sogan kürü kullananlar

Bir bilsez serceniz neler cekti zehirlenmisdim serumlar yedim migdemi yikadilar filan derken bugun iyiyim oglumda iyi dediler icim rahatladi sukur insallah yarin daha iyi oluruz

veeeeeeeeee
insallah yarin aksam saat 10da yola cikiyoruzzzz esime kavusmak icin insallah bu sefer rus sinirini gece biliriz nolur dua edin esime kavusayim ordan size artik evimdeyim yazayim cok cok heyacanliyim nolur yarin bize bol bol dua edin :)

canım çok geçmiş olsun.niye oldu ki böyle?dışarda yememeye çalış eğer yiyorsan.
hadi bakalım inş evine kocana sağ salim kavuşursunuz:KK54::KK54:

hisarcım-folikcim-sercemcim-duaççiceği-beybişim-cindirella-benebakbiyo-ismini unuttugm diğer arkadaşlar
Nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzz:84::84::84::84::84::84::84::84:
terkettiniz topiği haberim mi yokkkk:KK25::KK25::KK25:

noldu kuzum?kimse gelmiyo ki.ben kk giriyorum sık sık ama kendi kendime konuşmayım diye yazmıyorum

Ay mesajim tam gitmedi:)
Insallah kavusunca size yazicam mutlaka canlarim hepinizi cok seviyom
Mybaybi eve gidince daha cabuk cabuk giricem kk ya yazicam bol bol insallah:)
sindirellam cok tesekkur ederim:)

Son düzenleme:

allah allah dışarda yememişsin.hamile olduğundan mı öyle oldu ki?hamileyken zehirlenen duyuyorum ara sıra.bu arada adetime 4 gün var dua et canım.

gülüm güle güle git yuvana cok sevindim canım benim.bu arada cok gemiş olsun gülüm cok dikkat et kendine sercemmmmmmmmmmmmmm:KK19::KK19::KK19:

Bir bilsez serceniz neler cekti zehirlenmisdim serumlar yedim migdemi yikadilar filan derken bugun iyiyim oglumda iyi dediler icim rahatladi sukur insallah yarin daha iyi oluruz

veeeeeeeeee
insallah yarin aksam saat 10da yola cikiyoruzzzz esime kavusmak icin insallah bu sefer rus sinirini gece biliriz nolur dua edin esime kavusayim ordan size artik evimdeyim yazayim cok cok heyacanliyim nolur yarin bize bol bol dua edin :)

aaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53:
geçmiş olsunnnnnnn çok geçmiş olsunnnnn:26:
neler yaşadın sen öyle yaa kıyamam
hadi inşallah yarın sağ salim kavuşursun yuvana canım
merakta bırakma bizi tamam mı:KK34:

Cok geçmiş olsun sercem kendine dikkat et canım.hayirli yolculuklar kuzu insaallah esinle yavrunla çoook mutlu huzurlu ol canım evine ulaşınca haberdar et olur mu :)

canım napıyorsun ne durumdasın ?

iyiyim canım.2gündür çok midem bulanıyo.ama o bulantıya rağmen kusmayacağıma eminim.acaba üşüttüm mü diyorum idrarda iltihap kumdan şüpeleniyorum.iştahım yok kilo verdim.adetime 3 gün kaldı test yaptım çıkmadı.cuma gününü beklicem.bu arada her iki kasığımda da ağrı var.aynı anda değil ağrılar.kendime uğraşacak şeyler arıyorum.vakit geçmiyor.sen nasılsın?nasıl gidiyor beklemek?daha gitmene 10günden fazla var heralde.giderken hatırlat sana dua okuyayım canım

iyiyim canım.2gündür çok midem bulanıyo.ama o bulantıya rağmen kusmayacağıma eminim.acaba üşüttüm mü diyorum idrarda iltihap kumdan şüpeleniyorum.iştahım yok kilo verdim.adetime 3 gün kaldı test yaptım çıkmadı.cuma gününü beklicem.bu arada her iki kasığımda da ağrı var.aynı anda değil ağrılar.kendime uğraşacak şeyler arıyorum.vakit geçmiyor.sen nasılsın?nasıl gidiyor beklemek?daha gitmene 10günden fazla var heralde.giderken hatırlat sana dua okuyayım canım

hımm adetine 3 gün mü var pek bişi kalmamış :26:
umudunu kaybetme canım belli olmaz
illa idrarda çıkcak değil ya sen yine de dikkat et kendine kırmızılar gelene kdar..
inşallah kum falan yoktur sen sogan suyunu en son ne zaman yapmıştın?
heycanlıyım canım ya düşününce bi tuhaf hissediyorum...
sanki gidip bebişimi alıp gelcekmişim gibi geliyor ama bi an silkelenip öle olmayacagını düşünüyorum
bgn bide dışarı çıkmıştım kendime hamiş reyonundan bi tane göbeği bebekli badiler varya onlardan aldım dayanamayıp:KK17::KK17:
inşallah giymek de nasip olur hepimizeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

