sogan kürü kullananlar

son 3 adetini yazınca kaç günde bir oldugu çıkıyor fıstıkım :))
sana attıgım linkte öyleside var bak :)
yaw yımırtlıyrsundur takma sen kafana

son 3 adetini yazınca kaç günde bir oldugu çıkıyor fıstıkım :))
sana attıgım linkte öyleside var bak :)
yaw yımırtlıyrsundur takma sen kafana

Siklus 34 diyor yaw yumurtluyomdur bencede amaan tuttururuz bir gün Allahın izniyle be canım.Bu ayda rafta sanırım benim calısmalar.yarın dişciye gidicem beni diş korkusu sardı şimdidengebeliğe adım atmadan dişleri bi yoluna koymam lazım yaa

Bende burda msj gelcek diye bıldırımlere bakıpdurun hatun kişi nere kayboldunuz acep ? bi iyigeceler demeden mi gittin

serçem canım Allah hakkında hayırlısını nasip etsin üzme kendini
demek paşa sürpriz yaptı size :)sağlıklı olsunda kız erkek farketmez

bende napıyım pkoyla uğraşıyom işte

Bende burda msj gelcek diye bıldırımlere bakıpdurun hatun kişi nere kayboldunuz acep ? bi iyigeceler demeden mi gittin

yok devrem iyigeceler demeden gidermiyim hiç internet bağlantım gitti asi kızanım
senin düşük oldu ya o ara gecikmen felan varsa ondan öyle çıkmıştır canım yoksa 34 değildir o yani tahminimce.
benim 29.günde 1 döngüm ona görede belirliyor işte bende değerlendiriyorum aklımca 19 şubat görünmüştü dün dediğim gibi belirtiler oldu yani dogru gösteriyo kız :))))
dişçiye gitmekle iyi etmişsin bende ha adet olunca giderim diyorum ya bişey varsa mantıgını düşünüp hoş yok da işte
sonra adet oluyom unutuyom tabikidişim kırılmıştı hamileysem korkusunaaaa bi gidemedim yaaa
ama alıştım kırık dişede bu ya hamileysem diye dr a gitmemek ilaç içmemek vallahi 4 senedir nerdeyse ilaçsız yaşıyorum oldugu kadar geçtiği kadar diye idare ediyorum ya :)

serçemimm hemen hemen her evlilikte böyle şeyler oluyo ben neler yaşadım anlatsam roman olur erkekler böyle insanın halinden anlamazlar hele bu eşleri ise, kendi ailelerinin dedikleri doğru gelir onlara en azından benim eşim böylee...sen kendini sıkma karnındaki meleğini düşün düzelirsiniz sen eşine saygını koru yinede sonunda kazanan sen olursun
anaaaaam erkekmiymiş canım benim yaaa ALLAH sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşalaaah
mybabyiim bide aıntıya dikkat et ben adetime yakın hamile kalmıştım bide ogün çok akıntım olmuştu
hahahahahahaa çok güldüm asyaaam ALLAHta seni güldürsün

Serçem kız çok merak ettim seni bakkk ben sana erkek demiştim dimi hayirlisi olsun sağlıklı olsunda kız erkek farketmiyor bizde 2 aylık olduk aşımiz vardı bugün biraz agladi hemen sustu çok şükür 6 750 kilomuz tontişiz biraz :-D geceleri uykumuz yok sabaha kadar agu gugu deyip gülüyor Allah herkese burdakilere nasip etsin inşallah hergün dua ediyorum sizlere

Atarlandım gece gece beni böyle bırakıp gidebilemez diye :) Sonrada güldüm kendime sanki eşine trip atıyon asya o arkadasın arkadasın dedim kendı kendıme ,:)Dişçiye gidicektim ama uyanamadım randevuya hehehe benımde arkadakı dısın bırı kırıldı ustlerdede var kırık dısler bırı agrı yapıyordu buay gosterım dıyordum ama yan gelıp yattım yıne garfıeld gıbı üfff iş oldugunu bılsen anamın karnından cıkmıcakmısım heee :) (annem hep böyle kızardıda bana )Tüp taktırmadan git yavrucum hamılelıkte ıstesende gıdemıcen kabir azabı gıbı derler dısagrsına ılac vs zaten kullanamıcan.Heh tam ele verir öğütü kendi kırar söğüdü oldu buda dimi.

