sogan kürü kullananlar

canımmm Allah ım bizede nasip edecek inan
ben okadar umutluyum ki sende umutlu ol lütfen tamam mı :KK34:
ben laporoskopi oldum dediğin gibi tek tüp tıkalıydı
eger seninde açılma şansı var ise açtır ona göre aşılama yaptır
bide kapalı tarafta gelişiyorsa neden boşuna hem vücuduna ilaç yükleyip
hemde sonuç Olumsuz olursa boş yere aşılama yaptırmış olasın ki
en azından aşılamada şansını yükselt derim. tercih senin ama dr. un sana nasıl aşılama yapalım diyor tek tüp ile anlamıyorum:KK50:
önce bi olan sorunu çözümlemeye çalışsa ya.
laporoskopi içn işinin ehli bir dr. bul tatlım.

canım doktorum aslnda cok ıyı burdakı en ıyı doktor dıyebılırım ama anlamadım neden tek tupum tıkalıyken asılama dıyor ozellıkle onun ıcın gıdıp konuscam haklısın asılamam bıle tutmadı dıye kahrolurum en ıyısı tupu actırmak

:KK53: hani vadofon reklamları vardı ^^KIRMIZI^^ görüp kaçıolardı
onun gibi düşündüm bi an kırmızıııııııııııııııııı :KK55::KK55:
kırmızı olmasıda güzel tabi bi yandan , ama işte sadece 9 aycık olmasa ne olur sanki sebebide hamilelikten olsa yani :KK14:
bak sana bi klişe cümle söylimm mi en sahtesinden için açılsın asyammmmmm:KK34:
'' amannnn boşver çocuksuz olmanın tadını çıkarın en güzl günlerinz bu günler'':KK60::KK60::KK60:
tanıdık geldi mi :44:
bu aralar ben okdr sık duyuyorum ki sinir oluyorum söleyenlere
bak diyolog şöle
kişi:senin varmı bebeğin
ben:yooook:KK50:
kişi:kaç yıllık evlisin
ben:4,5 sene oldu
kişi:ee artık tam zamanı yapın bi tane çocuk güzel bişey
ben:istiyoruz ama olmuyor Nasip diyorum...
burda bir üst cümlede kurdugu ile düştüğü çelişkeye bak........
kişi:aman boşver evliliğinizin tadını çıakrın bunlar en güzel günleriniz çocuk olur sonra:KK1::KK1::44:
ben::KK53::KK53::KK53:( içimden ) ne ayaksın sen ya :KK57::KK57::KK57:

Canım bu diyalog en masumu bence.doktora hocaya gittiniz mi sorun kimde kocanda mı sende mi bi sorunumuz yok gittik doktora aaa sorun yok ee nasıl olmuyor aa yazık tupbebek düşünmüyor musunuz aaa bi tanidikta kac seneden sonra oldu olur olur... böyle gidiyor konuşma bide doktor tavsiyeleri var şu doktora gidipte cocugu olmayan kalmiyormus sizde bir gitsenize sanki doktorun elinde tövbe tövbe nasip diyen yok canım

şimdi okudum yazdıklarını bana tüp tıkalıyken aşılama yapmak mantıksız geliyor.belki tıkalı tarafta yumurta gelişecek.ya da şöyle düşünelim her iki taraftada da yumurtalar oluştuysa daha çok şansın varken neden tek tüpün yumurtası işe yarar diye beklenilsin.bence doktorunla konuş canım