hımm adetine 3 gün mü var pek bişi kalmamış :26:
umudunu kaybetme canım belli olmaz
illa idrarda çıkcak değil ya sen yine de dikkat et kendine kırmızılar gelene kdar..
inşallah kum falan yoktur sen sogan suyunu en son ne zaman yapmıştın?
heycanlıyım canım ya düşününce bi tuhaf hissediyorum...
sanki gidip bebişimi alıp gelcekmişim gibi geliyor ama bi an silkelenip öle olmayacagını düşünüyorum
bgn bide dışarı çıkmıştım kendime hamiş reyonundan bi tane göbeği bebekli badiler varya onlardan aldım dayanamayıp:KK17::KK17:
inşallah giymek de nasip olur hepimizeeeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

inş aldığın şey uğur getirir.inanmak bence etkili canım
hakikatten gidip bebeği getirecekmiş gibi bir his:))inş göbüşünde getirirsin.
ben geçen ay içtim kist vs için.bu ay da yapmayı düşünüyodum ama tek başına klomeni kullanıyım dışardan başka şey etki etmesin diye hiçbir şey kullanmadım.üfff ya geçsin ama 3 gün.daha önce kum dökerken adetten önce ağrım olmuştu gerçi bu biraz daha farklı ama.zaten olmazsa bu ay rahim filmi çekecek.bişi yoksa ben tedaviye devam edemicem ara vericem öyle karar verdim canım.

inş aldığın şey uğur getirir.inanmak bence etkili canım
hakikatten gidip bebeği getirecekmiş gibi bir his:))inş göbüşünde getirirsin.
ben geçen ay içtim kist vs için.bu ay da yapmayı düşünüyodum ama tek başına klomeni kullanıyım dışardan başka şey etki etmesin diye hiçbir şey kullanmadım.üfff ya geçsin ama 3 gün.daha önce kum dökerken adetten önce ağrım olmuştu gerçi bu biraz daha farklı ama.zaten olmazsa bu ay rahim filmi çekecek.bişi yoksa ben tedaviye devam edemicem ara vericem öyle karar verdim canım.

tüplerine bakmadan mı aşılama yaptırdın sen?
yada klomen kullandın sanırım yanlış hatırlamıyorsam
kuzum aynı hatayı bana yaptı dr. ilaç kullandım 3 ay çatlatma iğnesiyle birlkte
meğer tek tüp tıkalıymış e haliyle o tarafta gelişen yumurtanın bi faydası olmadı
3 aylık tedavi boşa gitti hsg den soonra yapılsaydı belki faydası olurdu banada ama kısmet işte.
mutlaka çekil ihmal etme canım. ben narkozla çekilmiştim bişey hiseetmedim ama çok canı acıyanlarda varmış:KK14:

tüplerine bakmadan mı aşılama yaptırdın sen?
yada klomen kullandın sanırım yanlış hatırlamıyorsam
kuzum aynı hatayı bana yaptı dr. ilaç kullandım 3 ay çatlatma iğnesiyle birlkte
meğer tek tüp tıkalıymış e haliyle o tarafta gelişen yumurtanın bi faydası olmadı
3 aylık tedavi boşa gitti hsg den soonra yapılsaydı belki faydası olurdu banada ama kısmet işte.
mutlaka çekil ihmal etme canım. ben narkozla çekilmiştim bişey hiseetmedim ama çok canı acıyanlarda varmış:KK14:

canım doktorum dedi ki 2 ay kullanalım olmazsa film çektirelim dedi.o konuda sağolsun düşünceli.bi de hemen filme gönderilmiyor.yani kol bacak filmi gibi değil ya ondan heralde.valla acırsa da artık nasip ya , bu klomenden dolayı kasık ağrılarından geciken adet ağrımdan ağrı eşiğim yükseldi.:KK52::KK52:
artık eşime şuarsı ağrıyo bile demiyorum çünkü hep ağrıyo:KK9::KK9::KK9:
zaten klomeni sonrasında kullanmayı düşünmüyorum ara verip aşılamaya geçmeyi düşünüyorum.sanırım doktor da bişi çıkmayınca aşılamaya geçelim dicek bana öyle geliyo

