlerle gel insallah.evlilik sükür iyi gidiyo sercem alıstım esimede evliliğede Allaha sükür,sıkıntılarım azaldı ruhen bide bebek olsa daha mutlu olcaz oda olur insallah artık kasmıyom kendimi sagolsun esim destek oluyor gülüm:KK16::KK16::KK16::KK16:yok kuzum ne kusuru:KK19::KK19::KK19:netine ne oldu ki:26:

mybabyyyyyyy nerdesin gelmedin mi daha?
ben çektirdim filmi narkozla çektiler şükür bişi çıkmadı ama bazen tıkanıklık görülmüyomuş ve sıvıyla açılıyomuş.3 adet sonrası gel dedi napcak sormadım da nasıl olsa 3 adet sonrası giderim diye:KK37::KK37:klomen kullanmak istemiyorum dedim bence de kullanma dedi.işte böleeee

mybabyyyyyyy nerdesin gelmedin mi daha?
ben çektirdim filmi narkozla çektiler şükür bişi çıkmadı ama bazen tıkanıklık görülmüyomuş ve sıvıyla açılıyomuş.3 adet sonrası gel dedi napcak sormadım da nasıl olsa 3 adet sonrası giderim diye:KK37::KK37:klomen kullanmak istemiyorum dedim bence de kullanma dedi.işte böleeee

cAnım çok sevindim hsg nin iyi çıkmasına
inşallah tedavinin arkasıda böyle güzel haberlerle devm eder
ayrıca hsg den sonra tüpler rahatladıgı için şans artıyor biliyorsun:KK34: belki 3 aya kdr bebişin gelir :KK16:
3 ay sıkıntı yapma klomen de kullanmaman iyi olmuş hem rahim hem vucudun dinlenir hemde kafan:KK14:
bende izmire gldim adet oldum bgn bitince histeroskopi olucm. yine hbrleşelim
diğer kızlardan ses seda yok hala gördüğüm üzere :44::44::44::44:

ayrıca hsg den sonra tüpler rahatladıgı için şans artıyor biliyorsun:KK34: belki 3 aya kdr bebişin gelir :KK16:
3 ay sıkıntı yapma klomen de kullanmaman iyi olmuş hem rahim hem vucudun dinlenir hemde kafan:KK14:

Cindirella canım hadi gözün aydın insaallah bebisin bu filmin pesine gelir annesi :)
Mybayb canım hadi bakalım sendende güzel haberler alicaz insaallah canım kolay gelsin Rabbim kolaylık versin tedavinde :)
Kızlar ben bildiginiz gibi devam ikili testimiz vardı temiz çıktı sonuclarimiz bizden haberler böyle insaallah sizlerdende güzel haberler bekliyorum topikte kimse olmayinca benimde yazasim gelmiyor :KK43:

tamam canım inş yeni yeni umutlarla dönersin.gerçi tam tedaviye bi sonraki adet demiştin.ben şimdi olcak zannediyodum ya.
böyle durumlarda insan hemen adet olsun da tedavi başlasın istiyo.hadi bakalım hayırlısı kuzum.

Cindirella canım hadi gözün aydın insaallah bebisin bu filmin pesine gelir annesi :)
Mybayb canım hadi bakalım sendende güzel haberler alicaz insaallah canım kolay gelsin Rabbim kolaylık versin tedavinde :)
Kızlar ben bildiginiz gibi devam ikili testimiz vardı temiz çıktı sonuclarimiz bizden haberler böyle insaallah sizlerdende güzel haberler bekliyorum topikte kimse olmayinca benimde yazasim gelmiyor :KK43:

sen gel canım arada konuşuruz ihmal etme bizi.çok sevindim temiz çıkmasına rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin inş.nedense pek bi beklenti içinde değilim ama rahatım.3 ay sonra doktorun kapısını (tedavi için)çalacağımı düşünüyorum:)))
tek korkum tayinim çıkacak başka şehre büyük ihtimalle.gittiğim yerde baştan almak istemiyorum.bizim için sıradaki tedavi aşılama gibi duruyor.
yanlış hatırlamıyorsam serçemin de hsg çekilmişti bir tüp tıkalıydı dr ona 3 ay sonra olmazsa gel demişti serçem çok şükür bu sürede hamile kaldı.

Selam kizlar ben pek giremiorum ama elimden geldigince takip ediyorum sizleri benim bu ay da klomen+catlatma ignesi ise yaramadi bugun kirmizilari gordum malesef cok kotuyum gittikce umudumu kaybedlyorum yaklasik 1.5yildir tedaviye gidip geliyorum ama olmuyo iste sanirim zorlamanin bi alemi yok.:KK50::KK14:

X