Hilalisaam maşallah dogurdunda 2 aylık bıle olmussunuz biz hala otlan çöplen ugrasıyorz ya burda dualarında unutma bizleride inşallah.agusunu yediğimini cok cok öp annesi bizlerinde yerine.geceleri bizde agu gugu yüzünden uykusz kalalım kız inşallah :) buarada ben eski asyacanım.Paşalar bastı topiği bı tane prensesimiz var sımdılık oda hısarımın.Sultanlıgı suruyor bakalım kım devirecek tahtını :)

canım benim ben pek giremiyorum buara nete geçmişi okurken gördüm çok üzüldüm alahım hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah.üzmemeye çalış kendini inş. en kısa zamanda herşey düzelir allah yardımcın olsun

canım benim çok üzüldüm merak ettim seni inşşallh eşinle barışırsın bebişinde paşaymış maşllh allhm bağşlasın inş eşininde yüreği yumuşar siz bu bebeği çok istedinz birbirinizi çok seviyosunz bu ayrılıkta nerden çıktı inş en kısa zamnda barışırsınz canm benm

Hahahhah atatlandin mi kiz bide ask olsun yani alemsin. Hic sasirmadim nedense randevuna gidemedigine neden acep :) daha once bunu yaptigini buraya yazmis oldugundan olabilir mi acep? Sana hayati tesbih yapmisim salliyormusum sarkisindan bir.kuple okusam ilgili kisimlari.ustune alinirsin degilmi asyacim.
Tup takcaklar ya lpgli olunca dise vurmuyomus :)))))))) hahahahahahha

Daha öncede tecrübe ettik dimi randevu kacırmaları cok erken kalkan bı tıpmısım gıbı neyıme guvenıp sabahın korune randevu alıyosam gari :) o şarkıyıda aldım kabul ettım devrem tam benlik :) randevuları kacırmamayı basarırsam belkım cocuk bıle dogururum kııgııııızz :)Olsun sen yınede önlemını al gaz kacagı olmasın :)hahaha tüp taktırmıcaaan inşallahh dizelle tam gaz gelicek gelicek Allahın ıznıyle inşallaaaah tatlım :)

ahahha gaz kaçagımı Allah seni yaaaaaaaaaa
kırık dişten hava kaçırcak değilmi dogru diyorsun kırık sonuçta :44::44:
bu ayki adetimde giderim ozaman artık inşallah
sen randevuyu alıp gitmiyon benm sıkıntımda randevu almak, alsam giderim yani.kız olmadı sen randevu al ben giderim yerine olmaz mı :)))

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar 13 yıldır bebegım olmuyor tüm tedavılere ragmen...500 yasın okukmaya nıyetlendım ..yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ..

merhaba arkadaşlar 13 yıldır bebegım olmuyor tüm tedavılere ragmen...500 yasın okukmaya nıyetlendım ..yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ..

tabiki Allah yar ve yardımcın olsun.
ben okurum bitane senin için yasin suresini
eger sakıncası yoksa problem nedir 13 yıl uzun bir süre
ama burda bir arkadaşımız var annesinn tam 14 sene olmamış ve sonra 2 evladı olmuş umudunu kaybetme elbet vardır bir vakti saati.

aslında çok bır problem yok ..doktorlar olur dıyor bı umut tedavıye başlıyoruz sonuç kısmet ... allah ısteyen her kese nasıp etsın allahım çifter çifter....amınnnnn

aslında çok bır problem yok ..doktorlar olur dıyor bı umut tedavıye başlıyoruz sonuç kısmet ... allah ısteyen her kese nasıp etsın allahım çifter çifter....amınnnnn

olur inşallah,,Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin arkadaşım
sen not düşebilirsin sayıya ben okuyacağım yarın senin için yasin olurmu.
müminin mümine ettiği dua kat ve kat ona geri dönermiş birbirimize yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize:))

allah razı olsun..yaşamayan bılmıyor.. o yüzden buradakı rakadaşlardan istıyorum...kım kaç tane okuya bılırse artık nasıp..en kısa zamanda bıtırebılırım inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…