canım doktorum dedi ki 2 ay kullanalım olmazsa film çektirelim dedi.o konuda sağolsun düşünceli.bi de hemen filme gönderilmiyor.yani kol bacak filmi gibi değil ya ondan heralde.valla acırsa da artık nasip ya , bu klomenden dolayı kasık ağrılarından geciken adet ağrımdan ağrı eşiğim yükseldi.:KK52::KK52:
artık eşime şuarsı ağrıyo bile demiyorum çünkü hep ağrıyo:KK9::KK9::KK9:
zaten klomeni sonrasında kullanmayı düşünmüyorum ara verip aşılamaya geçmeyi düşünüyorum.sanırım doktor da bişi çıkmayınca aşılamaya geçelim dicek bana öyle geliyo

tamam da tatlım dediğim gibi
Allah korusun tüplerinde tıkanıklık varsa boşuna kullanmış olacaksın o yüzden dedim.
inşallah hsg de bişey çıkmaz tüplerde herşey yolundadır sende aşılama yaptırırsın.
ara vermeyi düşünme yani sana şöyle diyim
bi hikaye dinlemiştim ama kısmen hatırlıyorum.
uçakta gidiyorlar sanırım uçak düşüyo denize
adamın biride Allah ım beni kurtarır diye
ne geçen gemiye biniyo ne sandala biniyo vs. bekliyo öylece...
sonra diyorki Allah ım sen beni kurtarırsın demiştim ama kurtarmadın
Rabbim de diyorki seni kurtaracak bir sürü şey yolladım ama sen binmedin..
(yanlışda anlatmış olabilirm kusura bakma)
yani bizim durumumuzda biraz buna benziyor elimizdeki imkanlardan yararlanalım allah ım bize vesile kılar inşallah.
aşılama denersin olmazsa tüp denersin üzülmek yok tam gaz devam Rabbim bizede bir vesile kılacaktır elbet.

kığızzzzz sayfayı yenileye yenileye bi hal oldum ne yazıyorsun çok merak ettim canım:KK16::KK16:

tamam da tatlım dediğim gibi
Allah korusun tüplerinde tıkanıklık varsa boşuna kullanmış olacaksın o yüzden dedim.
inşallah hsg de bişey çıkmaz tüplerde herşey yolundadır sende aşılama yaptırırsın.
ara vermeyi düşünme yani sana şöyle diyim
bi hikaye dinlemiştim ama kısmen hatırlıyorum.
uçakta gidiyorlar sanırım uçak düşüyo denize
adamın biride Allah ım beni kurtarır diye
ne geçen gemiye biniyo ne sandala biniyo vs. bekliyo öylece...
sonra diyorki Allah ım sen beni kurtarırsın demiştim ama kurtarmadın
Rabbim de diyorki seni kurtaracak bir sürü şey yolladım ama sen binmedin..
(yanlışda anlatmış olabilirm kusura bakma)
yani bizim durumumuzda biraz buna benziyor elimizdeki imkanlardan yararlanalım allah ım bize vesile kılar inşallah.
aşılama denersin olmazsa tüp denersin üzülmek yok tam gaz devam Rabbim bizede bir vesile kılacaktır elbet.
ayyy canım bişiler yazdım bi sorun oldu gitti hepsi.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:hikayen çok güzelmiş teşekkür ederim.bi de pc yanında çerçeve boyuyodum vakit geçireyim diye ondan oldu heralde

ben kafa dinleyim diye ara veriyim dedim aslında.psikolojik olarak daha sağlıklı bi insan olurum belki:KK53:
facei açınca arkadaşların hep çocuklu fotolarını görüyorum allah bağışlasın kıskanmıyorum çok şükür.sadece insan kendi istediği olsun ister ya öyle bişi
bazen yolun başında olduğumu düşünüyorum,başkalarına bakınca da geç kalmışım gibi:KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyy canım bişiler yazdım bi sorun oldu gitti hepsi.:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:hikayen çok güzelmiş teşekkür ederim.bi de pc yanında çerçeve boyuyodum vakit geçireyim diye ondan oldu heralde

ben kafa dinleyim diye ara veriyim dedim aslında.psikolojik olarak daha sağlıklı bi insan olurum belki:KK53:
facei açınca arkadaşların hep çocuklu fotolarını görüyorum allah bağışlasın kıskanmıyorum çok şükür.sadece insan kendi istediği olsun ister ya öyle bişi
bazen yolun başında olduğumu düşünüyorum,başkalarına bakınca da geç kalmışım gibi:KK52::KK52::KK52::KK52:

Bende bekliyorum sen yazıcan diye baktım sonra offline oldun dedim interneti gitti herhalde.
yani canım o bahsettiğin fotograftan kaçma şansımız yok malesef
face i açmasan sokaga da mı çıkmıcaksın vs.
yani bizim de imtihanımız bu Rabbim vericektir elbet bizlerede...
Moralini bozma lütfen :KK20:

X