Canım bu sayfada yazılarını hep okuyorum ve kendi adıma bu kadar üzme yipratma kendini demek istiyorum Rabbim korusun isyana gidersin bilmeden:KK43: canım beni yanlış anlama benim evlilik tarihimi goruyorsundur ve ben Rabbimizin izni dualarla ve tupbebek tedavisi ile yeni hamileyim Rabbim bagislarsa her zaman duam Rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu yasatsin.inan bana bende az cabalamadim yapmadığım denemedigim birsey kalmadı diyebilirim ama inan bana aslaaa bu kadar ümitsizliğe kapilmadim tamam bazen insan çok üzülüyor canı yanıyor ama sadece o anlık oluyordu bende şuna inan Rabbim kabul etmeyeceği duayı dile soylettirmezmis inan bana yazdıklarını okudukça ben senin psikolojik durumundan tedirgin oluyorum ne olur biraz rahat olmaya çalış bunu tüm samimiyetimle istiyorum senden biraz nefes al rahatla inan bana bu sana çok iyi gelecek seninde çocuğun olacak

yukarıda yazdım okuyun bı lutfen

ayrıca tüp bebeğe kadar giden yolda bir sürü aşama var.
bi sorun yoksa yumurta takibi
biraz sorun varsa ve zaman geçtiyse klomen çatlama iğnesi
bunlar işe yaramıyorsa rahim filmi çekilir tüpler açılır.
sonraki aşama aşılama veya tüp diye gidiyor forumdan ve benim doktorumdan anladığm üzere.tüpün açık olması önemli bi mevzu ama bazı doktorlar nedense tek tüp işe yarar diye ısrar ediyor sanırım.çünkü serçemin de tek tüp kapalıydı aşılama yapcaktı doktor ama serçem çok şükür kendiliğinden hamile kaldı.

ayrıca tüp bebeğe kadar giden yolda bir sürü aşama var.
bi sorun yoksa yumurta takibi
biraz sorun varsa ve zaman geçtiyse klomen çatlama iğnesi
bunlar işe yaramıyorsa rahim filmi çekilir tüpler açılır.
sonraki aşama aşılama veya tüp diye gidiyor forumdan ve benim doktorumdan anladığm üzere.tüpün açık olması önemli bi mevzu ama bazı doktorlar nedense tek tüp işe yarar diye ısrar ediyor sanırım.çünkü serçemin de tek tüp kapalıydı aşılama yapcaktı doktor ama serçem çok şükür kendiliğinden hamile kaldı.

Sana katılıyorum canım tek tüple aşılama yapan doktor bana mantıklı gelmiyor mealesef.Sen nasılsın canım

Canım bu sayfada yazılarını hep okuyorum ve kendi adıma bu kadar üzme yipratma kendini demek istiyorum Rabbim korusun isyana gidersin bilmeden:KK43: canım beni yanlış anlama benim evlilik tarihimi goruyorsundur ve ben Rabbimizin izni dualarla ve tupbebek tedavisi ile yeni hamileyim Rabbim bagislarsa her zaman duam Rabbim tüm isteyenlere bu duyguyu yasatsin.inan bana bende az cabalamadim yapmadığım denemedigim birsey kalmadı diyebilirim ama inan bana aslaaa bu kadar ümitsizliğe kapilmadim tamam bazen insan çok üzülüyor canı yanıyor ama sadece o anlık oluyordu bende şuna inan Rabbim kabul etmeyeceği duayı dile soylettirmezmis inan bana yazdıklarını okudukça ben senin psikolojik durumundan tedirgin oluyorum ne olur biraz rahat olmaya çalış bunu tüm samimiyetimle istiyorum senden biraz nefes al rahatla inan bana bu sana çok iyi gelecek seninde çocuğun olacak

nukracım nasılsın?nasıl gidiyo hamilelik?

amin canım senelerce bekleyenlerin yüzleri gülsün inş.

