sogan kürü kullananlar

allah razı olsun arkadaşım
Allah senden de razı olsun. inşallah dularımız kabul olur melegine kavuşursun.

canım inşallah senn içnde herşey yoluna girer.
paşanızı sağlıkla mutlulukla büyütsünüz birarada.
göbüşüne gelince bazen iç karın geniş olunca sanırım 4 aya kdr çok belli olmuyor canım
bundan sonra snnde çıkmaya başlar merak etme canım

Insallah aminnnnnn bitanem
Rabbim sizlerede nasib etsin insallah amin

selam
nerlerdesiniz neler yapıyorsunuz bakalım?
2 günlük tatilin ardından topiğimize ugramayı unutmayın
herkes iyidir inşallah

asyacannnnnnnnnn nerdesinnnnnnnnnnnnnn kığızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...........:84::84::84::84::84:
o asya buraya gelicek :))))):95::95::95::95::95:

O asya buraya geldiiiii :)) derslere verdım kendımı 2 gundur yavrum ögrencı oldugmu ders calısmam gerektgını kendıme hatırlattım bıraz ne var ne yok nedipbatırın bakem:)

merhaba arkadaşlar 13 yıldır bebegım olmuyor tüm tedavılere ragmen...500 yasın okukmaya nıyetlendım ..yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ..

Canım bende okurum 1 yasinde benım ıcın yazabılırsın gun sınırlaması varmı ?Rabbim müjdene hayırla kavustursun ınsallah. isime yapılan dua daha makbuldur ısmınıde yazsan okumadan once nıyetımıze alıp okusak nıckleri aklıma getırdımmı tövbe Yarabbi bi gülme tutuyor beni :)

Rabia ismim arkadaşım..zaman ne zaman biterse..allah razı olsun..

derslere mi verdin kendini 2 dk soluklanma molası vermiyon mu bacım sen
arada gir yani olmazki böle canım alla alla

kız ben nickini sölemiyom tabki :d diyorum Allah ım sen kimin için okudugumu bilirsin gönlümden geçeni bilirsin yarabbim yerine ulaştır diyorum :)) yani isim sormadım ama böyle hediye ettım rabia arkadaşımıza

benim arkaşımda senin gibi 6 aydan sonra göbeği çıktı ... bense şuan 6 aylık oldum sanki 9 aylık gibiyim zor yürüyorum oğlumdada böyle olmuştum çok şişiyorum ben tekmeleri 5.5 aydan sonra hissedersin canım

Kızlar önceki gün akşam serçem ile mesajlaştık tlfndan, kızlar seni merak ediyor dedi, gönlünüzü almaya geldim izinliyim bugün evdeyim, işe başladım bahsetmiştim sanırım, staj ve iş beraber devam ettiği için sabahtan akşama oradayım, yoruluyorum. bu arada yeni eve taşındık, yeni eşyalar aldık sıfırdan. e malum sorun oldu bazılarında, bir yandan onları çözmeye uğraşıyoruz. telefon trafiği, sinir stres, çözüm var mı yok, bir sürü can sıkıntısı sağlığımız yerinde hamdolsun deyip yatıştırıyoruz arada birbirimizi. bi başımıza uğraşıyoruz her bi şeyle. çalışmaları sorarsanız bırakın eşimin koynunu, yatağın yolunu zor buluyorum arada görüşüyoz ama özel günlerden hesaplardan uzak yaşıyorum artık. içten içe üzülüyorum nadiren aklıma gelince ama kötü bir anımı hatırlamış gibi siliyorum hemen bunu aklımdan.. neticede Allah'a emanet yani çalışmalar :97: hepinizi ayrı ayrı çok özlüyorum ve merak ediyorum canlarım. Allah, bir yuva kurma ve aile olma uğrunda yolunuzu açık etsin, işlerinizi kolaylaştırsın, yardımcınız olsun inşallah. sizleri seviore

folikkkkkkkkkkkkkkkkkkk
hoşgelmişsin sefalar getirmişsin arkadaşım:119::119::119::119:
evet canım işe girdiğinden bahsettin ama okdr uzun zaman olduki işe başladım diyeli terfi edip müdürlüğe geçtin sandım artık o derece yani hayırlı ugurlu olsun yeni eviniz yeni eşyalarınız canım inşallah bu yepyeni düzene yeni bir birey eklenir en yakın zamanda mutlu mesut yaşarsınız
arada sırada ugra böyle unutma bizleri olurmu
iyi dileklerin içinde çok tşk ediyorum Allah sanada kat kat iyisini versin canım

Son düzenleme:

Folik hoşgeldin canım Rabbim kolaylık versin kuzu ve tabi yeni canlar versin yuvaniza :)

Nasılsın canım Kıyamam sana ya tek başına topigi ayakta tutmaya çalışıyorsun baktın ses yok bugün ugramamissin haksız sayilmaxsin aslında ne yaptın meşhur meyveyi yiyebildin mi bak bide aklıma gelmisken sen Asya ve diger arkadaşlar ateş ölçme yöntemi ile yumurtlama günü takip ettiniz mi onuda bir deneseniz olmaz mı

nukra cnm yeni gordum :)rabbim tam butun kucagına almak nasip etsin inş:)

Canım çok sağol Rabbim sizlerede bu duyguları yasatsin.nasilsin canım sendin degil mi rahimle ilgili bir operasyon dan geçecek arkadasimiz kusuruma bakma ne olur çok unutkan oldum

Canım çok sağol Rabbim sizlerede bu duyguları yasatsin.nasilsin canım sendin degil mi rahimle ilgili bir operasyon dan geçecek arkadasimiz kusuruma bakma ne olur çok unutkan oldum

evet nukracım ama ben rahim mr si çekildim ...doktor çift boynuzlu rahmin var dedi ...yani ameliyatlık durum yok rahim anamolisi varmış bende .. daha yeni kendimi topladım desem yeridir

evet nukracım ama ben rahim mr si çekildim ...doktor çift boynuzlu rahmin var dedi ...yani ameliyatlık durum yok rahim anamolisi varmış bende .. daha yeni kendimi topladım desem yeridir

Canım benim bu şekilde hamile kaliniyor ama yani gebelige engel değil diye biliyorum hatta bu şekilde çocukları olanları biliyorum sıkma canını ne olur Rabbim çaresiz dert vermesin

Canım benim bu şekilde hamile kaliniyor ama yani gebelige engel değil diye biliyorum hatta bu şekilde çocukları olanları biliyorum sıkma canını ne olur Rabbim çaresiz dert vermesin

nukra inş cnm yaagerçekten canımı sıkıyor bu durum ..bende polikistikoverde var ..o ayrı dert bu farklı ..ne bileyım yav ..Rabbim daha buyuk dert vermesin cnm ..bana dua et olurmu ...sen hamilesin duan kabul olur inş

Arkadaşlar bu soğan kürü nasıl yapılıyor, günde ne kadar içiyorsunuz, kaç gün içiyorsunuz, istediğiniz zaman mı başlıyorsunuz yoksa özel bi günü varmı adet sonrası adet başlangıcı gibi. Bende düşünüyorum da nasıl yapıcağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlusoğan kürü kadınlarda polikistik over, çikolata kisti, miyom, vaginal akıntı, menapoz şikayetleri, erken menapoz ve erkeklerdeki prostatit ağrıları için mükemmel bir bitkisel çözümdür.

"Bu aralar yumurtlama dönemi bu arada hamile kalırsam zararı olmaz mı?" sorularına Saraçoğlu'nun cevabı bir zararı olmaz" hamile olduğunuzu öğrenince kürü bırakın diyor, eğer kür bitmeden adet olursanız yinede devam edin ve 15 günü tamamlayın.

Yumurtalıklarda oluşan kistleri tamamen yok etmektedir.

İbrahim Saraçoğlu kadınladaki akıntıya karşı uygulanması gereken soğan kürünün tarifini verdi

vaginal akıntıyı gidermek için soğan kürü :

1 adet orta boy yemeklik soğanı (kırmızı, mor veya kabuğu beyaz olan soğan kullanılamaz) kabuklarını soyup dörde bölün.

Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya ekleyerek 5 dakika daha kaynatın

içine başka hiç bir şey ilave etmeden öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak bu soğan suyundan tüketin. (Çalışanlar akşam yemeğinden önce ve yatmadan önce ılık olarak tüketebilirler)

Soğan kürü'nü sadece 15 gün uygulayıp bitirin.

Soğan kürünün adet döneminde uygulamasının her hangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Fakat, etkisi açısından en ideal zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulanmalıdır.

İlk kür uygulandıktan sonra 2. adetin başlamasından 10 gün önce tekrar 5 gün ya da 7 gün bu soğansuyu kürünü tekrarlamalısınız.

Hamile kalmak için soğan suyu küründen sonra kuru incir kürü uygulamalıdır. (her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Soğan suyu kürü 15 günden fazla uygulanmamalı.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar,adet düzensizliği ve polikistik over gibi şikayeti bulunanbayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen gidermektedir.

Şifa Olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…