Hayiirrr kuzummm Rabbimiz herseye kadirdir çok bekleyenide az bekleyenide aynı anda guldurur hepimize versin niyetimiz Hayır elbette akibetimizde Hayır olacak Rabbimizin izni ile istemekten korkmayın canım Rabbimizin hazinesi sınırsız hepinize birden versin Onun Kudreti Herseye Yeter

canım doktorum aslnda cok ıyı burdakı en ıyı doktor dıyebılırım ama anlamadım neden tek tupum tıkalıyken asılama dıyor ozellıkle onun ıcın gıdıp konuscam haklısın asılamam bıle tutmadı dıye kahrolurum en ıyısı tupu actırmak

tamam ama canım önce laporoskopi yapıp tüpün açılıp açılmayacagına baksın
ha tüp açılmaz yapışıktır ozaman der böyle şansımızı denicez
şimdi sen aşılama yaptırcan kapalı tarafta gelişecek sonra diyecek hadi laporoskopi yapalım
eee ne anladım ben bu işten
dediğin gibi sen bide bu tedavinn sonunda Aşılama denedim ama olmadı diyeceksin
dr.un madem iyi bir dr ozaman bu durumunu açık açık onunla paylaş canım

Canım bu diyalog en masumu bence.doktora hocaya gittiniz mi sorun kimde kocanda mı sende mi bi sorunumuz yok gittik doktora aaa sorun yok ee nasıl olmuyor aa yazık tupbebek düşünmüyor musunuz aaa bi tanidikta kac seneden sonra oldu olur olur... böyle gidiyor konuşma bide doktor tavsiyeleri var şu doktora gidipte cocugu olmayan kalmiyormus sizde bir gitsenize sanki doktorun elinde tövbe tövbe nasip diyen yok canım

ayyyyyy evet evettttttttttt :KK1::KK1::KK1:
kesinlkle yaaaaaaa daha yeni tüp bebek topiğinde bunu paylaştım :KK9::KK9:

Nasılsın canım :)))

hoşbuldukkkk şekerim hamişim canım canım ^^:KK16::KK16::KK16:
nasılsın bakalım keyfin yerinde mi bebek nasıl ?:nazar::emir_bebek::KK49:

Hayiirrr kuzummm Rabbimiz herseye kadirdir çok bekleyenide az bekleyenide aynı anda guldurur hepimize versin niyetimiz Hayır elbette akibetimizde Hayır olacak Rabbimizin izni ile istemekten korkmayın canım Rabbimizin hazinesi sınırsız hepinize birden versin Onun Kudreti Herseye Yeter

öyle tabi ama ben 2,5 yıllık evliyim senelerce bekleyenleri görünce çok üzülüyorum ve en çok da onların bebek haberine seviniyorum.sırf zaten senelerce beklemek istemediğimden süreci hızlandırdım.doktorlara kalsa 2 yıl daha bekleyin diyodu.

tamam ama canım önce laporoskopi yapıp tüpün açılıp açılmayacagına baksın
ha tüp açılmaz yapışıktır ozaman der böyle şansımızı denicez
şimdi sen aşılama yaptırcan kapalı tarafta gelişecek sonra diyecek hadi laporoskopi yapalım
eee ne anladım ben bu işten
dediğin gibi sen bide bu tedavinn sonunda Aşılama denedim ama olmadı diyeceksin
dr.un madem iyi bir dr ozaman bu durumunu açık açık onunla paylaş canım

Insanlar acımasız canım ben arkadaşımın bebeğini seviyorum telefonuma fotoğrafını koydum diye daha dünkü çocuk gorumcenin kızı elalemin çocuğunu sevecegine kendi cocugunu dogur sev demişti o günler aslaaa unutulmuyor canım bende ne yaptım bu mutlu günümde onlara haber verip sevindirmedim sevindirmemde yemin ettim ben az cektirmediker bana

öyle tabi ama ben 2,5 yıllık evliyim senelerce bekleyenleri görünce çok üzülüyorum ve en çok da onların bebek haberine seviniyorum.sırf zaten senelerce beklemek istemediğimden süreci hızlandırdım.doktorlara kalsa 2 yıl daha bekleyin diyodu.

Ben yinede Rabbim hepinizi guldursun hayırlı zamanda diyorum senin bu iyi niyetinde elbette karşılık bulacak bunu biliyorsun degil mi melekler amin der ve aynısını senin için isterler :)

X